Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 456 585
  • 11 606
  •   8
Отговори
# 10 425
  • Мнения: 1 856
Може ли препоръка за  добър уролог за мъж?
Скоро мой колега ме пита. Баща ми беше много доволен от др.Панчев в поликлиниката на Събота пазара. Съседът ми препоръча който и да е от Каспела, всички били добри.

# 10 426
  • Мнения: 285
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър детски Невролог?Детето е направил гърч в училище.Ходих ме на лекар,но искам и специалист да посетим.Благодаря!

# 10 427
  • Мнения: 48
Здравей доц. Лиляна Чакова за часове в супердок. Много е добра разбира си от работа
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър детски Невролог?Детето е направил гърч в училище.Ходих ме на лекар,но искам и специалист да посетим.Благодаря!

# 10 428
  • Мнения: 285
Здравей доц. Лиляна Чакова за часове в супердок. Много е добра разбира си от работа
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър детски Невролог?Детето е направил гърч в училище.Ходих ме на лекар,но искам и специалист да посетим.Благодаря!
Сърдечно благодаря!

# 10 429
  • Мнения: 2 820
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър детски Невролог?Детето е направил гърч в училище.Ходих ме на лекар,но искам и специалист да посетим.Благодаря!
Д-р Красимир Шукерски

# 10 430
  • Мнения: 1 045
Аз мога да препоръчам Иглика Соткова. Обикаляли сме много по детски невролози, тя беше най- ангажирана и  най- много ни помогна.

# 10 431
  • Мнения: 360
Аз мога да препоръчам Иглика Соткова. Обикаляли сме много по детски невролози, тя беше най- ангажирана и  най- много ни помогна.

           Още един глас за д-р Соткова. Работи в МЦ " Юник " с проф. Иванов. Ако имате нужда от координати пишете на лично.

# 10 432
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Здравейте.Имате ли впечатления от д-р Катина Димитрова кардиолог.Работи в ДКЦ Окръжна болница?

# 10 433
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Момичета, мнение и координати на д-р Петър Петров, онколог, КОЦ Пловдив, 2-ра база?

# 10 434
  • Мнения: 1 045
Пробвай на 032/ 277 263, това ми излиза  като стационарен телефон в КОЦ Пловдив( той е началник на отделение във 2-ра база). но, според мен е по-добре да отидеш на място да говориш с него. Иначе, е добър онколог. Синът му- Ангел Петров също е добър( и той работи там, но в друго отделение).

# 10 435
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Препоръчайте, моля,  добър хирург за консултация при съмнение за хемороиди? Да работи с направления. Благодаря!

# 10 436
  • Мнения: 360
Препоръчайте, моля,  добър хирург за консултация при съмнение за хемороиди? Да работи с направления. Благодаря!


За колоноскопия са много добри в Пълмед. Д-р Ангелов.

# 10 437
  • Мнения: 1 316
Моля, препоръчайте ми добър гастроентеролог.
Ако може координати!

ЛЛ. препоръча д-р Ганева, не намирам къде работи, ако може телефони.

# 10 438
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
За Дафина Ганева ли става въпрос? Работи в ДКЦ 1 на Понеделник пазара, поне последно беше там.

# 10 439
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
0884510744 д-р Дафина Ганева. Кабинетът и беше в сградата до второ ДКЦ. Ако сте с направление първо запишете час, че доста се чака и да не изтече направлението.

Общи условия

Активация на акаунт