Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ян. 2009, 11:28 ч.

Впечатления от Amway!

• 204 400
  • 664
  •   1
Отговори
# 660
Така... Да продават реално имат право само фирми. Така, че ако е по правилник - щом някой ви го е продал има касов бон. Съответно вие връщате на този, който го е продал и той се оправя.
Амуей и касов бон ли издават? Направо не е за вярване. Какво ли пише на него?

# 661
  • Varna
Така... Да продават реално имат право само фирми. Така, че ако е по правилник - щом някой ви го е продал има касов бон. Съответно вие връщате на този, който го е продал и той се оправя.
Амуей и касов бон ли издават? Направо не е за вярване. Какво ли пише на него?

Касов бон се издава ако ви го продаде човек, който е регистриран с фирмата си да.( Само фирми имат право да продават) В противен случай трябва да се регистрираш и да купуваш за себе си.А бона, е реално от фирмата на продавача, не от Амуей Simple Smile

# 662
Здравейте,някой може ли да ми даде мнение за Biotin C Plus NUTRILITE?

# 663
Аз ги пия от 2 месеца. Косопадът спря на втората седмица. Доволна съм.

Скрит текст:
Габончи, точно толкова зомбирани са и представители на Amway. Т.е., ти казваш , че синаята серия не е за теб , но пък за майка ти е супер (нали)
Сенките, които видях и демонстрация , няма как да се сравняват с Lancôme .
Изчезват от келпача, крийсват във всивката , червилата са нетрайни , хайлайтърите не са нищо особено за цената си.
Мисълта ми е , че Artistry нямат разнообразие на декоративна козметика , няма сравними продукти ( сега и на мен не ми хареса B.B. cream на Chanel ,но от новата им серия са супер ) Amway обявят всеки продукт за универсален и действащ и уникален , но истината е друга.

И да си призная , доста фанатични представители са ме преследвали и звънели по телефона , да ми обещават богато бъдеще , само да регистрирам 20лв в сайта и да плащам по 20лв такса за събитията им. Ми не искам.

И на кого връщам продукта , като не съм регистрирана? Супер нелогично е , да върнеш използвани сенки и да вземеш цялата сума , в този случай някъде по-пътя има нещо много нередно ( дали пък не и в качеството ?)
Продуктът се връща на представителя от когото сте го купили. Аз лично съм връщала така и няма никакъв проблем.

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 13:26 от bubanka

# 664
Здравейте! Понеже темата е за впечатления, изказвам и моите.

Доволна съм от ЛОК-а, препарата за фурни, течния прах за пране-уникален...., пастата..... засега не съм впечатлена, препарата за баня-уникален, шампоан за обем - не става(поне не за моята коса), белината върши работа - не е фантастична но за вътрешна цена е ок, ползвам я поне 6 месеца(върши по-добра работа от тази на магазина), витамините за деца са перфетни - бих дала и на 2-годишно (половин хапче), ролона е хубав, реално за 15лв вътрешна цена 100мл си е нормална все едно NIVEA 50ml 5-6лв.... Смея да кажа, че с ролона пак се изпотявам, да по-малко, но по-важното е, че НЯМА МИРИЗМА-НИКАКВА. Така че препоръчвам и ролона (аз съм активно движещ се човек).  Козметика - ужасно скъпа, някои неща стават, други - не. Аз съм регистриран потребител, но се замислям за бизнес възможноста. Засега 85% от нещата, които ползвам, си струват парите!  МЛМ бизнес не е за всеки.... Той е от хората, за хората.... На нас се плаща като съветници и консултанти(а не за реклама, наеми, заплати...) , но ако нямаш опит с продуктите, лъжеш клиентите си(приятелите)!  Като цяло брандовете, които предлага Amway като компания, определено са доказани на "пазара".  Просто всеки човек е различен Simple Smile Това е моя опит до този момент.

Общи условия

Активация на акаунт