Добър хомеопат за дете в София

  • 5 099
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте, моля да ми препоръчате добър хомеопат в София. За кратък период детето боледува два пъти от бронхиолит. След второто боледуване и прием на АБ получи разстройство, което вече месец не минава. Лекарите, при които ходихме (а те бяха доста), се съмняват за някаква алергия, евентуално АБКМ. Тъй като не са сигурни и за да се презастраховат ни изписаха доста лекарства. Не че не вярвам на традиционната медицина, но съм убедена в ползата от хомеопатията. Предварително благодаря!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 095
МЦ Хирон. Все пак не е без значение при кой ще попаднеш. Ние сме при д-р Михайлова. Трудно се влиза при нея. Има и други лекари и е удобно, защото имат абонамент и дежурни. Ако го няма твоя лекар, те приема дежурния.

# 2
  • Мнения: 852
Аз съм доволна от Зорка Угринова в МЦФитолек.Адрес и тел. ако искаш пиши на ЛС.
Успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 4
Ние също се лекуваме при д-р Угринова вече почти 2 години-страхотна е!!!Горещо ви я препоръчвам.Шефа на Фитолек-Мариян Иванов също е добър,но прегледа при него е по-скъп и много трудно може човек да се дореди до него.Тел. на Фитолек е :962 48 22

# 4
  • Мнения: 60
Много благодаря!

# 5
  • София
  • Мнения: 18
Моята дъщеря два пъти беше в белодробната болница с много тежки пристъпи и я изписаха с диагноза Бронхиална астма с инхалации с Флексотид.Междувременно ни пое д-р Ирена Маждракова-хомеопат,която ми я препоръча моя приятелка и много ни помогна-2 год.не е правила пристъпи.Не съм сигурна обаче къде може да ви приеме защото си напусна кабинета преди известно време..Давам ти тел.ако искаш се свържи да си уговорите среща 0898344916.Работи и в болница така че може да не се свържеш веднага.

Общи условия

Активация на акаунт