Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 587
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Меги честит ти пораснал юнак и от мен. Да ви радва и обича дълги години напред!!!

# 211
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Благодаря Hug

Ето ви нещо малко за почерпка:
         

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 14:24 от М_е_г_и

# 212
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте мацки и честит рожденник на Меги на патерица   bouquet  bouquet  bouquet

Ние днес имахме тържество в детската,но снимки не успяхме да направим много,а тези които направихме излезнаха много мръчкави,незнам защо.Марио се представи чудесно,каза си всичко без грешка и само с едно подсказване  Grinning Иначе сме добре,вчера му купихме ролери от Илиенци,не бяха  скъпи,но като се прибрахме и го накарах да ги пробва имаше някакъв дефект и се откопчаваше едната каишка.Днес ходихме да ги върнем и за да не взимам същите ги заменихме и вместо тях купихме скейборд и една люлка за малкия.Сега съм ги скрла и ще ги подарим на 1-ви юни,ако има послушни  Mr. Green

Слънце,татуса много ми хареса,направо ме изкуши и аз да ходя да си направя,сега при първа възможност ще отида да разуча  Mr. Green

Ето някоя снимчица от днес и една от онзи ден,купихме си перуки и умряхме от смях после  Laughing





# 213
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
За снимките - сигурно си ползвала зум - няма достатъчно светлина - светкавицата не стига надалече - само на 1,5 максимум 2 метра

# 214
  • Мнения: 919
Слънце,много ми харесва татуировката! Grinning
Руми,с тая перука сте направо неутразими! Laughing
При нас обявиха траур в града и днес се събрахме само да поздравим децата по случай успешното завършване на учебната година и да ги почерпим.Дадохме им подаръци за първи юни и това беше.Нямаше тържество,няма и снимки.Всички бяха разстроени и дори майката,която държеше реч се разплака и не можа да я довърши,понеже майка и също е била на Бакаджика и доста време са били в невидение как е ,що е...
Иначе миналият четвъртък имахме тържество на цялата градина.От там имам малко снимки.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=380165
Меги,мерси за почерпката! Hug

# 215
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Момичета, весело лято ви пожелавам... ние след малко заминаваме за Сливен, там ще сме до септември. Нямам компютър там, така че пак наново наесен...  Hug

# 216
  • Мнения: 919
Момичета, весело лято ви пожелавам... ние след малко заминаваме за Сливен, там ще сме до септември. Нямам компютър там, така че пак наново наесен...  Hug
Хубаво лято и на вас,Меги! Hug

# 217
  • София
  • Мнения: 123
Меги весело лято и на вас.

Момичета,днес ми е много тъпо и скучно.Незнам от времето ли е или от нещо друго,ама умрях от тъпотия.На всичкото отгоре и мъж ми е 24 часа на работа и аз сама с децата,навън вали,не може да се излезне.......побърках се  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 919


Момичета,днес ми е много тъпо и скучно.Незнам от времето ли е или от нещо друго,ама умрях от тъпотия.На всичкото отгоре и мъж ми е 24 часа на работа и аз сама с децата,навън вали,не може да се излезне.......побърках се  Mr. Green
И при нас вчера много валя,гърмя... ConfusedЩяхме да ходим тая сутрин в парка Анелия да кара колело,но всичко е кал.Следобеда ще отидем,дано поизсъхне.И без това на мъжо му излезе работа.Сега скучая и аз. Mr. GreenТоку-що изпратих майка и татко,донесоха по една торба с ягоди и една с череши и с щерките мелим тука. Laughing

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ееееее дойде и нашият месец а ние още тази тема не сме изписали.

И понеже всеки ден ще е рожден - първо искам да кажа - ЧЕСТИТ ПРАЗНИК мили деца!!! Бъдете винаги усмихнати и щастливи.
А за да не пиша всеки ден по отделно - ще ви кажа на всички юнски сладури 2004 ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ!!!!

# 220
  • Мнения: 800
Добър ден на всички !
И аз като  slancetoo  ще честитя на всички рожденици предварително.


          за малките сладури


          и естествено за всички мами

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 16:39 от m_tania

# 221
  • Мнения: 919
Хайде и аз да честитя предварително,за да не пишем всеки ден. Hug
Честито на всички юнски цветя!Да растат здрави,щастливи и все така да радват мама и тати,кака и бати!                 

         Пожелавам ви незабравими купони,много изненади,много подаръци!Бъдете нашата радост и гордост! newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Е дойде и нашият ред да черпим

# 223
  • Мнения: 800
Хайде честито и на вас.    newsm59      Весело и безгрижно детство

# 224
  • София
  • Мнения: 2 958
Честито!   Grinning

Честит Рожден Ден на Руми на мама Мери!   bouquet
slancetoo , Честит Рожден ден на Митко!    bouquet
Стасиии, мила, да ти е жив и здрав Боби!   bouquet  Heart Eyes

Няма да забравя как ме зарадва СМС-а ти в този ден преди 5 години...! На РД на голямото ми момче, ти роди своето съкровище!  Hug

Да са ви живи и здрави рождениците!

Днес големият ми син навършва 14 години!

Гордостта на мама! Heart Eyes Party
/Накои от вас не знаят , но и двете ми деца са родени в Юни  Grinning /

Черпя ви :


Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 13:10 от Stam

Общи условия

Активация на акаунт