Тайната на дългата и здрава коса - 60

  • 23 429
  • 397
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 496

Искам да питам дамите, които си мият косите всеки ден, сигурно е всеки ден ли се миете с шампоан коментирано?

Да,всеки ден с шампоан си мия косата. С Нивея за къдрава коса- когато съм правила маската, и с Нукс- когато не съм.

Черно ледче, не искам. Сега спрей чака да го оползотворя. Като свърши- тогава ще му мисля. Това малко а ла Скарлет О` Хара прозвуча... Joy

Kloie, аз съм доволна от Велатон цвят Череша. От къните не съм доволна- правят кофти червено/прекалено светло /, а безамонячните ми правят косата на метла. Уж били по-щадящи, ама не е съвсем така.

Mlyna, аз ползвам Макадамия за коса, а също и за лице. Доволна съм. Hug

Последна редакция: сб, 14 мар 2009, 16:31 от ♥ мис арк ♥

# 391
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мерси и на Облачето Хей и на Мис Арк !   bouquet  Hug
Сега съм в размисъл да видим дали ще ми стиска да се боядисам червена. Wink

# 392
  • Мнения: 776
Облаче, пропуснах да ти кажа, че много ми хареса новата ти прическа, дължината е запазена, а формата е супер, явно фризьорката е професионалистка.
Благодаря на двете ви с мис Арк за инфото за маслото от макадамия.  bouquet
Утре ще го пробвам и ще пиша за впечатления върху моята коса.
Да споделя, че при последното боядисване си взех цвят средно рус, нали искам да си пускам моята коса и да спра боядисването. Ползвах Палете де лукс, но стана доста тъмен цвят, направо кестеняво. Веднага се сетих за киселото мляко, че сваля цвета. След двукратно ползване на маска с кисело мляко + масла съм доволна, защото цветът падна и сега е средно рус, какъвто трябваше да бъде, освен това косата ми е лъскава и подхранена. newsm03  Радвам се, че толкова полезни нещо съм научила от вас момичета и от темата. Благодаря специално на мис Арк smile3525

# 393
  • Мнения: 4 496
Аз ако знаех, че ще ползваш Палете, щях да ти кажа, че там русите е кестенявите са на магия, тоест не знаеш какво точно ще се получи.   Joy Но щом киселото мляко е оправило проблема- радвам се!

# 394
  • Мнения: 1
♥ мис арк ♥ вече с по повече от 20 страници ли ще са темите newsm78

# 395
  • Мнения: 776
Наистина Палетето е на хазартен принцип, не се знае на какъв цвят ще попаднеш, независимо, че гледаш каталог и сравняваш  Rolling Eyes Е, друг път ще си сверявам часовника тук! Simple Smile

# 396
  • Мнения: 277
black_ice,в крайна сметка,най-важното е да си доволна от резултата  Hug
Облаче,постигнала си обем с Тривитаминол и зехтин?А изсушаващи съставки слагала ли си,аз винаги съм си мислила,че точно тези две неща ще ми омазнят косата,ако не ги комбинирам с нещо допълнително...

# 397
  • Мнения: 4 496
♥ мис арк ♥ вече с по повече от 20 страници ли ще са темите newsm78

Не, просто мис арк е толкова разсеяна... Joy
Другата тема, която пускам, е 30 страници и просто не обръщам внимание когато тук минат 20. Моля модераторите за извинение!  bouquet

И да си дойдем на въпроса: Заповядайте в новата тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380249.0

Общи условия

Активация на акаунт