Гоблени-49

  • 52 758
  • 430
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 0
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=212286&pid=11185494
Момичета,някой да има схема и ключ на тази девойка?
И с риск за нахалство,питам пак за всякакви схеми свързани с Патока Доналд Praynig

vania_66,аз я имам в PM ако те устройва ще ти я изпратя на emailla

# 406
# 407
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
vania_66 ,ето и пантофите на мама:

http://dump.ru/file/2278288

# 408
  • Плевен
  • Мнения: 143
gallaksia  bouquet оригинал ли е,защото и аз съм се приготвила да ги шия ,но сама ще си ги окомплектовам. мисля да ги шия върху панама 27/28/ каунт с цвят кремав. дай малко информация . може ина лични.
благодаря предварително! Embarassed

# 409
  • Варна
  • Мнения: 1 123
здравейте!
pepen "образцов дом" е магазин във Варна Simple Smile
gallaksia красива е твоята пеперуда Simple Smile
ted поздравления за рамкираните миниатюри за базара Hug
...  аз шия по цветове, хващам един знак и го шия навсякъде където го има, не мога иначе, както повечето от вас шият последователно ...
ей, аз шия по абсолютно същия начин, колкото и странно да изглежда Flutter. Обаче първия гоблен който ших на неразграфена панама не можах да го подкарам така. Ти как се справяш с аидата?
и накрая да покажа една картичка която уших преди два дни и вчера вече я подарих Heart Eyes

# 410
  • из България
  • Мнения: 25
Здравейте!Следя темата с интерес и се надявам да ме приемете тук при вас.Искам да ви покажа моите скромни гобленчета,които не могат да се сравняват с вашите.Аз нямам много време за шиене,защотото работя на смени,но когато ми остане шия.Лек ден на всички. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355934

# 411
  • Мнения: 633
Момичета,днес съм в търсене на ново гобленче  Rolling Eyes.ВЛюбих се в този ,който публикувах по-горе-но за него не намирам схема  Sad.А освен него страшно ми хареса и ето това на Дим. ,но като си разпечатвам схемите са доста замазани и неразбриаеми -някой ще помогне ли  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 412
  • Мнения: 3 622
Честит Рожден Ден със малко закъснение на рождениците от вчера. Момичето желая ви много късмет  Hug

Показвам моята рамкирана Диана и вече окачена на стената. Рамката стана много сполучлива, но за съжаление не се вижда добре на снимката. Дървена е в преливащи кафяво - бежови тонове



И накрая искам да пийнете по едно мохито и да се подсладите с  бонбонче, че днес половинката ми е рожденник

 

# 413
  • Плевен
  • Мнения: 143
didorani  newsm51
по нататък ще питам и за други неща ,че сега вече ме е newsm03

# 414
  • Мнения: 40
Неличка,Кетри,Златкаан и Лилия  bouquet от името на сина ми -"DONALD" newsm44 newsm44

# 415
  • Мнения: 59
Таша честит празник! На половинката много здраве, късмет и щастие и да те слуша много  Mr. Green birthday cheers
А Дианата в рамка е още по-разкошна  Hands Clap
Дидорани много сладко  thumbsup
Галакси ти красотите на порции ли ги сервираш  Hug smile3501
Reinalda  welcome
Спокойна и лека вечер!  mrstraetz

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 19:09 от неличка

# 416
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета и добре дошли на всички новодошли!   bouquet
Бях три дена на семинар в Хисаря и като ви гледам сте на път да изпишете тази темичка и да преполовите новата. Прекарах си чудесно и се скъсах от ходене на масаж и сауна.
Както винаги видях много и нови неща. Аз от Сопот си купих ето този гоблен

Цената му беше просто невероятна. Купих го за 10,90 лева. Там имаше и много възглавници на Вервако за 25,00 лева, но нямах много време и не можах да си избера. Та искам да попитам дали има някое момиче от Сопот, на което да пратя 25,00 лева и тя да ми купи възглавница.

А ето и моя "Карнавал", но в последно време нямам много свободно време за шиене.

# 417
  • Мнения: 7 106
Честито на всички рожденници -вчерашни и днешни :



Tasha страхотна рамка, личи си много добре, гоблена е завършен от всякъде  Peace.

Дуданка , верно на страшна далавера си взела гобленчето  smile3501. Сините зодии на Ланарте са 17-18 лв.

silvanapei много хубав гоблен, не съм го виждала до сега. Знаеш ли номера на дизайна, по-лесно можем да го потърсим?

# 418
  • Мнения: 16
Дуданка, от кой магазин в Сопот купи този гоблен? I на каkва панама шиеш карнавал, защото на мен много ми харесва и искам да го ушия и аз.Магазинът да не е и книжарница?

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 20:36 от Bibulja

# 419
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Честито със закъснение /за мен вчера беше неделя, така че моля за извинение/ на Гешчето и Сисак. Момичета да сте живи и здрави и много късмет да имате!
Бадем ме подсети да пробвам да покажа, как се започва без да се промушва конеца. Аз и преди го бях казвала, но мисля, че мина между редовете.
С този начин на започване, ще имате един конец по-малко за промушване отзад, гърба става 50% по-чист. Според мен е много по-мързелив.
Вдяване на иглата, отзад първи бод, издърпване на конеца, следващ бод
Извинявам се, че се включвам ни в клин ни в ръкав, но сега имам време, а още не съм чела какво сте писали.
Отивам да чета.

Общи условия

Активация на акаунт