Re: Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - Тема № 22

  • 16 344
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 194
А бе, ARGHT, кажи, че си Квазимодо Hug
Мерси за хубавите гледки, запазих си някои... newsm10

# 46
  • Мнения: 127
Amanitka,наистина в къщи по-бързо се възстановява човек.Почивай си сега и си пий хапченцата и дано скоро проблемите отшумят Praynig
ARGHT,страхотни симки.Напълниха ми душата(както казваше една позната)

# 47
  • Мнения: 40
Amanitka - добре дошла. Бързо да се оправяш  Hug
ARGHT - невероятни снимки.

# 48
Аманитка бързо да се оправяш  Hug ARGHT... уникални снимки,да нямаш фотографска жилка  photoНа мен никога не ми се получават снимките,а толкова обичам да снимам photoМамбинка нашия татко хареса почти същата количка(става въпрос за тази черната)но аз лично предпочитам с 4 колела,иначе е много красива.А за тези на ESPRIT какво ще кажете,дали ги бива,защото има няколко модела които ми харесват.Хубав ден на всички Hug

# 49
  • Мнения: 256
Привет Аманита!Бързо да се оправяш!И наистина у дома възстановяването е най-бързо! Hug
ARGHT , снимките са просто върхът!

# 50
  • Мнения: 36
usmivka 123 аз до скоро се тръшках че не усещам бебето, но от десетина дни вече не е така. усещам го всяка вечер като си легна, и всеки ден по няколко пъти по различно време.

galeto123  не знам дали го има това легълце в България, тези които вече обикалят бебешките магазина да кажат дали са виждали стоки на марката Graco. Ако се окаже че няма в България може по интернет да си го поръчаш.( ако решиш че искаш него де) Тежи 13 кг така че не мисля че доставката ще е много скъпа, особено ако се поръча не от Англия а от по близо, Германия да речем.

  ARGHT разсмя ме както винаги. Страхотни снимки

amaitka  радвам се че си си в къщи и ти желая бързо възстановяване

А сега да ви се оплача.   Миналата седмица бях на видеозон( не знам дали точно така му казвате в БГ  newsm78 ) Тук в 20 седмица за втори и последен път гледат бебето. Та след като видяха че всичко му е наред на бебчо  Flutter, питаме с мъжът ми за полът. Crazy А те ни викат че политиката на болницата била такава да не казват полът на бебето Thinking.  Просто не им било изгодно защото ако казвали щяло да отнеме още около 5 минути  #Cussing out.  Прегледа на всяка жена щял да се проточи от 20 на 25 минути. #2gunfire А аз стоях там само 12 минути Tired . Как ли не ги убеждавах   fight но те си знаят тяхната- нямали право да казват.  
Не ми пречи това че не знам полът на бебето, само първите седмици имах голямо желание да е момиче, сега вече наистина ми е все едно, но много ме е яд затова че тук даваме луди пари всеки месец за здравни, а когато ти се наложи да отидеш в болница - ето какво получаваш  Tired. Даже за Даун синдром ходих в частна  клиника , защото държавните само кръв ти взимат, не гледат бебето и не мерят там каквото се мери-носле, вратле.

Абе така си бременеем ние в Англия, видеозон - два пъти през цялата бременност  ooooh!, гинекологичен преглед 0 пъти,  Thinking  кръв до сега са ми взимали веднъж,  щяли още веднъж да ми вземат- ама да видим.  ooooh!

# 51
  • Мнения: 603
cocktail и аз съм като теб с прегледите въпреки, че съм от София  Hug док ми е правил досега 2 пъти ФМ, един път БХС, а кръв също са ми взимали веднъж досега, следващата ми е чак в 28ма седмица заедно с преглед Simple Smile Не виждам нищо нередно в това, ако човек няма проблеми с бременността тези прегледи са си достатъчни, единствено това за пола е кофти, че не са ти казали  Rolling Eyes   bouquet А и пропуснах да кажа и на ЖК ходя секи месец, но там нищо съществено не се случва, само ми мерят килцата и корема Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 14:18 от sarnichkata

# 52
  • Мнения: 223
 Привет-мривет, както казва Пипи. Нямам нищо интересно за казване, само наминавам да видя какво става с вас... Може би ще имам другата седмица, в петък сме на ЖК.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 893
еми,аз затуй си ходя в частната клиника Whistling щото ми писна от държавни и здравни "пътеки" и политики и бюрокращини Stop днес пак имах разправии в НОИ и с личната  #2gunfire

за Лорка ще разберем след 2-3 дена кога ще идва спецката от Френско, днес взех непбходимите документи, сега и един резонанс трябва да направим и сме готови за операция , вече нямам нерви Rolling Eyes

за количките - моля ви не взимайте черни Praynig първо че бебето ще е лятно и вътре ще става парник! второ че много бързо избеляват от слънцето. ( а лично мое мнение е че черно не е най-жизнерадостния цвят - за малко бебе Confused )

обиколниците аз ги навързвах един за друг, за да не се разместват, и само единия връзвах за решетката, перат се директно в пералнята Peace а добре че ме подсетихте да махна 2-3 пръчки от решетката, за да слиза само таласъмчето, че се скъсах да търся преграда за легло, ама те едни оргомни, грозни и скъпи в нащо село  ooooh!

Аманитка  Hug ARGHT стра'отни снимки  Sunglasses

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 14:25 от Virginity

# 54
  • Мнения: 260
Аманита, радвам се, че вече си вкъщи! Дано скоро отшумят напълно контракциите!

# 55
  • Мнения: 30
coctail-че не се тормози мила  Hug важното е бебчо да е добре. Съжалявам, че не са ти казали за пола. И на мен ми беше все едно, само живо и здраво да е, но днес като ми казха какво е и ми се лепна една усмивка, която не слиза от лицето, вървя като полуидиот  hahaha Ти ме питаше за количката, обаче аз хич не мога да вляза в час, кое как се казва на български, та и на теб обещавам сМинки  Wink като дофтаса возилото.
Аманитка добре се прибрала у дома  Hug почивай много и бързо се оправяй!
Virginity и за вас палците са стиснати! Съгласна съм с теб, че черното не е най-веселият цвят за бебешка количка, но на нас само този ни хареса  Whistling , а за топлото...тук не са такива жеги като в БГ и затова не ме притеснява.
ARGHT извинявай, но не се стърпя клюкарската ми душа  Blush и аз надникнах в другите снимки.Страааашни!От Румънско бях особено пленена,не знаех, че е чак такава красота!

Гледам легълца и ел. уреди обсъждате. Ние още за легълце не можем да решим, кое ще е най-добрият вариант, но май аз клоня към едно такова, което е показала Mime-to. Мамчето ми като ни беше за Коледа на гости ни подари един комбиниран уред, който има сокоизтисквачка, цитрусова преса и още „сто“ представки за бъркане,стъргане и не знам си какво... #Crazy и съм супер доволна.
Ето този е


# 56
  • София
  • Мнения: 121
ARGHT, уау .. на сватби снимате ли , нас ни предстои след някоя и друга година живот и здраве , на да знам  Laughing и азсъм била на о-в Тулча в командировка, и по-точно на делтата на Дунава,  там е  страхотно  Party размечтах се и полюбопитствах във албумите ви... ми как да не погледне човек, ти с такива снимки ни захласна

Аманита да се оправяш бързо  bouquet

Коктейл, ще потърся марката тук, не ми е позната.
Мацко, на йога другата седмица ще ходиш ли? Аз се записах, но на първата може и да пропусна, защото ми съвпада с ЖК, но ще се пробвам.

# 57
  • Мнения: 223
 Даа, живот и здраве, мисля да не пропускам. Нали видя - понед. от 18.30, петък от 18ч

# 58
  • София
  • Мнения: 423

Мими-то, това , което си избрала е хубаво, но някъде към 7-8 месец децата започват да се изправят в креватчето и ако не е на най-долно положение, може да се преметнат.Нека се включат мами с подобни да кажат.А на обикновено легло, без преграда чак към година и половина я оставях моята , иначе се въртеше и можеше да изпадне като нищо от леглото.Даже тогава първо махнахме няколко пръчки и тя сама си влизаше и излизаше когато реши.и После  махнахме изцяло преградата.
Предполагам,че не сме разбрали.Това последното легло е бебешко с решетка,просто след време махаш шкафчето и само слагаш голям матрак 70/190см.А самата решетка става на бюро със шкафче,само стол ти трябва.Излиза 440 лева.
 http://www.dizainbaby.com/bg/adelina.php

matzko  и galeto123 ,и аз съм се записала.Ако искате да се уговорим на лични за среща преди това?

# 59
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен от доста одавна не съм писала,но редовно ви чета.   ARGHT наистена страхотни снимки даже за малко се забравих че съм пред монитора а се пресаидених към ваща разхотка и наистена ми напълни дошата.Аманита добре доша и се оправяи бързо.Много  Hug Hug Hug от мен за вас

Общи условия

Активация на акаунт