Избелване на зъби?

  • 40 604
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12
Здравейте, искам да попитам някой от вас избелвал ли си е само единични зъби и ако може да сподели как? С тези ленти възможно ли ще бъде или трябва да се обърна към стоматолог, тъй като искам да избеля само кучешките си зъби с един тон?

# 31
  • Мнения: 256
В началото на годината си избелих зъбите. Процедурата ми отне около час в зъболекарския кабинет. Безболезнено е и засега съм доволна от ефекта, т.е дълготраен е.
Не бих се доверила на избелването в домашни условия. Какъвто съм карък, най-много да си съсипя зъбите  ooooh!.
За цена не мога да ориентирам, че процедурата ми беше подарък, но си избелих зъбите тук http://yonov.eu/  и мога да препоръчам с две ръце.

# 32
  • Мнения: 328
Някой ползвам Yotuel 7 hours? http://yotuel.bg/
Някакво испанско изобретение, в аптеките се продава, жената от аптеката сподели, че много се купувало. В сайта, който посочих пише, че нямало такава чувствителност на зъбите, дали не е само реклама? Rolling Eyes

"Yotuel е международно патентована формула, разработена от водещи стоматолози за компанията Biocosmetic laboratories, която замества твърдите абразиви с естествени ензими и ксилитол.

Най-голямото предимство на Yotuel е комфортното и безвредно избелване без неприятни усещания, а високото съдържание на ксилитол в продуктите осигурява по-добра защита срещу разваляне на зъбите. Тази революционна формула е с неутрален рН, без абразиви и детергенти, ето защо не наранява емайла, не дразни венците и е подходяща за предотвратяване на афти."


Възможно ли е да предвазва зъбите? То като няма абразиви изобщо ще избели ли добре? И 2 нюанса да избели ще съм доволна Peace
Звучи твърде привлекателно и затова и съмнително- хем не дразни венците и няма чувствителност на зъбите, хем даже ги защитавало от образуване на кариеси Shocked А ако имам вече кариес възможно ли е да се появи чувствителност от тоя ксилитол? Знам, че в дъвките го има Rolling Eyes Някой да е компетентен?

# 33
  • Мнения: 1 983
Здравейте,
днес се сдобих с избелваща система на Crest за 14 дни. Утре ще звънна на стоматолога ми да се консултирам с него.
Единственото ми опасение е, че имам пломби на предните зъби и те няма да се избелят както зъбките. Sad
А така ми се иска вече да имам хубава усмивка. Confused

# 34
  • Мнения: 328
Откъде го купи? Ще се радвам да споделиш какъв е ефектът Peace Дано е такъв, какъвто очакваш Grinning

# 35
  • Мнения: 4
Записвам се да следя от кое домашно избелване ще има ефект ...

Damaris на каква цена се продава това изобретениице ?

# 36
  • Мнения: 6 390
аз нямам кой знае какъв успех с геловете - така че не препоръчвам, но ми похвалиха лепенките на Blend-a-med  - Blend-a-med Whitestrips

# 37
  • Мнения: 328
_zoi_, 55-60лв в зависимост от аптеката. Но момичето не го беше ползвало, само каза, че доста го купували Rolling Eyes

Eli_cz, какви гелове си ползвала? Rolling Eyes Не знаех, че и Blend-a-med имат ленти, изборът се очертава труден Laughing

# 38
  • Мнения: 6 390
white pearl

# 39
  • Мнения: 328
Мерси! Peace Ще разгледам и за Бленд а мед-а, досега не съм виждала май...или не съм обръщала внимание Rolling Eyes А имаш ли представа каква им е цената и колко време трае ефектът? Rolling Eyes

# 40
  • русе
  • Мнения: 642
а някой да знае нещо за това  newsm78

http://www.hollywoodsexysmile.bg/

# 41
  • Мнения: 6 390
http://www.dentalcare.com/en-CA/globalbrands.jspx
крест и бленда мед са едно и също , но с различни имена на различните континенти
В нета блендамед се намират за цени от 30 до 80 еур, но май ги няма в бг според тази табличка...аз от Германия ще си ги купувам

# 42
  • Мнения: 912
уау, никога не съм знаела, че Crest = Blend-a-med

# 43
  • Мнения: 328
Мерси за уточнението, Ели. Видях немски сайт на Бленд а мед и не ми заприличаха на Крест, който предлагат в БГ по сайтовете, затова помислих, че са различни. Ще чакам отзиви за Yotuel, ако някой го е ползвал. Някак ми се струва, че геловете биха могли по-лесно да проникнат и избелят между зъбите, отколкото лентичките, затова не съм се спряла на Крест, но като чета из нета има доволни Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 619
И от мен запис.
Аз имам пломба на предния зъб, което не е добре явно, но исках да ви питам как седи въпроса с кафето, виното.. ?

Общи условия

Активация на акаунт