Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 455 873
  • 11 605
  •   6
Отговори
# 10 290
  • Мнения: 2 411
Здравейте. Някой знае ли тези лекари-гинеколози приемат ли в събота? Търся лекар, който да работи в събота и то с касата. Естествено да е добър Simple Smile

# 10 291
  • София
  • Мнения: 6 726
Звъннете в МЦ Торакс и попитайте, но се съмнявам. То в Пловдив събота и неделя нищо не работи камоли гинеколозите, но пробвайте.

# 10 292
  • Мнения: 12 114
Събота и неделя само дежурния лекар в отделенията, пък и с касата да работи, абсурд. То за петък следобед трудно се намира гинеколог, ако се наложи нещо спешно.

# 10 293
  • Мнения: 634
Добри в събота не работят - съжалявам, от опит казвам, налагало ми се е. Дежурят най-покъртителните.

# 10 294
  • Мнения: 2 734
В Селена си имат дежурни, друг е въпроса дали работи конкретния доктор, който желаем да ни прегледа, цените, касата....
Може с обаждане да се проучи.

Засичала съм в неделя д-р Лазороски като дежурен приемаше негови пациенти и на кабинет.

# 10 295
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Правилният въпрос е дали изобщо в почивните дни са възможни прегледи по НЗОК. Ако касата не дава тази възможност, дори и даден лекар да работи с касата, дори и да се случи на работа, дали е позволено да се въвеждат направления в почивен ден.  Та, според мен, това трябва да се пита. Платено навсякъде ще ви прегледат в почивен ден.

# 10 296
  • Мнения: 6 282
Е,dazel е казала.НЗОК ,също като другите държавни институции,не работят в почивните дни.Няма как някой лекар с частна практика, работещ със здравна каса (в случая визирам АИППМП и подобни),да прегледа в събота/неделя,а направление.Освен ако не е съгласен да мине прегледа,чисто формално,в работен ден,т.е.,да ви вкара в системата преди или след самия преглед.

# 10 297
  • Мнения: 2 988
Здравейте. Знаете ли дали д-р Коларов има частен кабинет или работи само в Хирургиите?

# 10 298
  • Мнения: 2 411
Във Варна има клиники в които се работи в събота и приемат с направления. По тази причина си помислих, че и тук може да има такива лекари. Благодаря за отговорите.

# 10 299
  • Мнения: 60
Пропоръчайте ми добър кардиолог за мъж 55г

# 10 300
  • Пловдив
  • Мнения: 40 729
Пропоръчайте ми добър кардиолог за мъж 55г
водя баща ми при д-р Слънкова. От Д-р Илчо Илчев също са доволни колежки.

# 10 301
  • Мнения: 12 114
Пропоръчайте ми добър кардиолог за мъж 55г
Д-р Стоян Дахтеров.

# 10 302
  • Мнения: 4 347
Може ли добра гинеколожка, при коята да отида за частна консултация? Бременна съм, но нещо не мога да повярвам за някои неща, които ми каза моята...

# 10 303
  • София
  • Мнения: 6 726
Държите ли да е жена?

# 10 304
  • Мнения: 4 347
Покрай всички цинични лекари на които съм попадала, определено държа 😔

Общи условия

Активация на акаунт