Пролетни щуротии за ЮНСКИТЕ момичета и момчета

  • 59 583
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 919
Честит рожден ден на Руми,Митко и Боби!
                      Весело детство и много подаръци ви пожелавам,мили деца!  bigdance2 nbirthday Tada




Стам,честит ти рожденник ! newsm51
     Желая му много късмет,здраве и успехи в училище!Много да се гордеете с него!

 newsm59 newsm59 newsm59

# 226
  • София
  • Мнения: 2 958
Краси, благодаря ти! Hug

# 227
  • Мнения: 919
Краси, благодаря ти! Hug
Моля! Hug

Руми,честит рожден ден!Желая ти здраве и щастие!Весел празник!  bouquet Hug

# 228
  • Мнения: 371
Честито на всички рожденници  bouquet
Малкия ми беше болен и хич не ми беше до нет, та затова не съм се разписвала. Сега бяхме на контрола и от Понеделник е на детска  Peace
Кака Вики е лигла безподобна, а сега като и идва и РД е направо непоносима #Crazy Всеки ден си измисля нов подарък, татко и трябва да ограби банка май  newsm78

# 229
  • София
  • Мнения: 123
Краси,мерси че си се сетила  bouquet  bouquet  bouquet

Честити рожденни дни и от мен на нашите юнски непослушковци Laughing ,да ни бъдат живи и здрави пък нека ни ядосват Mr. Green   bouquet  bouquet  bouquet newsm59 nbirthday newsm67

Дианче,и Марио е така,а до 20-ти има още време,ще ми бръмне главата Joy Ние утре заминаваме при майка ми за една седмица и като си дойдем ще има седмица за приготовленията за рожденният ден.Само се моля на датата да не вали,че искам на двора да си го празнува.Ще си покани малко дечица и да ричат на воля,а вътре ще обърнат къщата наопаки ooooh! Та дано времето позволява и да са навън.

# 230
  • Мнения: 1 237
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ЮНСКИ ДЕЧИЦА!



Нека да е честит вашия празник, много весел, пълен с прекрасни изненади и усмивки!
Пожелавам на всички да си останат слънчеви деца, да имат истински приятели, да радват всички, с много фантазия и детски мечти да гледат на света.
Бъдете живи и здрави, много усмихнати и добри!

# 231
  • Мнения: 919
Кака Вики е лигла безподобна, а сега като и идва и РД е направо непоносима #Crazy Всеки ден си измисля нов подарък, татко и трябва да ограби банка май  newsm78
Ооооооооооо и ние сме така,споко. Wink
Баща и сутрин когато дава на каката пари за училище,и дава по два лева.Вчера му вика "Днес няма ли да ми дадеш парички?"Той и каза да си вземе от барплота и тя ги огледа,огледа,имаше по 50лв и по 5лв ,ама нали още не разбира много,взела 5-то лева. JoyРазбира се заедно ги харчим в магазина.Не че си ги сбира.
Как сте,момичета?Страшни жеги.Вече пускаме климатика у дома.

# 232
  • Мнения: 371
Добро утро Simple Smile
Тук и днес се очертава да е жега африканска Sad
Вчера Вики беше на плаж с детската градина, учителката им е опасна работа как се наема да води на плаж 30 диванета направо незнам!

# 233
  • Мнения: 919
Добро утро Simple Smile
Тук и днес се очертава да е жега африканска Sad
И тук.Още от сутринта не се диша. Confused

# 234
  • Мнения: 3 861
Сладурки, как сте?

ЧРД на всички мили юнчета, да са ни живи и здрави, а останалото ще им го купим щото татковците им са супермени  hahaha

Ние вчера бяхме на финала на Мюзик айдъл...
Калоян беше с нас, омрънка света, но иначе като си затръгвахме не щеше... ooooh!

Ето снимки на малкия купонджия



# 235
  • Мнения: 919
Сладурки, как сте?

ЧРД на всички мили юнчета, да са ни живи и здрави, а останалото ще им го купим щото татковците им са супермени  hahaha

Ние вчера бяхме на финала на Мюзик айдъл...
Калоян беше с нас, омрънка света, но иначе като си затръгвахме не щеше... ooooh!


Да му мислят татковците,нали Joy Joy
Снощи и Анелия стоя до 23ч. да го гледа,че се разсъни,едва заспа. LaughingПиши по-често де! HugКак е бебката?Расте и хубавее сигурно. Laughing

# 236
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Ето ви няколко снимки от р. д на Митко във фотото - малките снимки стават големи като кликнете в/у тях

# 237
  • Мнения: 919
Слънце,много хубава торта! Hug
А на тая снимка сте направооооооооо! Heart Eyes

Ето ви няколко снимки от р. д на Митко във фотото - малките снимки стават големи като кликнете в/у тях
[/url

# 238
  • София
  • Мнения: 2 958
Сладурки, как сте?

ЧРД на всички мили юнчета, да са ни живи и здрави, а останалото ще им го купим щото татковците им са супермени  hahaha


 Joy Peace Мдааа, така е....

Калоян е страхотен!  bouquet


Честито и на днешните рожденици!   bouquet  bouquet  bouquet
Много целувки на всички!

Ние се приготвяме за парти / отново - ние през май и юни сме ... Crazy hahaha само партита / в понеделник. bowuu

# 239
  • Мнения: 919
Калоян е страхотен!  bouquet


Честито и на днешните рожденици!   bouquet  bouquet  bouquet
Много целувки на всички!

От нас също!  bouquet
И ние трябва да отидем да купим разни кексчета и сокчета за градината,че не разрешават торти при нас.Аз пък тия дни все си мислех че от жегите не ми е много добре,а днес е по- хладното ,а съм по-зле.От сутринта съм направо #Crazy ,полежах малко следобеда да се пооправя уж,ама тц. Rolling Eyes
Весел купон в понеделник,Стам! Hug

Общи условия

Активация на акаунт