Купувате ли неща за бебо преди да се роди?

  • 36 240
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 153
В 7 месец започнах да пазарувам. Единствено количката купихме няколко седмици след раждането.

# 31
  • Мнения: 2 013
След седми месец започнахме с покупките за бебка!
До раждането имахме почти всичко необходимо с малки изключения!
 Peace

# 32
  • Мнения: 27 524
Купувах, разбира се. Това с урочасването и суеверията са пълни глупости. Оставаше да хукна с новородено бебе по магазините или някой друг да купува вместо мен  Crazy
Купувах нещица отпреди и да забременея дори  Laughing

# 33
  • Мнения: 4 433
Купих в последния месец всичко Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 919
Купих всичко преди да родя.

# 35
  • Мнения: 2 015
Започнах от 4-я месец и ми доставяше голямо удоволствие.Преди раждането имах всичко необходимо Peace.

# 36
  • Мнения: 431
Да, всичко купувам предварително.
Мразя изненадите и суетенето в последния момент.
Peace
А количката я купихме 2 месеца преди раждането-много й се радвах  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 405
Да, почти всичко необходимо купих преди да родя. В последствие и други дребни неща.

# 38
  • Мнения: 9 973
ще кухя веднага щом чуя пола Crazy

# 39
  • Мнения: 2 448
Да, купих всички предварително с изключение на количката, защото не исках аз докато съм в болницата някой друг да избира за бебето вместо мен.

# 40
  • Мнения: 316
Започнах да пазарувам, когато влязох в деветия месец. Две седмици преди термина сглобихме креватчето и сложих в него едно мече - суеверие!

# 41
  • Мнения: 793
И аз искам да купя някои неща за бебка...Особено след като разбрах пола едвам се сдържам. Но имаме голям спор с едната баба (от страна на таткото). Тя е супер суеверна и имам чувство че много ще ме ядосва. Но твърдо съм решила че ще си напазарувам повечето неща преди да влезна в болницата. Особено след като споделих че искам всичко да е в розово,а тя ми заяви че розово няма да купува......Е..тогава полудях.... #2gunfire

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Мисля да купя абсолютно всичко в началото на април. Пазаруването за бебо според мен е един  от най-приятните моменти през цялата бременност. Засега съм купила една шапка и едно боди , но като ги разгръщам и си представям човечето което ще ги носи и ми става много приятно.
Всичко останало са бабини деветини за мен

# 43
  • Мнения: 1 554
Всичко си на пазарих преди раждането Peace

# 44
  • Мнения: 149
Не съм суеверна, но за първото не бях купувала предварително. За второто в девети месец изпрах дрешките от Вики.

Общи условия

Активация на акаунт