Тайната на дългата и здрава коса - 61

  • 28 513
  • 310
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 496
 Hug Чудя се дали да не го сложа в първия пост. За да предотвратя питания от рода на "С какво тези шампоани са специални?Какво е СЛЕС?" Thinking

# 46
  • Мнения: 159
Линкът, който е дала Игуанка, е много полезен.
Мис Арк, според мен го сложи.

И какво излиза? Колагенът, пчелното млечице и екстрактът от плацента дори могат да бъдат вредни?!   smile3556

# 47
  • Мнения: 4 496
За млечицето и плацентата не пише как могат да увредят. Пише, че просто не са полезни така, както биват рекламирани.

# 48
  • Мнения: 3 050
Не знам до колко е вярна информацията  Peace

# 49
  • Мнения: 4 496
По-добре е от нищо. Wink

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз много благодаря на Игуанка. Hug

Зачетох се и за добрата козметика,другият линк даден от ♥ мис арк ♥   Hug и вече незнам нито какъв крем нито какъв шампоан и нито каква козметика за купувам имайки предвид,че и бюджетът ми е доста скромен. Embarassed Embarassed Sad

# 51
  • Мнения: 4 496
Шампоан за дамите със скромен бюджет: Пантен. Но пак прочети отзад дали има СЛЕС. Май в никой от тях няма. Hug

И защо са тези емотикони? Няма нищо срамно в това да си със скромен бюджет. Все пак сме в криза.
Дано скоро децата ни имат богати родители. Hug

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
♥ мис арк ♥    Hug

Държа да използвам колкото се може по натурални продукти вкъщи като особено държа на храната да е качествена,но за кометиката не се бях замисляла чак толкова. Thinking
Сега и там съм в големи чуденки .Но ще намеря някакъв компромисен вариант. Confused

# 53
  • Мнения: 4 496
♥ мис арк ♥    Hug

Държа да използвам колкото се може по натурални продукти вкъщи като особено държа на храната да е качествена,....

Тъкмо написах това в една друга тема:

Преди седмица мъжът ми донесе вкъщи сок "Круша". За моя изненада подейства разхлабващо на децата. Реших, че съм попаднала на сок, в който наистина има круши. След няколко дни споделих за това с девера ми  и той ми каза:
- Ако искаш ще ти дам от това, което слагат вътре, за да действа разхлабващо. Колко пакетчета искаш?  Shocked



Честно казано- не знам дали има нещо натурално вече.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да така е ,затова много от  нещата като сок например не купувам готов,а купувам плодове. Wink

# 55
  • Мнения: 22
   Аз съм на мнение, че по-добро от естественото няма. Затова използвам множество природни продукти в козметиката си - както за косата, така и за лицето и тялото. А и излиза доста по-евтино... Hug

# 56
  • Мнения: 2 110
Като се замисля над тази тема и се чудя как сме оцелели- ядем сирене без мляко, хормонално пораснали пилета, телешко с луда крава, кренвирши с нокти,кожи,косми....храната ни е пълна със стабилизатори,Е-та,консерванти и много друга химия. Козметиката ни е абсолютно произведение на алхимици...
Плодове и зеленчуци са пълни с нитрати и генномодифицирани неща...
Че какво натурално има ....оня ден правя на дъщеря си чай от липа ,той се лигави,тече нещо неспецифично от него ?!

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Поне от всичките неща уж се стремя да избера по-малкото зло. Rolling Eyes

Кажете този шампоан на NUXE някой ползвал ли го е ? Цена и от къде се намира от аптечната мрежа или го издиравам при фризьор?

За децата на Хип ли купувате шампоани?

 Hug Сорри за въпросите.Ама като полудях на тази тема сега. Embarassed Embarassed

# 58
  • Мнения: 1
Мис Арк пазиш ли си опаковката на Нивеата за къдрава коса, че моята, като я свърших и я изхвърлих, а се питам дали тя съдържа СЛЕС Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 4 496
Съдържа. Но толкова ми харесва този шампоан, че съм склонна да не обръщам внимание. Blush

Клои, Нукс го купих от аптека, където продават тези продукти. Hug В магазин за козметика също може да има, стига да продават тази марка.

Общи условия

Активация на акаунт