Re: Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - Тема № 22

  • 16 342
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 219
И този уикенд мина в обиколка по магазините, дори успяхме да харесаме количка http://www.nonstop.bg/product_info.php?products_id=3466&osCs … 7k214jtou6j89q6q2
Момичета ако имате наблюдения за този модел ще се радвам ако споделите  newsm78

Аз като питах за тази количка ми казаха че няма положение , в което коша  да гледа към майката и затова не ми хареса. После се спрях на Чико Трио Фор Ми обаче, се отказах и от него и сега съм се спряла на Quinny Buzz 3.

# 271
  • Мнения: 65
Здравейте момичета, със закъснение ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ!
Записах си час за ФМ във Фемина, но ми казаха да си нося резултата от БХС, а той е в Шейново в картона ми, дали ще ме върнат от Фемина?  Хич не ми се ходи до центъра в тая лудница да си взема листото, а през сайта не мога да си изкарам резултати, явно ги трият на определен период.

# 272
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Октавия - тази количка е вторият ми вариант Simple Smile
Струва ми се тежка обаче, а и гумите не се помпят май Rolling Eyes
То и на Пег перего не се - ама...няма пълно щастие Laughing


Стефи, още когато купувах количка предния път и в процеса на проучване установих, че помпащите се гуми не са най-добрия вариант, защото и лесно се пукат в нашите условия, после се носят на вулканизатор и си е разправия, определено. Не зная защо държиш на надуваеми гуми  Confused
 
Относно шофирането, аз съм пасивен шофьор от 14 години, но най-добре се возя, возя се до края на бременността, така ще е този път. И без да съм бременна, пак се возя. В условията, които се шофира у нас и тоталната недисциплинираност по пътя, изобщо нямам намерение да си тровя нервите.

Иначе бебка я усещам вече по често. Спрях да повръщам вечер, но не съм престанала да повръщам сутрин, но явно пак ще съм така до финала. В четвъртък сме на доктор и се надявам да е всичко наред, че май се оказва, че имам гъбички и ще трябва лечение, но ще го разбера като ми разчетат резултатите от лабораторията.

Сега отивам на разходка, а на вас желая ведър и усмихнат ден.

# 273
  • Мнения: 253
Добро утро и от мен  Hug Hug
За количките-и аз ходих по магазините,но ми харесват и 3колки и 4колки,а аз си нямам напредстава от колички и затова ще избирам по външен вид ooooh!
За бебо-малко се притеснявам,защото някъде на 2 дена го усещам #Crazy
И когато казах на едно момиче,което роди преди 4месеца,тя ми каза че сигурно околоплодните ми води били големи  newsm78
За повръщане-само 1път досега съм повърнала  Mr. Green
Момичета,да ви кажа вчера сутринта как съм се смяла като луда Grinning.Моят мъж ми се смее сутринта и ми вика:Знаеш ли,снощи сънувах,че цяла вечер сме правили секс,без да спираме hahaha И аз му викам сънувай,защото това няма да стане възможно-да не съм от желязо Joy
Стига вече,че се увлякох.Аз отивам на разходка,защото времето при нас е страхотно
Желая ви хубав и топъл ден  Hug

# 274
  • Мнения: 93
Добро утро!
Благодаря за новата тема, darka_jivko! Само, когато имаш време, добави линк към старата.

Искам да потитам нещо марулка и миа_ата - видях на снимките, които пуснахте, че леглата на децата ви са били само с предна решетка, а отзад и отстрани - с табла. И на Лилия е такова. Как закачахте/вързвахте обиколниците отзад? quote]
да ти кажа какво съм чувала и акоп мога да ти помогна.Където нямам ка де се върже знам,че ги правят с лепки от тези дето са на вакуум и се държи доста добре.Хайде дано ти бъде от полза

# 275
  • Мнения: 93
Здравейте и от мен  LaughingИ аз вече доста се замислям и оглеждам кошарките.нямам много място в спалнята.Иначе харесвам тези кошари,които стават на легла и може да спи в тях..............докато се ожени   Rolling Eyes Joy Joy Нямам много избор и май се насо1вам на тия сгъваемите,но ме притеснява че няма как да се перат освен на място?!!?!?Или поне аз незнам!Моля,ако някой знае подвижен модел,който да може да се пере в пералня и т.н. да пише Wink

# 276
  • Мнения: 9 089
Стефи, още когато купувах количка предния път и в процеса на проучване установих, че помпащите се гуми не са най-добрия вариант, защото и лесно се пукат в нашите условия, после се носят на вулканизатор и си е разправия, определено. Не зная защо държиш на надуваеми гуми  Confused

Ами като четох в нета, много от мамите казват, че надуваемите гуми са по-яки, в буквалния смисъл, а и по маневрени и затуй си помислих, че трябва да търся такава количка.  Crazy Думите ти обаче много ме улесняват в избора на количка, благодаря Grinning
За гъбичките искам да те питам по какво разбра, че може да имаш - предполагам не всеки месец се взима микробиология, за да се следи това, та може би по наши наблюдения  Rolling Eyes
А за повръщането - мен ми се гади все още, доста често, но все за теб си мисля, как си повръщаше до скоро - радвам се да прочета, че вече е само сутрин Hug

И още нещо да питам - много ли е важно количката да има опция да се слага бебето, гледайки към майката?

# 277
  • Мнения: 76
Здравейте момчета Hug

Стеф  Hug много ти благодаря за отговора за хомеопатията! Съгласна съм с теб, че хомеопатията работи на принципа на индивидуалността, но не разбирам защо отричаш в това отношение боароновата хомеопатия. Веднага ще ти дам конкретен пример с мен - преди време ходих при хомеопатка, която работеше с хомеопатични лекарства на капки. На база моята индивидуалност ми изписа сепия. Скоро след това тя замина в чужбина и се насочих към друга хомеопатка. Оказа се, че тя работи с боароновите лекарства. След срещата с нея, отново въз основа на подробно запознаване с черти от характера ми и конкретните ми оплаквания, тя изписа отново сепия, но този път на гранули (боаровонски)!
В началото на бременността ми се активира алергия изразяваща се в обриви по лицето. Дерматоложката ми категорично заяви, че не можем да лекуваме с нищо, което преди сме лекували, поради състоянието ми и единственото с, което ще се борим е използването на медицинска козметика. Състоянието ми обаче се влошаваше и аз отново посетих споменатата хомеопатка. И тя отново на база конкретния проблем и моята индивидуалност ми изписа боаронови гранули. Още след първата седмица имаше подобрение! В края на третата вече нямаше и помен от обривите. Продължих да ги приемам два месеца, за да изкореним проблема!

# 278
  • Мнения: 9 089
Dжиджи - важното е, да вярваш, че правиш най-доброто за себе си - в това е тайната на голяма част от различните подходи и в хомеопатията, и в традиционната медицина Hug Чудесно е, че при теб има ефект Simple Smile Иначе нищо не отричам, просто избрах да заема едната позиция, защото й вярвам повече (линкът, който пуснах и цитирах обяснява позицията ми). Привърженици и доволни/недоволни има и за двете направления Simple Smile
Това беше офф-топик, извинете Embarassed

# 279
# 280
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен :

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 12:40 от gracia777

# 281
  • Мнения: 123
Ами и аз да се включа че съм нова мама Simple SmileМоето бебишорче си го чакам на 24 юли и ми казаха че ще е момченце Simple Smile Да ви питам на 3Д-то след 2 седмици могат да ми потвърдят че ще е момче нали:)

# 282
  • Мнения: 1 208
Ами и аз да се включа че съм нова мама Simple SmileМоето бебишорче си го чакам на 24 юли и ми казаха че ще е момченце Simple Smile Да ви питам на 3Д-то след 2 седмици могат да ми потвърдят че ще е момче нали:)

Ела в тема №23 - това е старата тема - иначе добре дошла   bouquet - да могат да ти потвърдят

Общи условия

Активация на акаунт