Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 март 2009, 11:45 ч.

Бял списък за гр. Пловдив

• 1 838 185
  • 8 574
  •   1
Отговори
# 8 565
Споделете мнение за д-р Боюклиев - ендокринолог! Оказва се, че лекарката, при която имах час за вторичен преглед е в доста дълъг болничен и ще я замества д-р Боюклиев. Случаят ми не е спешен, но....

# 8 566
  • Точно където трябва
Момичета, при често уриниране при дете нефролог ли да търся?

# 8 567
Да. Аз съм водила дъщеря ми при д-р Мантаркова, ДКЦ 1.

# 8 568
От кой педиатър по НЗОК сте доволни за Кючук Париж?

# 8 569
От кой педиатър по НЗОК сте доволни за Кючук Париж?

Д-р Мирослава Червенкова, освен педиатър е и детски пулмолог. Изключително човечна и разбрана. Аз водя при нея дъщеря ми от раждането й. Досега е предписвала правилното лечение, което много бързо е давало резултат и никога не е предписвала антибиотици, ако наистина не е нужно и то след съответното изследване - кръвно или микробиологично. Кабинетът й е до Марса, на ул. Чорлу.
https://superdoc.bg/lekar/d-r-miroslava-chervenkova-3964

# 8 570
  • Пловдив
Ооо, не...навремето изкара сина ми с астма и бързаше да го запише като диспансерен.

# 8 571
А за д-р Мария Печилкова имате ли мнение?
Ако може да помогнете и с добър зъболекар по НЗОК за Кючук Париж?

# 8 572
А за д-р Мария Печилкова имате ли мнение?
Ако може да помогнете и с добър зъболекар по НЗОК за Кючук Париж?
До преди няколко години беше педиатър на големия ми син. От нея като лекар съм доволна, но организацията в кабинета ме отказа. В случая педпочетох комфорта, защото детето ми не боледуваше много.

# 8 573
Подкрепям горното мнение. Добър лекар е, но приемното и време е крайно недостатъчно за обема пациенти и вследствие си късаш нервите в миниатюрната чакалня.

# 8 574
  • Пловдив
И аз съм със същото мнение за д-р Печилкова. Освен това имаше необичайната практика да преглежда на отворена врата, така че цялата чакалня може да си обсъжда задружно здравния статус на всеки пациент. Голямо чакане и липса на организация.
За съжаление не мога да съм полезна с препоръка, в друг квартал сме

Общи условия

Активация на акаунт