Болни от муковисцидоза - тема 5

  • 32 437
  • 535
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 918
 Давайте да работим за плакатите. Тази идея беше на Камелия, ако се не лъжа. И аз се събудих днес позитивно настроена. Имам идеи, имам с какво да помогна, но за съжаление всичко си иска времето , а и възможностите. Не всеки път имам компютър, не всеки път децата са здрави , не всеки път имам пари. Иначе вярвайте и от страна на лекари и от  страна на министерство ни търсят слабото място. Няма да им дадем повод , нали!

Няма, гледам ревностно ни следят разни хора. Темата стана " латино сапунка", следи си от кого ли не, вече.
Мариянка едно от момичетата, което предложи помощ преди за брошурите, ще помоля нея този път да помогне с външното оформление на плаката
как да изглежда според вас...

# 526
  • Мнения: 918
Питах Мариянка, съгласна е ще го направим двете , помагайте и вие с идеи, снимки ли да се сложат картинка , лого...
Светле, влез в скайп да ми изпратиш някои работи.

# 527
  • Мнения: 139
 Не разбрах ?

# 528
  • Мнения: 918

Искам да започнем на чисто, заповядайте в новата тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407716.new#new

# 529
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Е това вече е невероятно!

И аз тази сутрин се събудих с ясното усещане, че въпреки всичката емоция, която се изля тук тези дни, Асоциацията ще излезе от това преживяване по-силна и по-добре организирана. Радвам се, че и вие споделяте това усещане.

Ани, съжалявам за Илиана, много са неприятни тия неща със зъбите, дано вече е по-добре!
Във форума е забранено да се публикуват лични съобщения в темите, та е добре да го изтриеш, преди да намине модератор.

С плакатите ще се постигнат няколко цели:
- новите родители ще разберат, че има Асоциация и евентуално ще се свържат с нея и ще получат информация и подкрепа;
- лекарите ще разберат, че има Асоциация, която е загрижена за правата на пациентите;
- обществото ще разбере, че има такова нещо като Муковисцидоза и ще стане малко по-толерантно към пациентите.

Имаше много хубави плакати, които видях на конференцията в Париж. Единият беше със заглавие "Астма? Алергия? Муковисцидоза.", но предполагам имате хора, които разбират повече от дизайн и може да се направи нещо наистина добро.

Спорен и хубав ден на всички!  Simple Smile

# 530
  • Мнения: 918
Пишете в новата тема, тази без това стана дълага и ...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407716.new#new

# 531
  • Мнения: 384
А относно предложения и идеи, искам да Ви кажа, че съм съкрушена от нещата, които се изписаха. Надали ще си позволя да дам някаква идея или да се включа в инициатива. Радвам се, че има желаещи да правят нещата, вярвам, че ще станат добре. Ако трябва да изпращам снимки или други материали, ще го направя, но на този етап нямам никакви идеи. Съжалявам.

Написах го тук, за да не разваля хубавата нова тема, но все пак исках да споделя как се чувствам.

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 17:50 от kreizi1972

# 532
  • Мнения: 384
Това клипче много ми хареса, надявам се и на вас...

http://bg.netlog.com/go/explore/videos/videoid=309486

# 533
  • Мнения: 918
Светле има нещо по- важно от нашите емоции и това е живота на нашите деца и не само на тях.
Съжелявам за всичко, което изприказвах, мен също много ме болеше през тези 2 години,бях хулена и обиждана...знаете.
Стъпи си на краката и нека продължим ,много пъти се отказвах, но преди няколко дни като видях онова малко момиченце, за което пиша на аватара си ...сърцето ме заболя и реших,че ще пренебрегна чувствата си и ще се раздам до края. Дори лекарите ми забраниха да се занимавам със всичко това, семейството ми не желае, дори и Илиана, ми каза,че моето здраве е по-важно...но аз не мисля така,няма нищо по-важно от техния живот.

# 534
  • Мнения: 159
Доказано е, че човек, за да извърши дадено действие е  мотивиран от чувствата си и емоциите си. Ако човек изпитва радост, щастие, любов е мотивиран и е много по- работоспособен и творчески настроен. А за това думите играят огромна роля, дори повече от делата. Делата са последното звено от човешката дейност-първо е мисълта, второ са думите и трето са делата.  А емоцията е тази част от човешката същност, която те прави за се чувстваш жив или мъртъв. Светле, уважавам  емоционалното ти състояние. Знам, че е временно. Ще кажа само едно- във време на лоши дни, думата приятелска стопля душата.   bouquet

# 535
  • Мнения: 918
Не можете да се разделите със старата тема. Много сте били емоционални, брей.
Светле горе главата ! Нали сте си приятелки ,подкрепяйте се и да вървим напред, а Браво не винаги ще се чува и критики ще има, това е част от движението на колелото на живота.

Общи условия

Активация на акаунт