Гоблени-50

  • 51 553
  • 430
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Не не съм, #Crazyбадем видях и тръгнах да редактирам,но Whistlingнещо стана,както и да е ,  bouquetблагодаря за зимата-ти него ли си започнала,
то  аз не съм за първа страница за разлика от Писето-за първа страница си мила,страхотно е

# 16
  • Мнения: 832
Ето и моето конче, вече рамкирано, но и подарено  Grinning Стана много добре, много съм доволна, а етърва ми беше във възторг!



Сега доушивам един стар гоблен, започнат от сестра ми преди 13г.  #Crazy (казва се Есенно езеро)  Не успя нещо да я грабне гобленарството. После мисля да се заема с Девойката на Вервако. Днес-утре ще отида да си взема конци и панама. Страшно ми хареса този гоблен!

# 17
  • Мнения: 747
Ето това е зайчето.
 Ходих в магазина в Търново,от където Неличка си беше заръчвала гоблен (старост-нерадост,не помня какъв).Жената беше много любезна.Поинтересува се дали е имало проблем с поръчката и доставката.Каза,че ако възникне проблем при някоя от доставките,да и се обаждат хората,ще се коригира.

Ха,за същия магазин в който zhanka се е опарила става въпрос.
sissak, сега видях зайчето, много е сладко, и не виждам защо трябва да е по-голямо Hug

Иначе к'во да и се обаждат хората на тази фирма, цитирам от миналата тема:

И сега да питам купих си това http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=732 ама панамата е толкова ситна все едно че е плат преброих около 32 нишки на 1 инч/2,5см/Та въпросът ми е мога ли да я ушия на по-едра панама като за черното бебе

Мисля че и това може да отиде на 1-ва стр., за опарените от търновската фирма, освен ако не считате че може да се шие на такава панама Hug

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 10:58 от Прасчо

# 18
  • Мнения: 434
 Прасчо,оня ден в магазина ми показа жената една толкова ситна панама,наистина приличаше на плат.Каза,че сега шиела нещо на тази панама и ставало много красиво.Имаше хора и не можах да видя какво шие и как става,но обещавам при следващо посещание да проведа кръстосан разпит и да докладвам.

# 19
  • Мнения: 2 924

Някой може ли да ми каже какво е fiddler's Aida?


Ленена Аида
Ето така изглежда

# 20
  • Мнения: 2 336
ето и аз до къде стигнах с моят изглед

а ето какво трябва да стане

сега се връщам да ви изчета за да не ме  bash

# 21
  • sf
  • Мнения: 10 131
аз само нахално ще се запиша , щото още мъча коня, а няма голям напредък от миналия път .
Малкия си беше в нас 10дена,беше болен, кошмар. от днес е на ясла, да видм колко ще зидържи и дали ще успея да завърша най-сетне тоз кон  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 0
Честита юбилейна 50 -та тема! Това си е празник за цялата сговорна дружина в този форум. А на Кетри с най-голямо уважение и благодаря за създаването и поддържането на темите. Аз нали съм си на възраст, сутринта снимах с телефона трите неща над които се трудя в момента, ама забравих кабела да ги прехвърля на работа.
Сега за опарването ми от collection1х4, ще се пробвам някой път да снимам схемата, която е дадена в комплектовката и тази, която я изтеглих ит тук,  да видите каква огромна е разликата. Рязано е безогледно. Това ,че бяха объркани цветовете е друго. Но аз си я шия по схемата от нета и става много добре. Ще покажа може би утре.

# 23
  • Мнения: 3 622
Само ще се запиша, че рамкираната Диана я показах в края на предната тема - да не се повтарям  Wink

Кетри много ми хареса това което шиеш в момента, но не мога да разбера това щампа ли е? И само отделни детайли ли шиеш? Не съм шила такъв гоблен до сега и ми стана интересно

# 24
  • София
  • Мнения: 316
Кетри Hug за новата тема.Ми тя си е юбилей LaughingА тоя пейзаж може да ти взима нервите,но пък резултатът е невероятен Crazy
Марулче ,напредваш с бързи темпове  с Ангелинка  bouquet
Сисак,играчката е мн. сладурска.Чудесно си я оформила.
Таша ,рамката е мн. оригинална.Точно в някаква такава си я представях мадамата  smile3525
ант,минитата са чуднички  Wink
Дион, Hug за кончето в рамка.
неличка,мн. е хубава принцесата Peace
Народа шие ли шие Писето,Бадем,Анимари,Тед
И аз открих сезона с френските китки Grinning

# 25
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Като казахте юбилей, че погледнах първата тема. Стана ми любопитно, кой е най-отдавна в тема: Гоблени. Оказа се че е Дуданка, Марулка, Здравчето са се записали на първите странички  Mr. Green Аз да си призная не съм ги чела от началото, защото се престраших да ви прочета към 20та тема някъде. Heart Eyes
Иначе съм подготвила още 3 картички, които ще снимам след малко и ще покажа. Laughing

# 26
  • Мнения: 207
 Embarassed сега само се записвам Embarassed

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Записвам се и аз със завършените фрезии за майка ми /дето не успях до 8-ми март/. Все още без рамка. Ето ги

# 28
  • Мнения: 568
И аз нямам какво да покажа ,но ми беше приятно да разгледам показаните красоти

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте момичета !Много хубавини на първите страници, както винаги newsm20. Аз до никъде не съм стигнала с мойте цветета, а харесах и тези. Дали някой е срещал схемите им      http://                                                           

Общи условия

Активация на акаунт