L`oreal professionnel

  • 18 521
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 456
Някой,ако може да ми каже от къде мога да поръчам онлайн тук в Бг. Rolling EyesБлагодаря предварително Peace

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 84
Здравейте и от мен!!!
Аз от 2год.ползвам марката и съм много доволна !
Обикновенно си я купувах от моята фризьорка но на скоро открих този он-лайн магазин и смятам да си поръчвам от там;защото като сравних цените (особенно на шампоаните)излизат в пъти по евтини .
Въпросът ми е към тези които са си поръчвали от "Златна рибка" дали сте доволни от качеството(в смисъл същите ли са като в салоните)?
Извинявам се за наивния и даже малко глупав въпрос предварително ;но до сега ни съм си поръчвала от ел.магазин! Embarassed

# 4
  • Мнения: 15
абсолютно същите са и съм много доволна

# 5
  • Мнения: 84
абсолютно същите са и съм много доволна


Благодаря за бързия отговор!!!  bouquet
Ще си поръчам смело че съм си направила списък от няколко продукта.

# 6
  • Мнения: 155
    Здравей !
Аз също съм си поръчвала страшно много неща от Златна рибка и съм изключително доволна от всички продукти, както и от обслужването. Много са коректни от сайта.  Според мен няма да сбъркаш ако си поръчаш.  Щом си ги ползвала, знаеш, че са много икономични и стигат за доста дълго време    Peace.

# 7
  • Мнения: 595
На продуктите от златна рибка пише на френски, на холандски и на немски упътването, а на тези при фризьорите не. Поне при мен така се е случвало, а цените наистинаса доста по-добри.

# 8
  • Мнения: 113
От Златна рибка са друг вносител- Мастото ООД или нещо такова, а тези по салоните ги внася Илиада или нещо подобно...внасят ги от различни страни,но разлика в самите продукти поне аз не намирам  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Някой ползвал ли е този балсам за обем? Добър ли е? Има ли по-добър на тази марка?

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Само от златна рибка си поръчвам продукти за косата. Сега ми свърши шампоана и пак от там  Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 2 272
Аз току що платих 35 лв за маска на лореал, и малко след това разбрах за сайта, където същата е 26 лв. .... Как не съм го знаела по-рано... ето я маската http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=556

Някой ползвал ли е тази серия и доволни ли сте? Доста ми е изтощена косата и се надявам тези продукти да ми я позакрепят.

А до колко дни идват нещата?

# 12
  • Мнения: 84
Аз току що платих 35 лв за маска на лореал, и малко след това разбрах за сайта, където същата е 26 лв. .... Как не съм го знаела по-рано... ето я маската http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=556

Някой ползвал ли е тази серия и доволни ли сте? Доста ми е изтощена косата и се надявам тези продукти да ми я позакрепят.

А до колко дни идват нещата?

От тази серия съм ползвала точно само маската и е страхотна.
Дано да останеш доволна.Моята коса е по - сухичка и ми я правеше мека и жива.
Другите не съм поръчвала но сигурно и те са хубави Peace.
Аз си поръчах от Златна рибка скоро серията за боядисана коса Витамино Колор и дойде за два дена.
Наистина са много коректни и бързи.Поръчката идва със Спиди и си плащаш на куриера направо.
Следващият пък когато си правя поръчката непременно ще си взема маската.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 155
Аз също преди няколко дни си поръчах отново Боя Majirel , дойде за два дни, пак със Спиди. Отново много съм доволна, както от продукта, така и от перфектното обсужване от сайта   Peace . Че съм се загледала и по разни други нещица, ама за сега май ще почакат  Embarassed .

# 14
  • Мнения: 1 322
И аз съм доволна от Златна рибка.

Общи условия

Активация на акаунт