Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - Тема № 21

  • 12 345
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравейте и от мен!
Стискам палци за резултатите от втория БХС на Кукумявка да са наред и за операцията на Лора да мине успешно и да е последна!
Стеф, хайде давай по-скоро тия снимки, от кога чакаме Simple Smile И разказ беше обещала! Каква марка е сутиена? Само за бременни ли е или и за кърмачки. Аз се чудя дали да си купувам само за бременни или направо за кърмачки?
Ние правим секс малко, но качествено Simple Smile Първите пъти не давах на мъжа ми да ме пипа по корема, не знам какво толкова си мислех, че ще ми направи, ама и той се шашна горкия. Сега ми е по-спокойно вече Simple Smile
Да питам, аз пак, понеже все нещо си внушавам... Някой случвало ли му се е, като си свие крака към тялото да го боли вътре в корема нещо... Уф, много глупаво звучи, но иначе не го усещам, само като си свия крака... Имам чувството, че и десния бъбрек ме боли, ама в събота съм на преглед, да видим... Голяма съм паника...

# 16
  • Мнения: X
Да се изкажа и аз за изследванията.
Ако си се записала при въпросния лекар на женска консултация по здравна каса изследванията, които той ти пуска, задължително седят при него. Изискване на тъпата каса, иначе ги глобяват. Не знам как можеш да си смениш лекаря, но защо не отидеш да говориш с GP-то ти. Обясни му каква е ситуацията, дано ти влезе в положението да те упъти.
 Берушка не си единствена . Аз мърморих мърморих, ама след като не подейства му извадих един наръч със статии по темата от интерент. Прочете ги той и сега само ми се увърта, не мога да го спра  Joy

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Запис и от мен!Мерси за темата  Hug

# 18
  • Мнения: 755
Да питам, аз пак, понеже все нещо си внушавам... Някой случвало ли му се е, като си свие крака към тялото да го боли вътре в корема нещо... Уф, много глупаво звучи, но иначе не го усещам, само като си свия крака... Имам чувството, че и десния бъбрек ме боли, ама в събота съм на преглед, да видим... Голяма съм паника...

Не си паника , спокойно , реакциите са нормални... Това , което те притеснява е много възможно да е вследствие от притискането на някой орган и така болката се отразява и имаш чувството,че е бъбрек. Защото сега матката ти нараства и вече е в коремната кухина като измества всички органи, което е свързано с тяхното притискане . Thinking Това е само предположение и ми звучи логично , но всичко зависи какава е болката- остра, тъпа и т.н. най-добре сподели с наблюдаващият ти лекар тези свои притеснения!
Всичко ще е наред, само не си внушавай страхотии! Peace

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 17:13 от Fortune

# 19
  • София
  • Мнения: 121
Берушка   bouquet
Кукумявке, можеш да се запишеш и в самия Майчин дом в Медицинския им център, те също работят със здравната каса. Ако искаш координати - питай.

Стеф, ИСКАМЕ СНИМКИ, ИСКАМЕ СНИМКИ  newsm44 newsm44

Кейт, мен все ме боли нещо и като се свия и като си седя нормално, но не силно. обяснявам си го с това, че органите ми се притискат и от това ме понаболва. напоследък съм по-внимателна как ходя, спя и се движа, защото определено вече си ме натиска корема, после незнам просто какво ще правя..

# 20
  • Мнения: 1 424
Мерси за новата темичка Hug От мен засега само запис

# 21
  • Мнения: 425
kеit аз си купих сутиен за кърмачки направо. Ей родих се от както го имам. Още началото гърдите ми много пораснаха и мойте сутиени не ми стават и все нещо ме ръчкаше, стягаше и ходех с едно потниче, но то не можеше да удържи цялата тежест и много се притесних да не ми увиснат и бързо си взех сутиен. Много ми е удобен, единствения му недостатък е, че е малко грозен, един такъв като бабешки, но в името на добрата клауза ще го изтрая.

# 22
  • Мнения: 1 091
Здравейте, тумбачета  Hug.

Берушка, благодаря за темата   bouquet. Какво беше това секс  newsm78 Embarassed Joy

Вирджинити, стискам и аз палци за Лора. Дано операцията мине гладко, да е последна и всичко да е наред  Praynig

Добре дошли на новозаписалите се, лека и безпроблемна до края  Peace.

Стеф и аз чакам снимкитеееее  Grinning.

Размера на гърдите ми не се е променил и си нося моите си сутиени, а пък аз си мислех, че на всички бременни порастват  Embarassed

Аз пък не съм сигурна какво са контракциите  Blush. По време на прегледа ми казаха, че имам много силна контракция, чак плацентата ми била отишла горе, а аз нищо не усещах. Нищо не ми изписаха, сякаш го приеха за нормално, породено от вълнение или и аз не знам  Rolling Eyes. Сега се чудя като не ги усещам дали имам  newsm78.

Бебка е много активна, по цял ден ме рита и бута, чак не знам кога спинка. Вече ми прави форми по корема и много обичаме с мъжа ми да гледаме как изскачат малки бъбунки тук и там, много е сладко  Party.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 893
благодаря ви момичета  Hug чул ви господ Praynig
аз само се разписвам, при нас нищо ново, ритаме, въртим се,правим корема на бабунки, пречим на мама да спи Whistling

# 24
  • Мнения: 576
Virginity, стискам палци с малечка нщата да се решат окончателно и да забравите повече за тези проблеми  Hug
кукумявка и аз си мисля, че може да има някаква грешка. Все пак стискам палци наистина това да  просто нелепа грешка и всичко да е наред  Hug Видях, че си писала, че си от центъра, къде живеете ? Може да сме си съседки ?  Whistling
Грация, като препрочитах темите за контракциите във форума и попаднах на едно мнение на жена, която мисля, че живее в щатите (не помня вече), в което казва, че в чужбина лекарите не предписват нищо за тези безболезнени контракции, тъй като това си е хода на природата и е нормално матката ти да се подготвя за раждането. И според тази жена било безумно, че в Бг веднага дават медикаменти за спиране или намаляване на контракциите.
Може би и твоя лекар е новатор и смята, че не е нужно допълнително внимание  Hug

И моят малчо си ме подритва, опъва се (седи напречно) и коремът ми се издува и в ляво и в дясно до пъпа  Laughing

Въпроси

1. Момичета, изкачат ли ви пъповете, моят вече е почти щръкнал, много ми е неестествено  newsm78 Embarassed
2. Имате ли линеа негра ?

# 25
  • Мнения: 1 054
Не ми е изскочил още пъпа... и линеа негра нямам... ама имам косми и предпочитах да си имам линеа негра там  #Cussing out И все пак не съм се навила още да ги махна, защото четох, че окосмяването появило се по време на бременност ще се махне само след като се роди бебко, но само ако не го закачам по време на бременността. И за това още не смея, а космите хич не ги харесвам!

Аз пък не го усещам още така осезаемо като вас.. искам и аз формички и бъбуни...  Crossing Arms Ама преди малко докато бях на печката и пържих нещо (не споменавам да не се прияжда на някой, че аз съм станала отвратителна в с прияждането като чуя) и ми се стори, че ме ритна.. Понякога е толкова леко, че едва го долавям, а друг път като е по-силно е толкова набързо, че докато се опомня... момента минал и бебка кротува вече Joy

Кейт, мен не ме боли така като присвия крка към корема или въобще  като се сгъна... а само ми подпира.. не е болка, просто усещане, че нещо отвътре сякаш.. "пречи" Ама така да обичам да ми пречиииии  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 30
здрасти момичета-кокичета, не съм писала от няколко теми, но вие изчитане нямате пък камо ли да пиша  Crazy

ние още не знаем пола, че човечко се покри и докторицата гони,гони ама не успя да разбули тайната  Mr. Green .надявам се другата седмица като отидем пак, да разберем дали тати правилно си говори със „София“ през коремчето  hahaha . иначе вече си закупихме количка  Sunglasses , таткото беше голям мераклия и понеже най-накрая ни хареса модел, който отговаряше на изискванията, направо я поръча, ще пристигне след около 8 седмици, което ни устройва,да не заема място отсега.на мен малко рано ми идваше, но съпружието с такъв мерак и замах грабна количката, че всички притеснения се изпариха на момента  Heart Eyes .
аз още не чуствам бебчо или по-скоро не съм сигурна дали това което отвреме навреме се подвижва в коремчето е бебчо  newsm78 ,обаче съм решила да не се притеснявам, а да мисля само позитивно  bowuu

Virginity и аз стискам палци за малката, дано всичко мине успешно

Стеф моля не се помотквай, ами давай снимки, че вече душа берем,не ни мъчи  Crossing Arms  Mr. Green

п.п. какво е линеа негра ?

# 27
  • София
  • Мнения: 4 025
Virginity , стискам палци всичко да е наред с Лора!!!

# 28
  • София
  • Мнения: 423
pazza,браво за количката.Аз пък взех днес корито.
Кукумявка, по време на бременността можеш да си смениш 2 АГ ,аз се преместих така направо на ЖК в родилния дом ,който съм избрала,да си познавам всички.Просто отиди при GP и направо си искай направление.На моята така и бях набрала,че пратих приятеля ми да ми иска изследванията до момента,да не бия.Дала ги без да пита нищо.
Пъпа ми отдавна е изскочил и смешно ми бута обицата,но черта нямам още.
Днес се разходих малко и взех разни мартенички,че неделя наближава.Хайде да се стопля вече  Praynig

# 29
  • Мнения: 342
Mambina  може би и някой друг е писал за контракциите, но и аз бях казала, че в Русия го приемат за нормално, даже си има и название
Ето един сайт, но е на руски. Там в самото начало го описват  Grinning
http://www.tvoybaby.org/calend/show/week_23.html
а в следващият  сайт чети точно под картинката на бебето в корема  
http://www.missfit.ru/berem/40_weeks/21-24_weeks/

 Аз съм вече спокойна, тъй като ми звучи правдоподобно. Още повече че при първа Б непрекъснато ми ставаше така, и детето ми се роди без проблем.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт