Две чертички :)

  • 4 622
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 502
Zdraveite momicheta tuk sam. Vigdam, che ste netyrpelivi  Grinning , toku shto si napravih testa..... Tai kato imah mnogo emocionalen den, t.e. sledobeda mi beshe otvratitelen, ta reshih da si pooprvia nastroenieto bez da chakam utre sutrin, a i vie nali iskate novina - poluchiha se DVE CHERTICHKI, vtorata malko bleda, no e tam, obiasniavam si go, che mnogo voda izpih dokato biah po ulicite i iavno hormona se e porazredil, taka pishe v testa, pri mnogo technosti hormona se razregdal.
Smiatam utre pak da si kupia i veche v sriada sutrin pak da go napravia.

Taka, che vie parvi nauchavate, nikoi vse oshte ne znae, dori i tatkoto.

Haide koi e sledvashtia, mejdu drugoto sko naistina sam bremenna se ochertava osmo martensko bebe, dai boje moma. Embarassed

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Мамо Весиииииииииииииииииииииииии, ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!
сега само спокойно, радвай се на бременността си и всичко най-най-най #Milti  :smilecolros:

# 2
  • Мнения: 1 502
Mersi Wa_wa, no tolkova mi e tapo v momenta, che napravo mi se reve, dnes dokato biah s babite i deteto na razhodka, biahme se spriali na edni peiki i niakoi mi otmaknal torbichkata s lubimata teniska i iaketo  na deteto + snimki ot Islandia, napravo ne moga da se pobera v kogata si, niama da se opravi tazi darjavaaaaaa!!!!!

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Ей, че гадно. Съжалявам, че така ти започва почивката, но гледай напред, сега имаш толкова много хубави неща

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Мамо Веси, ЧЕСТИТООООО и от мен. Много спокойна бременност ти пожелавам.  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower

# 5
  • Мнения: 920
ЧЕСТИТООООООООО Мамо Веси!!! Бременей си на воля!!!

Момичета...това е супер традиция - подчертавам традиция....вече трети понеделник имаме бременна....да се готви следващата!!!

# 6
  • Мнения: 966
Цитат на: Mama Vessi
Mersi Wa_wa, no tolkova mi e tapo v momenta, che napravo mi se reve, dnes dokato biah s babite i deteto na razhodka, biahme se spriali na edni peiki i niakoi mi otmaknal torbichkata s lubimata teniska i iaketo  na deteto + snimki ot Islandia, napravo ne moga da se pobera v kogata si, niama da se opravi tazi darjavaaaaaa!!!!!


4ectito i leka bremenoct ot men da vi ce rodi moma i mnogo da vi radva. Ako sha ta ycpokoi moita priatelka e v momenta v bg i na neia oshte parvia den ca i otkradnali 4antata za bebo i koli4kata(nai obiknovena tip 4adar za 12 canadcki dolara) i na neia nai i e bilo ma4no za cnimkite ot Niagara no kakvo da ce pravi realnoct e radvai ce na jivota i bremenoctta ci. Leka ve4er ot men.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
ИХАААА, права си Тиа. Ей, дано да се продължи традицията. Стискам палци.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
ЧЕСТИТОООООО МАМО ВЕСИ !!!!!
СТРАХОТНО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ ! Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses
ХАЙДЕ ДА Е ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА!


А следващата да се готви за другия понеделник !
Доколкото знам , чакаме новини от Зъхи , Лалка и Танчето(С любезното подсещане на Тиа ), а и Новичка!

# 9
  • Мнения: 920
и от Таня

# 10
  • Мнения: 1 071
Честито и от мен,мамо Веси!Щом се е появила чертичка,значи няма съмнение!Желая ти лека и безпроблемна бременност!

# 11
  • Мнения: 4 068
Ихаааа Мамо Веси
ЧЕСТИТОООООООО!
Леле колко се радвам,направо нямам думи.
Казах ви аз,дай Боже всяка седмица да започва така.
Няма нищо лошо в традициите,а тая е направо страхотна.
Хайде кой е на ред?

Мамо Веси желая ти лека и безпроблемна бременност и много щастливи мигове.
Съжалявам за торбичката с тениската и снимките,но това едва ли може да помрачи радостта ти от двете чертички.
Хайде още един път честито и едно страхотно бебече накрая!

# 12
  • Мнения: 1 502
Blagodaria vi, mnogo ste mili!
[/size]

Shte vidim koga shte saobshtim novinata, smiatam da si zapazia chas pri genekolog za da sam napalno sigurna, che i mai pak shte imam starite problemi, imam niakakvo, no ne postoianno, savsem leko, svetlokafenikavo techenie. Dano ne se okaje pak tozi progesteron.

# 13
  • Мнения: 3 634
Мама Веси!!!

Ч Е С Т И Т О и добре дошла в февруарските майки... че май така се пада, нали?

Леко бременеене и много приятна почивка в родината.

# 14
  • Мнения: 1 502
Mamo Fin nie eventualno shte badem osmomartenski 7.03.2005 Wink Mersi za pojelaniata.

# 15
  • Мнения: 3 634
Мамо, ми аз какво смятах смятах и изкарах за края на февруари, ама явно не съм си направила сметките правилно... Както и да е... Много се радвам за тебе. Повлякох крак, явно  Grinning  та хайде да съединиме сили с тебе, да развлечеме още тези крака и скоро пак да има хубави новини във форума.

Не мога да ти опиша как се чувствах като четях за двете чертички... ама да ме видиш как подскачам от кеф тука... хихихи

# 16
  • Мнения: 1 502
Chakai, chakai Mamo Fin, ne barzaj da otivash v drugata tema, dokato ne sam 100%, niama da pisha nishto tam. Edin test nishto ne znachi. Pritesniava me, che imam leko kafenikovo techenie, znaesh kakto v kraq na menzisa, i mai pak shte e tozi progesteron.

# 17
  • Мнения: 3 634
Ох видях, че те няма там, та побързах да махна каквото бях написала, но ти явно ме изпревари и го прочете преди да го махна... Ти да не смяташ да правиш като мене? 5 теста? Вчера ги демонстрирах гордо на бъдещата баба на квадрат... откачила съм вече де.

# 18
  • Мнения: 1 502
Ne smiatam, ama da sam sigurna i posle na doktor.

# 19
  • Мнения: 3 634
Ако имаш възможност за снимки от ехографа, моля те да ги сканираш и покажеш и на нас... мене живо ме интересуват всякаквите там маточни снимки на ембриони и бебета.

# 20
  • Мнения: 4 324
ЧЕСТИТОООООООООО  Sign Exclamation  Simple Smile  Grinning

Мамо Веси, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и още по - леко раждане  Simple Smile  Grinning  Simple Smile
Страхотна новинааааа  Simple Smile Пониделниците вече започнаха да ми стават любими  Wink

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мамо Веси, ЧЕСТИТО!!!  Grinning Не можеш да си представиш колко се радвам за теб!  Grinning Леко бременеене, скоро да потвърдиш новината!  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 567
Ураааааааааааааааааааа! Честито!!!! Безпроблемна бремнност и едно здраво бебенце началото на март ти пожелавам! Добре дошла в клуба и дано наистина повлечеш крак! Grinning  Grinning  Grinning
Мамо Фин и аз така си правих 4-5 теста няколко дни поред  Embarassed Не си само ти откачената, но мисля, че ни е позволено Laughing

# 23
  • Мнения: 1 101
ЧЕСТИТО НА МАМА ВЕСИ И ОТ МЕН!!!!
Лека и безпроблемна бременност ти желая!
За следващия понеделник да се готви..............Зъхи!! thumbsup

# 24
  • Мнения: 233
алооооооооооооооо, ама какво работите вие, бе, жени!! Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing я хвърлете малко от вашите щастливи хормони и към наше село! Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  много се радвам за теб, мамо Веси! не се притеснявай излишно - каквото е, дано да отмине бързо!

# 25
  • Мнения: 254
Chestito Mama Vesi !!!!! Leka i bezproblemna bremennost!!!! Hands ClapHands ClapHands Clap

# 26
  • Варна
  • Мнения: 618
Честито и от мен! Sign Exclamation
Толкова се радвам и се надявам другия понеделник и аз да се похваля с добра новина:)) Имам още три дена до М и се надявам да не доиде!
Лека бременност ти желая! Stuck Out Tongue  Wink

# 27
  • Мнения: 1 497
Ей, че хубавооооооо!!!!! Честито!!!!! Дано да повлечеш крак!!!!

# 28
  • Мнения: 18 542
Честито и от мен!  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 502
Ох, страхотни сте, направо ме разчуствахте толкова много.
Най-после успях да си свържа лаптопа с тукашните мрежи, та вече съм на кирилица. Да продължа по темата. Таткото днес ми праща смс-и да ме пита дали съм пишала тази сутрин, горкия и той нетърпелив. Писах му за резултата, но му казах докато не сме 100% сигурни да не коментираме. Той също иска да пазим тайна. Не знам каква му е била реакцията.

Нещо ме наболява корема и ми тежи, не знам да се шашкам ли...

# 30
  • Мнения: 3 634
Не се шашкай... то това си е "един от симптомите". Нали корема вече почва бавно и постепенно да се разтяга, та за това боли. А натежаването... ми че то си има вече малка тежест, твоето коремче. На ръка може и да не тежи толкова много, но пък когато ти е седнало на пикучния мехур и ти се струва мнооого тежко...

Не се безпокой  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 502
Мерси Мамо Фин, абе уж не ми е за първи път да съм бременна, ама нали знаеш...А що се отнася до снимки от видеозона, не знам тук как процедират, смятам да отида на частен д-р., но трябва да поразпитам къде.

# 32
  • Мнения: 1 502
Пак съм аз, не знам дали сте разглеждали тези снимки от сайта на сп."Мама", но аз си мисля, че са невероятни и не спирам да ги гледам.
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=2131415396

# 33
  • Мнения: 3 634
При мене ли има грешка, или този календар стига само до 27ма седмица?

Вчера намерих по интернета анимирани бебета в матката... как изглеждат и така на татък, но сега като се ровя отново и нищо не намирам...

Мамо Веси, благодаря ти за линка  Grinning

# 34
  • Мнения: 1 502
Току що проверих и аз, не съм обръщала внимание, но наистина е само до 27 седмица,  Sad

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За бъдещите мами Веси и Гери-нещо интересно:

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=579779

...допада ли ви мателиала!  Wink

Честито мамо Веси!  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Лека бременност ти желая!  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 36
  • Мнения: 147
ЧЕСТИТО мамо Веси ,лека и безпроблемна бременност ти желая
и много късмет

# 37
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Честито  и от мен. Simple Smile Лека, беЗпроблемна  бременност и Здраво бебе.

# 38
Честито мамо веси,много се радвам за теб.Желая ти лека бременност.И много сладко бебче.На кой дин от закъснението ти си направи теста?

# 39
  • Мнения: 1 502
Благодаря ви момичета, дано скоро и на вас да честитим!   Stuck Out Tongue

Шани, страхотни снимки! Мерси, че мислиш за нас. Стефи, аз първо си направих тест 3 дена преди датата - отрицателен, след това на 3-я ден от закъснението - положителен, и смятам да проверя утре- сутрин, отново с друг вид, да съм по-сигурна.

# 40
Честито!!!!!!!!!!!!!

Това с чертичките се случи и на нас преди няколко дена.
Направо не ни се вярваше .........
На следващия ден отидохме на гинеколог и дааааааааааааааааа малкото бъдещо бебче вече се беше имплантирало успешно точно където трябва.
Пожелавам ти и на теб същото.

# 41
  • Мнения: 1 502
Sea Father, ЧЕСТИТО И НА ВАС! Сигурно си много горд!
Не знам нашия татко как се чувства, но сигурно е щастлив.
Днес сутринта направих още един тест, друга марка, отново се появиха ДВЕ ЧЕРТИЧКИ, сега ще търся генеколог да ме прегледа. След него вече мога да кажа със сигурност, че ще си имаме бебче, дано да е мома..., за да бъдем 2:2.  Wink

# 42
  • Мнения: 5 250
Честито Mama Vessi  Flowers Rose  Flowers Rose  Flowers Rose
Пожелавам ти лека бременност и дано се роди една хубава кукличка  :B-fly: Е и момченце да е нали най-важното е да е живо и здраво  Flowers Four Leaf Clover

# 43
  • Мнения: 1 502
Днес сутринта отново правих тест, друга марка, получиха се две чертички, отново едната беше бледорозова, ама нали е там. Ходих си запазих час за генеколог  и на 7.07. ще  осъществим първата среща с бебо/беба  (докторката имала ехограф). Таткото днес ми праща смс-и, нетърпението му става много голямо, каза, че щял да се напие от радост.  Shocked

# 44
  • София
  • Мнения: 2 686
Ейййй, много, много, много се радвам!!! Честито, Мамо Веси! Желая ти лека и безпроблемна бременност и най-хубавото бебе след 9 месеца  passifier

Общи условия

Активация на акаунт