Върнаха ме от спешния център!

  • 2 441
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
ужас ....... българските медицинки работници са нещо уникално  Shocked  Rolling Eyes  ... никъде го няма това чудо  Sad

# 16
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Цитат на: kristal_97
ужас ....... българските медицинки работници са нещо уникално  Shocked  Rolling Eyes  ... никъде го няма това чудо  Sad





  Hands Thumbsup  Cry

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
С ужас прочетох и другите истории от които съм, меко казано потресена. Единствения начин да спрат или поне да намалеят тези извращения според мен е да им се опълчваме!

НИКОЙ МЕДИЦИНСКИ РАБОТНИК НЯМА ПРАВО ДА НИ УНИЖАВА, ДА НИ ГОВОРИ НА "ТИ" ИЛИ ДА СИ МИСЛИ ЧЕ СТОИ ДВЕ СТЪПАЛА НАД НАС, САМО ЗАЩОТО ЗДРАВЕТО НИ ЗАВИСИ ОТ НЕГО!

...и не на последно място, трябва да се научим да не плащаме това което не дължим, защото в противен случай лекарската корупция възтържествува, а отношението им се влошава все повече. Ами много ясно - нали така или иначе ще си получат паричките.

# 18
  • Мнения: 4 242
Боже опази!
Ако си бременна  в България и не дай боже се разболееш нещо , направо си за оплакване, не си мисли че има лекари които могат да ти помогнат!
Мен ме отписаха преди месец с гноен абцес от 5 дни в устата,даже в стоматологичния факултет не ме приеха,всички вдигнаха ръце с думите "Ама вие сте бременна!" - казани с тон сякаш съм чумава. Наложи се сама да се лекувам,както теб.
Слава богу че всичко се размина!

Общи условия

Активация на акаунт