Тайната на дългата и здрава коса - 59

  • 34 018
  • 357
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 159

Мис Арк
, твоята коса не е ли около 10-15 см над кръста? newsm53

Тези кичури не ми харесват.
Една колежка има няколко тънки руси кичурчета, пак скрити. На нейната тъмноруса коса ми харесват.  smile3521
Ако са близки нюанси сигурно ще е добре.

За Екзематин Ц - и аз го гледах преди време. Дори бях готова да го пробвам, но видях, че съдържа сулфати, а аз съм алергична към тях.  smile3513

Нормално ли е Стимуланта да ми се отразява по-добре на косата от Тривитаминола? newsm12

Сега ще поразгледам прическите от сайта на Си ♥ си ♥, макар че вече знам какво искам.

# 31
  • Мнения: 246
Аз не знам моята коса дали е тъмно или светло кестенява  newsm78

# 32
  • Мнения: 4 496

Мис Арк
, твоята коса не е ли около 10-15 см над кръста? newsm53


Не, около педя над кръста е. Просто като се снимам си вдигам ръката, за да хвана цялата дължина и изглежда по-дълга.
За Стимуланта- нормално е, да.  Hug

Сиси, подстрекателка си ти. Тук, откакто пусна този сайт, все за ножици чета. #Puppy dog  Joy Joy

# 33
  • Мнения: 159
Мис Арк, все си мислех, че е по-дълга. smile3503
Според теб трябва ли да правя почивка от него? Или само ако забележа, че вече не ми действа?
За ножиците не се карай - повечето момичета режат с мярка. Още повече щом искат дълга и здрава коса.
Boyanna, не е ли светло кестенява? newsm12

# 34
  • София
  • Мнения: 493
Хайде и аз се разписах в гласуването-черна коса,но не естествена,боядисвам се с Гарние,тази със зехтина.Дали наистина е със зехтин? На мен много добре ми действа.И определено косата става много по-хубава след като се боядиса,тия глупости- "не си разваляй косата с бои" е пълна измишльотина...Е,ако говорим за старовремските бои-може би,но сегашните са си много добри и не я увреждат,моята лично става много лъскава..  pletka

# 35
  • Мнения: 22
ох сложен въпрос ,какъв цвят е косата ми,аз а ко знаех... имам някакви мн светли кичури отгоре,пък отдолу съм по-тъмна.. по-средата светла, такъв ми е естествения цвят, а още не съм се решила какъв цвят да я боядисам  Whistling ,а най-интересното е,че от слънцето ставам на повече кучури хахаха..

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 711
Здравейте моми4ета искам да похваля шампоана на fitoval спря ми косопада ,а от изрусяването косата ми наистина мн капеше.И аз гласувах Peace

# 37
  • Мнения: 246
...
Boyanna, не е ли светло кестенява? newsm12
Знам ли  newsm78 май е такава ,обаче миналия петък като се боядисах -беше тъмно кестенява Mr. Green

# 38
  • Мнения: 12
Привет, момичета  Flutter

Понеже знам, че тук грижите за косата са издигнати в култ, искам да ви питам как се справяте с щръкването и накъдрянето на косата от влажния въздух?  Rolling Eyes

Извинявам се, ако не е съвсем по темата  Blush

# 39
  • Мнения: 246
С пяна, вакса, крем за коса, кристали...Обаче на цената на по-често миене Simple Smile Поне аз така правя Simple Smile

# 40
  • Мнения: 159
Boyanna, много ме затрудни. Но все си мисля, че ти е светло кестенява.

Myriad Canaan
, аз лично немога да се справя. Обикновено слагам някакъв стилизант, за да "позамажа" положението.
Ако имам възможност си мия косата по-често от обикновено. След баня ми е най-оформена.

# 41
  • Мнения: 246
Ok black_ice Simple Smile светло-светло-гласувам  Mr. Green
Myriad Canaan И аз да добавя, не помага много, но е по-добре от без нищо.
Аз сутрин , като станааа....на места косата ми е вдлъбната, на места бухнала, на места на вълнички, на места права, а бретонът ми доста често е като козирки или заметнат на някъде, най-често не в правилната посока  ooooh!

# 42
  • Мнения: 746
утре и аз тръгвам по дирите на този Тривитаминол. На връх 59-тата тема се реших да пробвам маската  Naughty

# 43
  • Мнения: 12
И при мен след измиване е най-оформена, но щом си покажа носа навън от влагата става една....  Tired А не ми се плеска с тежки стилизанти, чудех се дали нямате някоя натурална хитринка за "укротяване на опърничавата"  Crazy

Благодаря много за отговорите, Hug извинявайте, ако разводних темата   bouquet

# 44
  • Мнения: 4 496

 Или само ако забележа, че вече не ми действа?


 newsm10


Myriad Canaan , аз преди време пробвах Цимент-а на Керастаз. Нанася се веднъж/маска е, не стилизант/, не се изплаква, после издухваш с четка и сешоар, или с пресата изправяш. Не мърда косата до следващото измиване. Действа до пет измивания. Аз, понеже си обичам къдравата коса/доколкото е такава/, го пробвах от чисто любопитство. С нетърпение чаках да се отмие. Наистина много ми беше права косата с него. Около седмица/аз си мия косата всеки ден/ нямаше и помен от къдрици. Flutter

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 22:23 от ♥ мис арк ♥

Общи условия

Активация на акаунт