Как бяхте с килограмите?

  • 12 123
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 429
Аз качих около 25 килограма , ама това от леженето се получи да знаете . Аз съм си доста злоядичка и тези килограми е ми вличхеха добре на психиката . Но уви в болницата оставих 11 , а след 4 месеца близо всички останали килца се стопиха , ами като сами си гледаме децата , така е . Сега съм даже прекалено слаба -43 килограма , а съм 176 см висока .
Така че килограмите се свалят ,нужна е воля и упоритост !!!

# 31
Всичко, което казахте ми е болезнено познато. Бях качила 33 кг. като само за час и половина свалих 12 от тях. Едното дете беше 2 550кг. а другата 2 600кг. и 1 900 кг. плацента. После за три месеца свалих останалото. За съжаление после пак качих малко. В последните месеци от бременността хората направо ме съжаляваха. В корема ми имаше не една, а две футболни топки. Едвам ходех, защото от тежестта краката ми се бяха изкривили и си удрях коленете. Направо супер картинка. Добре, че беше мъжа ми да ме обръща в леглото. Но сега като погледна, Саша и Ади не съжалявам за нацепения корем, увреждането на ставите на краката, напуканите капиляри и всички останали хубави спомени от бременноста ми. Но все пак не се отчайвай. Всяка бременост е различна!

# 32
  • Мнения: 2 051
Цитат на: aylin
през  цялата бременност качих 13-14к. ....


И при мен горе-долу е така. В 34 седмица съм с 14-15 кила отгоре и непрекъсен отврат към повечето храни. Само плодове, сладолед и сирене ям щях да кажа "на корем" ама не е много на място. А месо се насилвам с триста зора да хапна заради ниския хемоглобин, иначе не мога да го гледам.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 550
и аз ям само - плодове, сладолед и плодови млека и тук таме някакво пиле , като почне много да зяе мъжа ми - вече съм 6 кила отгоре  Animal Pig   261uu  Joy

# 34
И аз съм вече в 34-та седмица, но съм с 28 кг. отгоре  Embarassed .  Гледам да не ям много калорични храни, но...  Embarassed  явно си е и до структурата на човек. Качвам по 1 кг. на седмица и ми се струва, че основно на корема ги трупам.  Миналата седмица от видеозона ми казаха, че бебетата са 2,100 и 2,300 кг. приблизително и се чудя колко още може да порастне корема ми.
vedrra, ти как се чустваш? На мен ми е много трудно вече с този голям корем и имам цяла стратегия за ставане от леглото например Simple Smile . Толкова ми е изкривен гръбначния стълб, че ме боли дори и като седя по-дълго време. Единственото ми спасение е легнала на една страна, но ще трябва да удържа поне още 2 седмици.

# 35
Здравейте и от мен. Аз сега съм в 30-та Г.С. и съм качила 10 кг. Моята лекарка ми каза, че при такава бременност се качва нормално до 17 кг. Аз си ги наваксах през първите три месеца, защото тогава бебетата бяха все гладни, а от там и аз. Сега вече гледам да не ям сладко, за да не ми се трупа на дупето, че и без това коремът ми вече е огромен.

# 36
  • Мнения: 2 051
Цитат на: rada71
vedrra, ти как се чустваш? На мен ми е много трудно вече с този голям корем и имам цяла стратегия за ставане от леглото например Simple Smile . Толкова ми е изкривен гръбначния стълб, че ме боли дори и като седя по-дълго време. Единственото ми спасение е легнала на една страна, но ще трябва да удържа поне още 2 седмици.


Същата работа, всичко се товари върху кръста. По едно време толкова ме болеше, че ми бяха казали да нося колан. Обаче в тези жеги не си представях още кожи по мен и ... се мъча и до сега. На това със ставането от леглото при предишните бременности се смеех (тогава все бях с по 9 кг накрая), ама сега видях и аз какво е истински корем.
И аз съм се заканила още 2 седмици да издържа, стискам ти палци!

# 37
В 21 седмица сам,със 7кг отгоре.Това нормално ли е?

# 38
  • Мнения: 2 550
В 21 седмица сам,със 7кг отгоре.Това нормално ли е?

Аз съм в 30-та и съм качила 9 кг, споко.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 446
Много сте си добре даже Peace.
Аз съм в 33г.с. и съм качила 23 кг Embarassed
Надявам се да не качвам повече Naughty  Crossing Arms или поне не на себе си Confused

# 40
  • България-София
  • Мнения: 573
Аз бях качила 18 като родих и след 5 мес се върнах на предишните си.

# 41
  • Мнения: 87
Гери Ан и Марчето браво на вас !!!

незнам как ги постигате тези резултати, но сте си много добре !
Аз съм в 33гс и съм + 17 кг.

# 42
  • Мнения: 138
Аз бях качила 17кг и когато ме изписваха си оставих 15в болницата.Не знам как стна този номер а след това продълйих да отслабвам но не се гордея много ,преди си бях по хубава Simple Smile)

# 43
Спокойно момичета, има време за отслабване  Wink. Аз бях качила 35 килограма, а в момента имам още 6 да свалям. Единственото ограничение което си налагам от 2-3 месеца насам е да не ям хляб. Всяко нещо с времето си  Wink.

# 44
  • Мнения: 532
М...изкушавам се и аз да отговоря въпреки че беше толкова отдавна...но това не се забравяя Naughty
Та..аз от 47 кг станах 73 ...с раждането свалих 10 децата ми бяха 6 кг- 3,200 + 2,800- износени ,една седмица преди термина, бях като сензация ...на времето:)

А за това как съм изглеждала.....лично аз мислех че съм си нормална бременна Whistling но хората по улиците се спираха да ме гледат  #Crazy огромен корем ooooh! който за съжаление за цял живот си остава с белези  Cry

Общи условия

Активация на акаунт