Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 594
  • 290
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 919
Отделих тортите в отделен албум, да не са смесени с другите ястия http://s66.photobucket.com/albums/h266/M_e_g_i/Torti/, и в стария ги оставям.
Мегиииии,идвам да ме учиш. Laughing
Лелееее,хич ме няма в сложните сладкиши! Blush

# 151
  • София
  • Мнения: 123
честито възкресение христово,бъдете всички живи и здрави easter easter

Някакви сладкиши,торти и чудесий се подмятат тук,ще ми развалите диетата Mr. Green.Меги,страхотна си.

Как сте момичета,а и децата покрай вас?Ние вече сме в пълен комплект,че малкия беше за 10 дни при майка ми.Сега лудницата е пълна,но е голяма веселба.Марио не ходи на детска,евентоално чак след 6-ти май.На 3-ти ще правим кръщене на малкия и сега всичко се върти около това,а Марио ме пита по сто пъти на ден кога ще кръщаваме Боби Laughing

Хайде да бягам,че ме викат,а да знаете,че и да не пиша някой път ви шпионирам Mr. Green

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Христос  Воскресе и от мен. Да сте живи здрави винаги усмихнати благодатни и много щастливи вие и вашите семейства. Аз съм решила от 1 до 10 май да си отидем в Бургас малко да сменим обстановката.  Blush

# 153
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Къде се загубихте?

Аз идвам да ви почерпя, както винаги със задна дата Laughing
Велина беше именичка, ето и нейната фея. Тя също си направи една пеперудка, маца с останалия крем, сложи от всички цветове, но беше само върху нейното парче, че трудно я отлепих и се поразпадна малко, но докато взема апарата да снимам и тя вече беше я изяла.

      

# 154
  • Мнения: 371
Меги, тортата е чудесна както винаги  bouquet
Ето малко снимки от мен
Една катеричка в парка:


Малко от Рупите





И едно похапващо  момче

# 155
  • Мнения: 919
Привет,момичета! Hug
Снимките са много хубави! Heart EyesИ на тортата,и на дечковците Laughing


Аз съм решила от 1 до 10 май да си отидем в Бургас малко да сменим обстановката.  Blush
Чудесна идея! Wink

Ние ще сме си тук за празниците и ще имаме гости.Дано да е хубаво времето,че сме запланували едни пикници... Laughing

# 156
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.  Hug
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви.  Embarassed
Обръщам се към всички мами на гормитосъбирачи.  Wink
След триста зора успяхме да сведем липсващите до 5: Гърбавият, Поивронс, Медузонт, Стоманеният клюн и Крещящият пазител.
За замяна можем да предложим: Геос, Пунтоло изплъзващият се, Аос хипнотизаторът, Електрикон, Крадецът на мисли, Възпламенения Малио, Безмилостният Аракно, Многоформеният безимец, Мастодонтът, Малваджиус ужасният, Възпламененият ангел, Огнехвъргача, Делос Графа на моретата и Силният Гравитус.
Ако някой проявява интерес, моля да ми пише на лични.   bouquet

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ашкулсум 4 дена никой не е писал тука. Бива ли такива работи!

# 158
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Мен не ме търси в събота и неделя... Почти не излизам от кухнята... пораснаха зверовете... омитат всичко

# 159
  • Мнения: 919
Ашкулсум 4 дена никой не е писал тука. Бива ли такива работи!
Joy Joy Joy
Тъкмо това се чудех и щях да се регвам да пиша днес предиобяд ,но  дойде една съседка на кафе и после забравих. Laughing

Мен не ме търси в събота и неделя... Почти не излизам от кухнята... пораснаха зверовете... омитат всичко
Не ми говори!Същата работа сме. CrazyМарт месец и моят мъж беше втора смяна, и малката почти не беше ходила на градина и смятайте,четиримата хем обядвахме,хем вечеряхме у дома.Направо чатех по цял ден от барплота,до като готвех. Laughing
Абе живи и здрави да сме,мен никога не ме е мързяло или тежало да готвя.По-трудно ми е да измислям какво да готвя,за да е разнообразно. Simple Smile




# 160
  • Мнения: 371
Добрютро Hug

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Пак ви е налегнала една дълбога криза, че човек със интерпол да тръгне да ви издирва няма да ви открие.  Mr. Green
Ето ви нещо от мен - пък вие кажете има ли прилика
http://www.slancetoo.snimka.bg/album.php?album_id=370887&view=2
в дясно Симона на 2,5м. - в ляво - Митко на 4 месеца
Хайде хубав и спорен ден от мен!

# 162
  • София
  • Мнения: 123
Слънце,приличат си и още как  Grinning

Моите и двамата според мен са като две капки вода,обаче свекърва ми като си е втълпила,че Боби ми е одрал кожата и това е Laughing.Марио пък никой няма да го сгреши,на кой е син,не и на майка си обаче Mr. Green

Аз рекох да се разпиша,че ще вземете да ме забравите Mr. Green.

Ние сме добре,Марио все още не е на детска,както съм писала по-назад...Останаха няколко дни до кръщането и ще лудна.Днес тичах по задачи,малкия на консултация,после по други и сега едва гледам.Ама нали най-сетне ми се усмихна щастието да си насадим райграс и да направя детски кът,където децата да играят,та сега ще ходя да помагам на мъж ми отвън.После мисля да купувам надуваем батут,някой има ли,за да ми каже дали си заслужава?

Дианче,страхотни снимки,момичета завиждам ви,че ходите някъде за да разнообразите.Аз с тези двамата бандитковци почти не мога да мръдна.А и свекърва ми почти не помага за Бобо..Сега и откакто се роди на зълвата бебока,двата й почивни дни си ги прекарва при нея (тя работи 2 на 2),ако си е в къщи пък си има работа и ние се оправяме сами.ето днес от 9,30 сме излезнали да тичаме по задачи,прибрахме се в 16 часа,казах й че боби е с ваксина и е много кисел,но тя пак си отиде при другото бебе.Добре че поне Марио е нахален,та все ходи горе при тях.Нали преди всичко беше за него и така си е свикнал,та ходи да им досажда,ако не се качи той,сигурно и него ще го отбият Twisted Evil Много се ядосвам на тая тема,та даже онази вечер с мъж ми като я зачекнахме..........то стана 2 часа,а и чашките с виното ми дойдоха в повече Joy Но хайде няма да ви занимавам с моите глупости.

След 3-ти ще пусна и аз малко фото,дотогава не ме забравяйте Mr. Green

# 163
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен!
Ние пък току-що се прибираме с Велина от поликлиниката. Нали ви бях казала, че ще я водя на очен. Нищо и няма, даже има известна степен далекогледство, което било нормално за тази възраст. Така че си отдъхнах. След почивните дни ще я водя на зъболекар - профилактично. Дано и там всичко да е добре. И сме готови за лятната ваканция moresmile

# 164
  • Мнения: 919
Ето ви нещо от мен - пък вие кажете има ли прилика
http://www.slancetoo.snimka.bg/album.php?album_id=370887&view=2
в дясно Симона на 2,5м. - в ляво - Митко на 4 месеца

Има,даааа Grinning

Руми,не сме те забравили бе,как.Ще чакаме снимките! Hug
По тая тема не знам какво да кажа и аз.Вчера една приятелка беше у нас и каза ,че малката не приличала на никой от нас двамата Joy

Меги,много се радвам!Успех и при зъболекаря! Hug
Ние вчера и днес сме си у дома.Само по някое време ще отидем до градината,за да си сберем багажа от шкафчето и да пожелаем весели празници. GrinningНе сме болни де. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт