Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 457 249
  • 11 609
  •   1
Отговори
# 8 025
  • Мнения: 1 316
Много благодаря!  Била съм при  д-р Елмония Арнаудова, имам добри впечатления от нея.

 За Д-р Бойко Димов беше споделена информация, че има апарат, с който преглежда. Мисля, че в този момент имам нужда от такъв специалист.

Може ли да споделете впечатления за  Д-р Бойко Димов!



Happy_life, виж тук:
Медицински център Дермавижън

http://dermavision.bg/

# 8 026
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Благодаря много, doroty, записах час при тях.

# 8 027
  • Мнения: X
Аз търся добър кожен за осемгодишно дете. Може и насоки към София. Обиколили сме по-голяма част от специалистите в града, с изключение тези, работещи в центровете по естетична дерматология. Въртим се в омагьосан кръг между дехидроза, атопичен дерматит, някой чак подхвърли псориазис. Нямаме даже сигурна диагноза, повечето лекари изписват кортикостероиди и емолиенти, в зависимост с коя компания работят, но решението винаги е временно.

# 8 028
  • Мнения: X
Пробва ли Мулетарова?

# 8 029
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Аз търся добър кожен за осемгодишно дете. Може и насоки към София. Обиколили сме по-голяма част от специалистите в града, с изключение тези, работещи в центровете по естетична дерматология. Въртим се в омагьосан кръг между дехидроза, атопичен дерматит, някой чак подхвърли псориазис. Нямаме даже сигурна диагноза, повечето лекари изписват кортикостероиди и емолиенти, в зависимост с коя компания работят, но решението винаги е временно.
Тони,
С резерви ти препоръчвам доцент Теодосиева, ако все още практикува, тъй като е на възраст.
С резерви, затова защото посещенията при нея са доста, но истината е че са успешни.
Лечението е винаги както външно, така и отвътре навън.
Външно изписа предимно правена козметика, променя състава според състоянието и към това добавя витамини и добавки за вътрешен прием.
Бях ѝ пациент преди повече от 10 години, многократно съм я препоръчвала и е помагала, но предвид възрастта ѝ има вероятност и да не практикува.

# 8 030
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Може ли координати на д-р Иво Мильотев. Кога и къде преглежда, много ли се чака за час, цена на преглед без направление?

# 8 031
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Може ли координати на д-р Иво Мильотев. Кога и къде преглежда, много ли се чака за час, цена на преглед без направление?
Не е ли шеф на отделението в Медлайн?Май вече е трудно да се добереш до него...

# 8 032
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Може ли препоръка за добър детски ортопед за профилактичен преглед на 6м? Потърсих Стоян Арнаудов, но е зает за месец напред. Срещнах много позитивни мнения за д-р Хазбун, но четох и че всъщност не бил ортопед, та малко се обърках. 🤔

# 8 033
  • Мнения: 2 025
Аз ходих при Димов, тъй като Арнаудов беше зает за месеци напред. Доволна съм, обърна внимание на детето и имаше подход, на мен  ми обясни много неща, но бях с едно наум, защото ме предупредиха, че обича да изписва ортопедични гащи и пр. Ако се беше случило, щях да потърся 2-ро мнение. Simple Smile

# 8 034
  • Мнения: 10 384
Те тия ортопедични гащи ги изписват почти задължително Simple Smile))

# 8 035
  • Мнения: 2 025
Не съм се задълбочавала в четене на мнения по въпроса, той ми каза, че в чужбина е задължително, но тук не се е наложило като задължителна практика. В крайна сметка не ми каза, че е необходимо да взема такива, само ми ги показа и ме запозна какво представляват и за какво се използват.

# 8 036
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Може ли координати на д-р Иво Мильотев. Кога и къде преглежда, много ли се чака за час, цена на преглед без направление?
Не е ли шеф на отделението в Медлайн?Май вече е трудно да се добереш до него...
Вчера, посред нощ, търсейки инфо за него ми излезна в Супердок, запазих час за другата седмица. В МЦ Кючук Париж. Мога ли да вярвам на това чудо?

# 8 037
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Може ли координати на д-р Иво Мильотев. Кога и къде преглежда, много ли се чака за час, цена на преглед без направление?
Не е ли шеф на отделението в Медлайн?Май вече е трудно да се добереш до него...
Вчера, посред нощ, търсейки инфо за него ми излезна в Супердок, запазих час за другата седмица. В МЦ Кючук Париж. Мога ли да вярвам на това чудо?
ами...май да, доста хора го ползват мисля.Мислех, че не преглежда вече там... Thinking 

# 8 038
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Не знам конкретно за Мильотев, но аз съм използвала Супердок многократно и винаги адресът е бил точен. Даже в един момент лекарите от Хипоталамуса се преместиха в ДКЦ-1 и даже и тогава координатите бяха навременно коригирани.

# 8 039
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
И на мен ми беше странно, мисля, че по едно време се спрягаше за шеф на Окръжна и реших, че като се е издигнал толкова едва ли ще се добера до него. Да звъня ли някъде за потвърждение, да не отида да си вися там...

Общи условия

Активация на акаунт