Re: Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - Тема № 22

  • 16 329
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 256
Добро утро и от мен!
Благодаря на Дарка_Живко за добре оформената темичка!
Надявам се всичко при Аманита да е добре!Някой има ли информация?Аз чак сега видях, но четири дена нямах нет.
Нашата кошара беше такава:



Доволна съм много и не мисля да я сменям.За сега количката на която сме се спрели е Рапидо 4г.
Относно течението и предната бременност имах и сега е същото.Няма ли миризма,сърбеж и парене няма проблем.

# 31
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Safo, обиколниците не са закрепени, вързан е само предния за решетките, останалите 3 са подпрени на таблата, до ден днешен не съм ги махнала, защото пазят детето на завет, а и тя обича да се бори с тях. Никога не съм мислила за начин да ги закрепям  Blush

# 32
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро и оте мен момичета  Heart Eyes
Записче, връщам се да чета, че доста сте изписали.

Хубав и слънчев ден ви желая  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 121
Запис, Дарка-живко  Hug

Коктейл, страхотно легълце, дали има такива варианти и в БГ ?

Честити празници на всички - официални и лични , ние бяхме на път и вчера късно се прибрахме.

А Аманитка я сънувах тази нощ, наистина някой нещо да знае, Мамбинка ти?

Мамбина, не съм те забравила с отговора за коша - сестра ми изказа същото мнение за него - трудно се намират шайби и торбички и били скъпи, не му е фен нещо на коша, не го е ползвала много каза.
Нашето бебе се обажда по различно времена деня и ноща, когато си иска, но съм забелязала, че като не го усетя дълго и си помисля или му тропна лекичко на корема и след някоя друга минута се обажда. И нашия татко като си сложи ръката и тя спира, неговото обяснение е, че се успокоява и заспива. като я махне се продължава с бушуването.

Хубав ден  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 424
Добро утро момичета! Благодаря за темичката!
За сега от мен само записче , че трябва да ходя на лекции и по-късно ще ви изчета.
В петъка съм на консултация и ще докладвам после.
  Лек ден на всички Hug

# 35
  • Мнения: 260
Здравейте и от мен!

Честити празници на всички с малко закъснение!

Стеф, снимките от сватбата са прекрасни!  Hug А роклята е страхотна! В кой ресторант бяхте?

Лек ден на всички!   bouquet

# 36
  • Мнения: 576
Mime-to ние я гледахме в Lapin House(имат магазин на Витошка и в Мола на Стамболийски), даже беше намалена от 800 и нещо на 750 ...
За цвета - искаме да е черна, то май на по-светлите и ярки цветове се лепят повече мухички  newsm78
Моля те, ще ми пишеш ли ако нямат цвета в наличност колко време трябва предварително да се направи поръчка  Hug Praynig

galeto, то аз забравих за коша, ти помниш  Joy Ще видим наживо как ще е . Много мерси , че не си ме забравила  Hug

Аманитка още е в болницата. За съжаление контракциите продължават, изписали са й гинипрал и сигурно ще минава на него.
Дай боже да се свършва вече с тези гадости и да си се прибира у дома...  Praynig Praynig Praynig

# 37
  • Мнения: 32
.:.Stef.:.  , малко със закъснение да пиша и аз. Количката си е комбинирана и не виждам порт бебе, някой беше качил линк как изглежда то. Аз лично съм за зимния кош или по- точно за коша за новородено или за пълно легнало положение на количката, ако няма ръбове, които да обиват на бебето. Малко съм против новороденото да е в коша за кола, там не е напълно легнало и знам, че не е хубаво първите два месеца поне да стои дълго в него. Но аз съм от първескините и нямам опит все пак. Леглото мен много ми харесва, аз също съм се ориентирала към такова и към сгъваемата кошара, когато сме на път. В къщи искам да си има дървено и стабилно легло. Да ти честитя и за сватбата, наистина си красива булка, много да сте щастливи заедно.
За течението и аз имам бяло, като вода, но без миризма и сърбеж и съм се притеснила и утре съм най- накрая на лекар, та ще видим, дано не е от сериозното течение. Стискайте палци да ми кажат най- накрая какво е, че ще се пръсна от любопитство. Вече би трябвало и на двуизмерния да се вижда нали???
 

# 38
  • Мнения: 11
момичета, мисля вече да се оглеждам за колички и креватчета, можете ли да ми кажете вие по кои магазини обикаляте в гр. София?
  bouquet

# 39
  • Мнения: 87
Здравейте  Hug, по въпроса за количките за сега съм си харесала Cangaroo Victoria:
http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?c … a62a41e50de3d9351

както и Peg Perego Uno:
http://www.kasidabg.com/peg-perego-uno-moka-2009.html?osCsid=gpn … ped3jcm78ahnclg37

като за втората някои казват, че се вози доста тежко, въпреки, че е 10 кг. Ако някой има опит с такъв модел ще се радвам да сподели.

И понеже до сега никога не съм пазарувала от интернет, моля, кажете този сайт http://www.angelsdream.eu как ви се струва, дали е удачно да се пазарува, защото цените като че ли са доста добри.

За леглата, мисля да вземем съвсем обикновено дървено със сваляща се решетка и да го долепим до нашата спалня. Може би в такъв случай не е удачно да има люлка, дали ще може да се люлее въобще .... А тези обиколици изглеждат много добре, но има ли такива, на които им се свалят калъфките и могат да се перат и ако не, как става прането, не се ли скапват?


ivanova26 , ето тук : http://zadecata.com/index.php?page=0_1_4_0  намерих доста адреси на магазини в София, но е добре, ако някой може да препоръча нещо конкретно, че са толкова много..

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 12:00 от Evvi

# 40
  • Мнения: 1 586
Как е бандата?!?
Видях - няма нужда да се оплаквате допълниително. Никой не е казал, че ще е лесно да изберете количка, кошарка или кухненски робот  Grinning Понякога си мисля, че ако мъжете забременяваха света щеше да е доста по-скучно място   bouquet
Ама хич не пишете като за 295 човека  Naughty Има темички, където 10-на се справят по-добре, а обсъждат предимствата на английския ластик пред полуанглийския или  недостатъците на вълненото бельо през летните месеци...
Хайде малко да си резведрите ежедневието:
Гледки за душата
Поне да знаете защо са ви подути очите от висене пред монитора  Wink
Стискам палци за Аманитка!
Какво става с малката Лора и с кукумявчето?
Все някой пита за Валерия, а никой не отговаря  newsm78 Надявам се, защото нямате информация  Praynig
И на всички, които имат някакви та дори и малки проблеми пожелавам здраве  Hug
Лека седмица!!!   bouquet

# 41
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте  Hug Изписаха ме преди малко, по-добре съм и реших, че като се прибера вкъщи и започна гинипрала ще се възстановя по-бързо отколкото там в болницата  Sick
Нямам много време и сила да ви чета (довечера ще го направя), но искам искрено да ви благодаря за стиснатите палци  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 194
Safo, Марулка вече ти отговори де, но и аз да кажа - да, не се прикрепят, просто се подпират на таблите, а аз даже отпред на решетката в началото не слагах възглавници, за да мога да й виждам лицето, беше ме страх да не повърне случайно и да не се задави, докато лежи  Hug
За ел. уредите да се отчета - имам всякакви, и ги ползвам (е, не всеки ден...). Прясно изцедения сок за мен си е най-полезен, вярно, че си пада чистене на сокоизтисквачката, но като се измие веднага, не е чак толкова трудно Peace
А иначе, понеже не съм ползвала услугите на детска кухня, аз си готвих и най- често употребявах пасатора - всеки ден, от 5-6-ти до към 9-я месец. Това от мен за сега - приятен ден, момичета Hug
Аманитка, бързо възстановяване Praynig Hug
 

# 43
  • Мнения: 425
amanita радвам се, че вече си по - добре   bouquet . Почивай си и бързо да се оправяш.

# 44
  • Мнения: 32
amanita , добре дошла  bouquet
ARGHT, позволих си най- нахално да разгледам всичките ви снимки. Много са хубави, напълниха ми душата. Отдавна не бях гледала толкова много. 5 години работих във фото студио и въпреки, че обожавам фотографията и това ми е и специалността се бях наситила и не можех да погледна снимки, даже спрях и да снимам, освен на маса, което не се брои. Та страхотни сники, все така да продължавате!!! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт