Интимен шампоан?

  • 18 404
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 596
Цитат на: Янтра
Ами за вагиналните промивки? Защото една позната сподели, че не се чувства чиста без тях, и си прави всеки ден


 Shocked  Shocked  Shocked Как може всеки ден!!!! Нейният гинеколог не й ли е казал, че е вредно толкова често. Преди да забременея аз си правех след като ми свърши и някой път като ми хрумне, но не повече от 3-4 пъти в месеца.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
И аз така, само след цикъл, ама.............. пратих и линк към форума

# 32
  • София
  • Мнения: 235
az sum polzvala dosta, no nai dovolna sum mai ot bionsen. Sega si vzeh i na Genera i kato se zamislq i toi ne e losh, a i e mnogo evtin! A po vreme na bremennostta mi akusherkata mi preporucha da si pravq intimniq toalet s voda i soda - na litur eda lujichka...

# 33
i az sum sum imala hronichni gubichki ot antibiotici, no ne sum polzvala intimni shampoani. Probvah predi vreme Avon, no iavno ne mi ponasia - drazni me.

Shto se otnasia do vaginalnite promivki, vsichki lekari pri koito sum bila sa me savetvali da gi izbiagvam na vsiaka cena, osven ako ne e absoliutno nalojitelno.

Shte popitam za Dercome ginekolojkata si - zaintriguvaha me vashite  preporuki Simple Smile


      http://lilypie.com/days/050102/0/0/0/+2" alt="Lilypie Baby Days" border="0" />

# 34
  • Мнения: 390
ползвала съм орифлейм и частно казано не ми понесе добре, ставах суха и сърцах като гума, мия се само с вода и сода, дълбоки промивки правя след цикъл, а интимните кърпички са наистина чудесни, но и аз мисля че са за екстрени ситуации, трябва да се избягва всекиднивното им използване /ако питате, къде го пише - ами не го пише, аз така смятам/

# 35
  • Мнения: 1 975
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: Future pere
Добре че нямам вагина Wink


Не се знае в другия живот какво ще ти се случи Wink  Sign Exclamation



Laughing  Laughing  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Silviya
Цитат на: Янтра
Ами за вагиналните промивки? Защото една позната сподели, че не се чувства чиста без тях, и си прави всеки ден


 Shocked  Shocked  Shocked Как може всеки ден!!!! Нейният гинеколог не й ли е казал, че е вредно толкова често. Преди да забременея аз си правех след като ми свърши и някой път като ми хрумне, но не повече от 3-4 пъти в месеца.


Ами то от промивки до промивки има огромна разлика Sign Exclamation
Аз се мия «отвътре» всеки ден......  Rolling Eyes  Wink

# 37
  • Мнения: 596
Цитат на: kristal_97

Ами то от промивки до промивки има огромна разлика Sign Exclamation
Аз се мия «отвътре» всеки ден......  Rolling Eyes  Wink


т.е? Каква разлика?

# 38
  • Мнения: 1 655
Извинете за тъпия въпрос но как точно се правят вагиналните промивки? Някакъв специален препарат използва ли се?

# 39
  • София
  • Мнения: 985
Цитат на: Svetla1
Извинете за тъпия въпрос но как точно се правят вагиналните промивки? Някакъв специален препарат използва ли се?


Да- дамски душ. Продава се в аптеките. Grinning  Grinning

# 40
  • Мнения: 871
Аз също ползвам интимен гел на AVON, и съм много доволна. А промивки съм си правила със смесица от билки ,на пакетчето пише "Вагипром", продава се в аптеките.  Flowers Four Leaf Clover

# 41
много разгорещен разговор  :wink:
Аз също не съм много за дамскиге душове. Преди да забремения съм си правила по препоръка на гинеколог с йод. Но като забременях спрях с всякакви такива "вмешателства"  :D

# 42
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз цял живот съм си правила тоалета само с чиста вода. Преди година започнах да използвам душа на Ейвън. Попитах моята гинеколожка добре ли е да го ползвам всеки ден и тя ми каза всеки ден с вода а с препарата през ден-два... Ако се използва всеки ден се нарушавала флората на влагалището и това е предпоставка за развитие на гъбички и т.н... Следвам съвета й и нямам проблем засега...  Embarassed

# 43
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Аз ползвам бебешки сапун, а по време на бременността чиста вода. Знам, че през бременността трябва да се избягват промивки. Въобще промивки съм правила само при проблем (като гъбички например) и то по изричната препоръка на лекар. Но съм забелязала, че някои гинеколози са противници на промивките...

# 44
  • Мнения: 871
Ами логично е че бременна жена не прави промивки , но момичето пита по- принцип как , и с какво се правят.

Общи условия

Активация на акаунт