КАРТИ ТАРО-V тема

  • 51 464
  • 632
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
prikazka_1 , аз обикновено "хвърлям" по 3 карти без да им задавам "координати", ако е конкретно ще го напиша

flam_e, аз амтам за сходни обсеният  и глупакът, но преди  известно време също направих такъв смислов паралел за  обесеният и светът

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 09:45 от Вятър

# 46
  • София
  • Мнения: 162
             "1001 и една нощ" и аз ги харесвам, но... когато ги гледам толково големи на голям монитор Simple Smile Самата колода ми малее за огромното количество детайли, която има, макар картите да са ми стандартно голям размер.
              Имам такова питане към вас - редите ли карти на църковни празници? Мен различни хора са ми казвали и са ме предупртеждавали да не го правя. А странното е, че точно на такива дни често ми идва голямо желание да го направя.  Сутринта пак така. И се наканих, и нагласих, и като отворих компютъра, първото, което видях в Нета беше, че днес е Благовещение и... се спрях... В този ред на мисли, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички именници, ако има такива тук!

# 47
 flam_e , повечето гледачки  и врачки не гледат по празници , аз забравих , че днес  е празник , и наредих карти, незнам доколко това оказва влияние . Но пък от едно време още хората са гаадаели по празници например за  времето , годината , успеха , плодородието , късмета .Това не е ли подобно?
Честито на именниците и от  мен.

# 48
  • Мнения: 30
Здравейте момичета  Simple Smile

Искам да Ви помоля, ако може да ми помогнете в разтълкуването на тези 3 карти:

1. 3 пентакли
2. 2 чаши
3. Паж на пентаклите

Скоро ми предстои среща, която чакам от доста време и искам да знам какво показват картите.

Благодаря   bouquet

# 49
Здравейте!!!Добър вечер на всички във форума!Имам въпрос на който надявам се да получа отговор,естествено с ваша помощ и с помоща на Таро.Ще подпиша ли дългоочакван договор за работа? Благодаря ви предварително!После пак ще ви благодаря.  Praynig Praynig Praynig

# 50
Здравейте момичета  Simple Smile

Искам да Ви помоля, ако може да ми помогнете в разтълкуването на тези 3 карти:

1. 3 пентакли
2. 2 чаши
3. Паж на пентаклите

Скоро ми предстои среща, която чакам от доста време и искам да знам какво показват картите.

Благодаря   bouquet

Не знам въпроса които си задала ,но картите ти показват среща ,която ще мине добре.Открит разговор ,открито поведение,без лицемерие .2 чаши пък тука или са твоите чувства към човека с когото искаш да се видиш или бележи начало на приятелство или влюбване.Абе споко ... добре ще мине !

# 51
  • Мнения: 1
Дидоче е права- настрой се положително:)
каквото и да става гледай да си отковена, да си ясна и да гледаш в бъдещето ( доколкото е възможно)  нещата ще станат по - бавно, но пък "звучат" стабилни  и като да нямаш  опит в това или с тези хора... аз мисля, че няма да има еуфория, но ще мине приятно и хубаво ( може малко да усетиш властта/авторитета от другата страна)

# 52
Някои някога да си е правил подредба относно ангели,съобщения от духовни водачи и т.н. ?


# 53
  • Мнения: 30
Дидоче и Вятър, страхотни сте! Много Ви благодаря   bouquet

Ще пиша как е минало...

# 54
  • Мнения: 1
Цитат на:  link=topic=381907.msg10667962#msg10667962 date=1238015484
Някои някога да си е правил подредба относно ангели,съобщения от духовни водачи и т.н. ?


Дидоче на мен не ми е хрумвало да питам... хм ти питала ли си? и какъв е начина ( имам пресвид на задаване на въпорса)  трябва лида изчакаш за такова събитие да питаш когато го разпознаешили не?

flam_e ,във връзка с празниците  и темата по- нагоре- мисля,че е до лично усещане, ако те "подкарва" към питане  явно в добре да го правиш, ако изпитваш  боязън - не- запитах се вчера за моето усещане и дори ми се стори подсилео от прзника

та имам интересн акомбинаця с личен въпрос ще се радвам на  интерпретации:
обърната  жрица и силата

# 55
  • Мнения: 30
Здравейте момичета!

Среща със сигурност няма да има (има друго момиче)... Чувствам се ужасно. Толкова много чаках този ден, в който ще се видя с него... 7 месеца, красиви мечти и толкова надежда... Бях толкова щастлива. А днес за секунди всичко свърши... Отново съм онова самотно момиче, но този път и с добавка - по-обезверена. Сърцето ми е разцепено на две! Cry(((((((

Съжалявам, че Ви занимавам с моите глупости....

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 17:03 от Anchett

# 56
  • Мнения: 1
хм, тогава въпроса не е зададен правилно? вие въобще видяхте ли се?

 аз харесвам подребата с 3 карти без да има конкретни  указания за всяка карта- и въпорсът ми е как интерпретирата средната ( какво значени бихте и дали) по приницп и  ако е някое от асата/?

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 18:34 от Вятър

# 57
  • Мнения: 1 008
Anchett  Sadсъжалявам,може би 20ка чаши е била имено тази друга връзка

Искам съвет-въпросът ми беше това,което работя на постоянен договор,моята работа ли е,добре ли е за мен да съм там?
Йерофант,Влюбени,Крал Мечове-отговор,коментар,съвет

Мисля,че отговорът е положителен,че там е добре за мен-при два големи аркана явно нещата са повече предопределени и влиянието и силно.В същото време се носи тежко такава комбинация от големи аркани/често ми се падат само големи аркани/.По отношение на съвета-да слушам разума,но и да бъда хитра,като тази лисица застанала да крал мечове.Какво мислите?


# 58
Има едно друго нещо ... ако си начинаеща е съвсем нормално да не ти отговарят точно ,а дори и понякога да си те послъгват.Това е така до момента ,в които не се "настроят" по-добре  към теб .

Кажи ми каква беше причината да си вземеш Таро ?Как ти хрумна ?

Също и ако си питала много често за тази среща може за това да е станало така .

Вятърррр ...  Rolling Eyes допускаш ли в нейния случай 3 пентакли да говори за тоя триъгълник ? Изобщо 3ка пентакли да подсказва нещо такова ?

Също харесвам подредба три карти .Много зависи от картите ,Вятър.

Аз съм питала и ми излезе Влюбените - съобщение от моя ангел.Тарото ми е на Уейт и на картата се вижда Купидон над двама влюбени Simple Smile !

# 59
  • Мнения: 30
Вятър, не се видяхме. Той ми се обади и ми каза, че не иска да се виждаме и ми затвори. В скайп ме избягва, а днес дори ме блокира. Въпросът, който зададох, беше: Как ще мине срещата с ...? Бях напълно сигурна, че ще се видим Cry(((

Вероника-,   bouquet

Дидоче, може би си права. Имам Таро-то от 1 година, чела съм доста, но рядко си гледам (обикновено преди някой изпит и сега за тази среща). Картите, които имам са Колодата на Уейт (78 карти Таро), в жълта кутийка, също е изобразен Магьостникът.

Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт