Имунологични изследвания

  • 23 260
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Zdraveite i ot men, iskam i az da popitam neshto, ako mojete a mi pomognete!!! Predstoi i mi da otida na pregled v Pleven pri doc.KOnova, sled 2 aborta!!! Otivam s ideqta s muja mi da pravim izsledvaniq!!! Ne sum sigurna kakvo shte po ni posuvetvat tam, kolko pari shte mi kostva tova i tn!!! Nqkoi moge li da me posuvetrva neshto!!!

# 16
  • Мнения: 2
От всички писаници човек не може да разбере при кой имунолог сте ходили и кой ви казва какви изследвания да се пуснат.  Отделно защо трябва да даваш 330 лв за тях - не може ли по здравна каса? Къде може да се отиде на имунолог с направление?

# 17
  • Мнения: 9
Здравейте да попитам какво мислите за резултатите от имунологични изследвания.

Фактор V Лайден - мутация R506Q (нормален генотип),

Фактор II (Протромбин) -мутация G/A 20210 (нормален генотип),

Инхибитор на Плазминогенния аквиватор - PAI 4G/5G (нормален генотип 5G/5G)

MTHF - мутация C677T (нормален генотип С/С)

TSH   1.78 mIU/L,  при реф. граници 0.34-5.60

Анти TRO  0.30 IU/mL,  при реф. граници 0.25- 9.00

Анти TG  0.00 IU/mL, флаг (L),  при реф. граници 0.40 - 4.00

АNA / Анти-нуклеарни антитела/  0.22 Index <1.0отр.; 1-1.2 сива зона ;>1.2 положителен

ACL lgM /антикардиолипинови антитела lgM /   4.23 U/mL      <5 - отрицателен ; 5- 7.2 сива зона >7.2 полож.

ACL lgG /антикардиолипинови антитела lgG/   1.04 U/mL  <10- отрицателен ;> 10 - положителен

Ab2GP lgM /антибета 2 гликопрот. антитела lgM/    0.61 U/mL   <10 - отрицателен; >10 положителен

Ab2GP lgG / антибета 2 гликопрот. антитела lgG/    0.22  U/mL  <10 отрицателен;>10 положителен

Мъжки фактор (спемограма) -  teratozoospermia

Изпращам ги да мога да чуя мнения защото се мина 1 месец от както направихме изследванията и все още чакаме Днк анализ а искаме да отидем с всички резултати... Според вас има ли нещо притеснително имам 1 мисед и 2 биохимични бременности.

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте на всички!Съвсем сериозно съм намислила да си направя изследвания на имунната система но незнам къде да отида! Не мога да намеря имунолог в Русе !Проблемът ми е че се разболявам 2 пъти в месеца от сливици или просто настинка .Ходих на уши нос гърло но нищо не казват .Спрях да пия антибиотици опитвам се да се оправя с хомеопатични средства и витамини .Но не става .С мъжа ми решихме да си направя тези изследвания но не знаем къде да отидем и какви изледвания да си направя.Личния и той не може да ми каже нищо .Моля ви помогнете дайте съвет.

пробвайте със содахлебна гаргара да правите алергия може и за цигари

Общи условия

Активация на акаунт