За или против пюретата "Ганчев"

  • 3 059
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 042
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Силви


АКО НЯМАТЕ ВРЕМЕ ДА ГОТВИТЕ НА БЕБОКА-ПО-ДОБРЕ ОТИДЕТЕ ДО НЯКОИ СУПЕРМАРКЕТ И МУ КУПЕТЕ ПЮРЕНЦЕ.

 Wink



И то задължително на Ганчев ли трябва да е Wink  Rolling Eyes  Confused:


ма разбира се! Нищо че ние(майките) не ги харесваме - те бебетата ще си оближат пръстите..... #Silly захар, царевично нишесте, лимонена киселина #Splat  Confounded

# 31
  • София
  • Мнения: 15 216
Цитат на: Силви
Извинете ,ама трябва ли майката да харесва на вкус пюретата за да ги яде и бебето?!Все пак пюретата са произведени за бебета,а не за майки. И на тях може да им харесват-НЕКА ВАШЕТО ДЕТЕ БЪДЕ ЩАСТЛИВО ПО СВОЕМУ.ДОРИ БЕБЕТАТА ИМАТ ВКУС,ТЕ ИМАТ ПРЕДПОЧИТАНИЯ И МОГАТ ДА БЪДАТ КАПРИЗНИ,КАКТО ВИЕ ДОБРЕ ЗНАЕТЕ. Laughing  Sign Exclamation  НЕВИЖДАМ ЗАЩО ПЮРЕТАТА ДА СА ЛОШИ.АЗ МИСЛЯ ,4Е Е МНОГО ПО-ОПАСНО ДА ДАВАМЕ ДЕЦАТА СИ ПО КУХНИ-НЯМА ГАРАНЦИЯ ,ЧЕ Е ПРОВЕРЕНО ОТ СПЕЦЕЛИСТИ  И ДЕЦАТА НИ НЯМА ДА ХВАНАТ НЯКОЯ БОЛЕСТ.И ТОВА НЕ ГО МИСЛЯ САМО АЗ,АМИ И МНОГО ДРУГИ ХОРА.

АКО НЯМАТЕ ВРЕМЕ ДА ГОТВИТЕ НА БЕБОКА-ПО-ДОБРЕ ОТИДЕТЕ ДО НЯКОИ СУПЕРМАРКЕТ И МУ КУПЕТЕ ПЮРЕНЦЕ.

 Wink


Абе и аз си мислех, че не са лоши на "Ганчев" пюретата, и си мислех, че моето бебе ми се глези и ми се прави на интересно, като не ги яде, и му ги тъпчех в устата, нищо че то се мяташе и ревеше и искаше да ги повърне, но след няколко опита си дадох сметка, че всъщност са му ГАДНИ-точно колкото гадни ми се видяха и на мен.

Общи условия

Активация на акаунт