Севлиево 4

  • 11 349
  • 221
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 537
Охоо,мерси, Ели, за почерпката. Ти да не си Цветелина бе.  Mr. Green Че аз нали не те знам точно как се казваш, а пък Ели си е галено на Цветелина.... Laughing Иначе браво, страхотна разходка сте си направили. И аз искам, ама засега няма, надявам се катосе постоплида идем малко по Ловеч на зоологическата градина, че сега за цирка няма да можем. Много скъпи билетите били и така ми се ходеше да се порадва малката на животните.  Tired Аз съм на работа сега и малко се ядосах, ама карай.  Whistling Че вкъщи пак нещо не са се разбрали.  ooooh! Юле, вчера минах покрай книжарницата, ама май имахте хора и не посмях да вляза.  Rolling Eyes
Айде да си допия кафето и да се обадя на шефката. До скоро.

# 196
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 002
Елица съм Simple Smile А Ели за галено на Цветелина за първи път го чувам.Познавам страшно много Цветелини, ама са Цвети,Цура,Цецка,Цуки, но не и Ели-та Simple Smile
Иначе за Великден ще си дойдем и ако измислите нещо може и да се видим.

Хайде хубава вечер!

# 197
  • София
  • Мнения: 272
Здравейте и от мен!Аз малко се изгубих тези дни,не че някой пита за мен де.Все още не сме си намерили квартира,а времето си върви.Едната не беше лоша,ама хазяйката малко я сърбеше главата отвътре и не можеше да се почеше...Другата седмица половинката ще ходи до Севлиево за интервюта и сигурно ще огледа още една-две квартири.
Иначе съм болна и недоволна,но с това променливото време е така...След малко изчезвам в кухнята да запретвам ръкави и да меся козунаци-да видим какво ще излезе.Вероятно ще е булка шета-град бие Mr. Green

# 198
  • Мнения: 537
Добро утрооо!  Как сте? Аз съм на работа малко.  Mr. Green Вчера водих малкото Нено на Габрово при баба й и дядо й, че нали все мъркат, че не съм я водила. Оставих им я за целия ден да се радват там. Малко не е слушала, ама  като е ново мястото и на нея й е интересно.  Mr. Green Иначе яла, спала и другата седмица пак ще я водя, че да отменим тати малко.
Ели, не знам откъде ми хрумна Цветелина, може би защото е най - често срещано сред именниците на Цветница.  Laughing Иначе и за това име става галено Ели,то си го има вътре.  Mr. Green
Гале, надявам се скоро да намерите, каквото търсите. То по принцип навсякъде хубавата квартира си е чист късмет, ама дано да имате такъв. Много жалко, че не мога да помогна, комшията срещу нас дава стая, ама той живее в апартамента, а и като цяло не е за семейство там.  newsm78 А кво значи, че хазяйката я сърбяло главата отвътре, но не можела да се почеше, да не е искала голям наем и да е имала изисквания някви? Щото ние когато си търсехме на Габрово преди време квартира една се беше изцепила, че не давала на двойки, че не знаела какво ще завари.  newsm78 Аз си мислех, че на семейства е по -добре, ама знаеш ли. Айде доскоро, че да си нагледам клиентите.  Stop

# 199
  • Мнения: 2 433
Добро утро!!! Hug  bouquet
Честит ви ЧЕРВЕН ПЕТЪК АЙДЕ НА БЪРДУЦИТЕЕЕЕЕЕ....
Нати оправихте ли се вече??Нищо не пишеш!
Пети - приятна ти работа - ние днес до обяд. Следобед само книжарницата ще работи!!!! Hug
Доцке - още ли кокошки сънуваш???? Mr. Green
Аз нощес - в 12ч. боядисах яйцата!!!!ми време няма - какво да направя!!!! Не съм ги щракала ама пак са много хубави!!!  chef
ГАЛКА - за тази квартира с кабелната пак ми се обадиха!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Жената заминава за англия, и и се щяло да уреди въпроса по-рано. Днес слага нов балатум и ако я искате...и на 120 може да я даде Mr. Green Вероятно е тази дето я сърби главата!!! Mr. Green ама се е почесала явно и е размислила!Това последно от снощи! Иначе нищо никой. Само дето в махлата се пусна че сме се скарали с Галин и си търся квартира!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 10:32 от JuliS

# 200
  • Мнения: 127
Оправихме се,ама няколко дена нямах нет и не съм ви чела.
Вчера минах покрай книжарничката,Юле.Съпружеското ти тяло беше завардило входа и  мен ме досрамя да питам за теб Embarassed
Инак сме добре вече.Чакаме таткото да си дойде,че поради пустите му пари се налага да работи в друг град и си идва само събота и неделя.

# 201
  • Севлиево
  • Мнения: 491
hahaha тя кво иска да завари. Баси хората  ooooh!
Ха здравейте  Hug
От кога не съм се разписвала и аз. То от други ангажименти и все нямам време за лафче. Тия дни съм си дала почивка от плетки, че много ми дойде нанагорно. Вчера си боядисах яйцата, че в събота път ни чака. Днес багажи ще се стягат  ooooh! - мразя този момент.
Оф Юле мина ми малко от кокошките. Де да бяха петли ми то.... Mr. Green И браво на теб за яйцата, страшна си. Ама варените или издуханите боядиса  newsm78
Аз да ви пожелая от сега весело изкарване на празника  Heart Eyes, че после може и да забравя.

# 202
  • Мнения: 537
Юле, мерси за пожеланията, аз не знаех, че днес е бърдучен ден.  Rolling Eyes Embarassed Ако много се биете и карате с Галин заповядай у дома, тъкмо бабата си замина вчера.  Mr. Green Място бол, до скоро бяхме като дядовата ръкавичка, така че не ни бърка много.  Laughing
Доци, вие пак ли се изнасяте за празниците, бе? Аз бях забравила, че миналата година по това време ви нямаше пак и тъкмо си правих сметка да правя спешъл яйца.  Mr. Green Набърка ли козунаците за баба и дядо? Аз дано да успея за 1 ден да си посетя всичките познати, че ще вземе някой да се разсърди.  Rolling Eyes Весели празници и на вас.

# 203
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Ммм да замесих. Whistling Добре че има на магазина, ма днес от мойте ги изяли и ще търся в друг магазин. Влюбих се в Ряховските козунаци. Следобед ще ги издирвам и ще вървим на Червен петък  Party

# 204
  • Мнения: 537
Дааа, ряховските са много хубави, почти се доближават до домашните, тази година пак от тях ще търся.  Peace

# 205
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 002
Христос возкресе!

Момичета,пожелавам ви весел и хубав празник. easter easter easter

Ние с Емо, кумовете и 1 приятел снощи ходихме на църква и сега пак ще наминем с малкия!

# 206
  • София
  • Мнения: 272
Христос Возкресе!
Как сте?Сигурно всички празнувате и се забавлявате Simple SmileИ аз днес съм почивка и си мързелувам...
Относно нашата "Одисея" с квартирата-няма особено развитие.Все попадаме на напълно обзаведени и големи жилища и съответно големи наеми от порядъка на 250лв.Онази сърбящата я главата ни дава зор да наемем квартирата от 1 май,а ние ще се нанесем там месец и нещо по-късно.Също така иска депозит 120лв и още един наем...А ние в Плевен също плащаме квартира и ни идва мааалко в повече.Сигурно е нормално хората да имат такива изисквания,но...Та така-в сряда половинката ще е в Севлиево-дано да излезе нещо.Майка ми е звъняла на някакъв началник на Пощите там(понеже и тя уж се води началник Mr. Green) и той и е обещал също да разпита за нещо подходящо.
Благодаря на всички за съпричастността към проблема ни и извинявайте,че товаря темата с нашите неща,но наистина сега преместването е най-важното нещо за нас.

# 207
  • Мнения: 537
Христос возкресе и от мен! Някой почиват, Галке, други праят пачки.  Laughing Аз съм си на работа, само вчера почивах,ходихме на кръстница, и на гости на едни приятели, малката голямо обикаляне направи. Замалко да на опука дъжда вечерта. И дребното не дава да го сложа в количката, ами иска да тика... Вече падат едри капки, накрая баща й като я хвана и я натика, онуй реве ама не става, и така се прибрахме.  Mr. Green Колко яйца наборихте я кажете. Аз май само едно, че Нено все  ми ги чупи, не можах да го счупя.  Sad Mr. Green
Айде чао ви засега, ще пиша после пак.  Hug

# 208
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Побут на темичката  Mr. Green
Намерих време да се разпиша и аз тук, че май не ми се е случвало отдавна, но какво да се прави. Влизам от време на време да ви чета, но не намирам време да пиша.
Как си изкарахте празниците? Надявам се да е добре и в приятна компания. Ние празнувахме на едно хубаво място, с хубави хора, на барбекю, а в понеделник водихме децата от тайфата в зоологическата градина в Ловеч. Беше много хубаво.
Сега с нетърпение чакам майските празници. Май ще прескочим до Румъния, ама да видим дали ... има време...
Иначе как сте, дечковците здравички ли са?

# 209
  • Мнения: 127
Мараба банда.Ний сме здравички.Като се изключи,че таткото ни работи в друг град и по цяла седмица сме сами,сме добре.Дивеем,щуреем,бели правим,капризи проявяваме и т.н. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт