КАРТИ ТАРО-V тема

  • 51 465
  • 632
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
По метода ,които е описан в Таро на търсещия ! Ако не го знаеш пиши и ще го опиша тук!

Аз не го знам Simple Smile Би ли го описала? Благодаря!

За картите ти- с коя колода гледаш, за да видя картинките? newsm78

# 16
Колодата на Уейт !

Метода е : разбъркваш картите ,отделяш около една трета от колодата и я поставяш на масата Взимаш втората третина от клодата и я завърташ на 180 градуса ,като я поставяш върху първата купчинка и накрая взимаш останалата една трета и я поставяш най-отгоре.Повтаряш процедурата още два пъти ,общо три пъти!

Аз за Асото ,Рицаря и 6 ца пентакли разбрах .Преди малко звънна момъка ... срещата е на лице .  Peace Praynig

Как бите тълкували обаче 8 чаши,10 Пентакли и Обесения на въпроса как ще мине срещата ?

Споделете и аз вечерта ще споделя какво е станало да сравним Simple Smile !

Според мен ще трябва да се примиря с нещо ,заради Обесения .Също мисля,че той често ще оцъства ,но и ще бъде при мен ,заради 8 чаши и 10 пентакли !

Ами вие сте на ход ... пък аз после ще кажа познахте ли Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1
Дидоче,
 аз мисля,че картите с еразделят такa: 8 и 10  те са твоята представа, твоят план ако мога  така да се изразя или очакване, (8  чаши е много философкса карта, свързана с опита  и подобна на справедливостта без властта за това) в твоя случай това е историята,а това което искаш е 10 чаши.(впечатлена съм твоята 8 чаши  и от решенията й).................... мисля,че ще се учудиш 

 момичет амного багодяря за интерперетациите
аз си давам същи яотговор и  най- тъпото е,че имам срок, което означава да го изпусна
flam_e - така е намеренията ми са  Flushed-чакането е по вкуса на  булдога-рицар



# 18
Вятър ... изобщо не те разбрах .Моля те поясни  Praynig Мерсаж  Peace

# 19
  • Мнения: 30

Дидоче, здравей Simple Smile

Относно твоя въпрос:
"Как бите тълкували обаче 8 чаши,10 Пентакли и Обесения на въпроса как ще мине срещата ?

Според мен 10 пентакли показва, че ще получиш много скъп подарък Simple Smile Другите няма да ги коментирам!

Успех   bouquet

# 20
Не може другите просто да не се коментират ,защото са част от другите две карти.
Скъпи подараци няма ,10 пентакли не представлява това ,тя не е материална карта лично за мен .

Срещата се отложи и за това говори 8 чаши и Обесения .8цата е сбогуването ( в случая не до такава крайност) ,Обесения винаги е просто висенето ,защото друго не може да се направи за момента.10ката е целта ми най-вероятно или постигането й но не сега !

# 21
  • Мнения: 30
Е, ок... Съжалявам.... Не трябваше да коментирам!

Не може другите просто да не се коментират ,защото са част от другите две карти.
Скъпи подараци няма ,10 пентакли не представлява това ,тя не е материална карта лично за мен .

Срещата се отложи и за това говори 8 чаши и Обесения .8цата е сбогуването ( в случая не до такава крайност) ,Обесения винаги е просто висенето ,защото друго не може да се направи за момента.10ката е целта ми най-вероятно или постигането й но не сега !

# 22
  • Мнения: 1
 1)8 чаши  е твоята представа за  "жертва", принос,  опредляне на лимит,   граници, желание да  покажеш или докаже какво ще направиш 'за да", това е твоята част от "сделката", твоето "обещание", (тази карта  може д абъд епредстаена от справедливостта поради философското й  соломоновско отсъждане.. т.е.   ти имаш визия за твоята роля на срещата), 10 пентакли показва добрите ти намерения, това с кеото тръгваш,  планът за срещата, очакването слд твоите действие ( смятам,че тук 8 чаши е много подобна на  8 жезли и донякъде на 4 меча т. карта с намерение за действие) - според мен това се вклиуцхжа както е историят на срещата така и в предисторията за нея..
2) вторта ачаст от подредбата- е обесеният (обърнатият)..мися че споменах,ч понякога е глупакът, понякога прилича на слънцето... мисля че ще те учуди срещата  или резултата.с нещо неочаквано.. чудя се дали ще сметнеш после,че  е имало  нужда от твоето напрежение около 8 чаши newsm78


п.п. и аз се учудих,че среща ше има при обърнатите жезли....
отговорих си не е имало нужда (докато си писх аотговора ти си написала за отлагането)


# 23
  • Мнения: 1
Anchett , не се отказвай така лесно:)
просто пробвай...катите понякога излизат от рутинните си значения

# 24
  • Мнения: 30
Вятър, 10х....  bouquet

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 01:23 от Anchett

# 25
Всеки има право да коментира каквото си иска и за това е тая тема ,за да се обсъжда .Не винаги можем да сме прави ... !

Вятър ... мерси за пояснението ! Ще се пукна от напрежение ... смятам да отида при Сънчо на гости Simple Smile пък утре ще го мисля!

Лека от мене ! Peace Hug

# 26
  • Мнения: 7 091
Аз докато вляза да пиша пак и тя драмата се разрешила и всичко се изяснило Simple Smile
Дидоче, извинявай, просто сме в обратно часово време и чак сега имах време да седна, но сега пък няма много смисъл, тъй като всичко се е изяснило.  Peace

# 27
Аз докато вляза във  форума , вие сте си изписали. Благодаря за поясненията за картите и разбъркването , в другото не можах да се включа , но едва ли бих посочила , че срещата няма да се състои. Може би ако беше в друга подредба , за отговор на въпрос да или не , /но тук  с три карти - незнам  какво   си имала в впредвид  Дидоче ако е така :отговор , коментар , съвет , то 8 чаши означава оттегляне наистина и дава отговор , но мисля че си отворила просто три карти за развитие на ситуацията и тогава е много трудно да се опродели , че няма как да се състои срещата. Май много объркано се изказах. Embarassed много интересно проверих значението на картите за първия въпрос още с тези асо жезли и рицар жезли обрънати , и наистина става въпрос за отлагане ето буквално значението на руски "для женщин – указание на отсутствие мужчины" и на рицар жезли също "В перевернутом положении – риск не оправдан, события обернутся совсем не так, как вы ожидаете." и "Однако, есть и другая сторона вещей, ведь расстройство имеющихся планов позволяет создать новые."и шестица пентакли е ясна , явно е означавало , че ще има среща , но по късно във времето. newsm78


Нещо интересно - Крал Пентакли ,Крал Жезли обърнат на въпрос КАК ЩЕ МИНЕ ПРЕГЛЕДА УТРЕ ?
Подчертавам ,че картите ми изпаднаха до като ги бърках !
-първото ми впечетление беше , че ще мине добре срещата , после този крал жезли обърнта ме осъмни и проверих значението на няколко места , говори за лоши новини.Съвета на картат ако мога да кажа така е да се потърси съвет от верен приятел , защото е много вероятно да те подведат.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 10:09 от prikazka_1

# 28
Първото ти впечатление е вярно.Прегледа мина добре ...Кистата я няма и няма да се налага операция .Всичко е окей .  Praynig Peace

# 29
Аз докато вляза да пиша пак и тя драмата се разрешила и всичко се изяснило Simple Smile
Дидоче, извинявай, просто сме в обратно часово време и чак сега имах време да седна, но сега пък няма много смисъл, тъй като всичко се е изяснило.  Peace


Големи драми ..  Laughing УжасТ  Laughing
Няма за какво да се извиняваш .... Следващия път  Hug

Общи условия

Активация на акаунт