Някой разбира ли от телефони?

  • 1 627
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря ! Ще го разцъкам да пробвам....
 А ако я спра тази втора линия, ще имам ли такова изчакващо повикване? В смисъл докато говоря ще ми тутка ли че ме търсят и в същото време ще чакат ли? Май не нали....Щото ако е не, ще си остана 2 линии....

# 16
  • Мнения: 2 759
                      При мен май е в Manage calls => Call waiting. Разцъкай и ще си видиш вариантите.

# 17
  • Мнения: 626
Благодаря ! Ще го разцъкам да пробвам....
 А ако я спра тази втора линия, ще имам ли такова изчакващо повикване? В смисъл докато говоря ще ми тутка ли че ме търсят и в същото време ще чакат ли? Май не нали....Щото ако е не, ще си остана 2 линии....

Ако я изкл. ще дава заето

# 18
  • Мнения: 2 759
Ако я изкл. ще дава заето
                      Въпросът беше дали тя ще разбира, че някой я е търсил/търси в същото време.

# 19
  • Мнения: 2 180
Миличка, не се притеснявай. Аз каква бях сдухана като купих август месец телефон за майка ми /доста над средния клас като цена/ и се оказва, че се чува глухо и гъгне!  Shocked На слушалките звука е супер силен, а иначе не се чува. Леле как се бях спекла. Рових из нета и там прочетох, че мрежата може да е виновна /както при теб/, оправих тази настройка, но звука остана глух.
Моя вика да го сложа да се зарежда, защото е съвсем нов. Аз не, та не! Викам на теб като ти пада батерията, звука ти отслабва ли, не! Дефектен е и това е!
Накрая го хвана и му махна предпазната слюда /на фона на крясъка ми да не го пипа, че ще го връщам/, която ПОКРИВАШЕ говорителя и като писна изведнъж оня ми ти звук.  Rolling Eyes Още ме базика каква бях шашната и колко телефона навъртях до магазина, по сервизи и т.н. Лошото беше, че няма значение че е купен преди няколко часа, нямаше да ми дадат нов, а да го приемат за сервиз- такава им била политиката. Това ме накара да ровя в закона за защита на потребителите, да се заяждам, да си късам нервите... и т.н. ай че стана дълго... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт