Любители на котки - тема 21

  • 17 572
  • 333
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 027
йеее, нова тема!
ПОжелавам на всички ни само положителни емоции и весели снимки да има в настоящата темичка!
Страхотни са Кетя и Мич Simple Smile

# 16
  • Мнения: 422
хайде и аз запис .. и за да не остана само с това ще кажа ,че Томи се научи да дава целувчици, особенно ако някой спи..тъй като все го цункам,защото ми е много сладичък и той явно го е прихванал..   Kiss на всички пухченца  bye

# 17
  • София
  • Мнения: 13 141
Хайде за по-шаренко да сложа пак някоя стара снимка - тези от серията къщата на Барби са толкова много, че винаги преоткривам нещо ново като ги разглеждам:

На котешка раздумка...:


....и дрямка:


и още една дрямка:


Любимото място на Мацо - близо до гълъбите:

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 16:50 от tania tda67

# 18
  • Мнения: 685
Лелеее tania tda67 направо им завиждам на твоите котаци.  Mr. Green
Мини семейство в мини къщичка, как са си наместили там.. сладури  Heart Eyes


Тед
прекрасна тема!

# 19
  • Дружба 2
  • Мнения: 38
момичета,не хранете вашите шишковци със суха храна!преживяхме нещо ужасно с нашия Сципчо,но слава богу след НЕВЕРОЯТНИ мъки вече всичко е О.К!факт е,че адското запушване се получи,когато преминахме на хранене изцяло със суха храна!Самите лекари също казаха,че е от нея,но естествено всичко разбрахме пост фактум!нашият мърморчо е кастриран и е едва на 3 години,но му се размина много трудно.Все още не мога да повярвам,че вече всичко е наред,все го следя...,но искрено се надявам,че наистина ни се е разминало!!!основният признак е,че животинчето влиза в легенчето постоянно,но не може да свърши нищо или изкарва някакви капчици,примесени с кръв...,накрая от КЛЕЧЕНЕ му се схванаха задните крачета-рови,върти се,но нищо...

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 17:26 от desio

# 20
  • София
  • Мнения: 5 726
Забравих да ви се оплача,вчера от толкова писания по онази тема,като взех,че си вкарах някакви филми в главата,че не съм виждала Пинко да пишка.Питам Филип "Ти скоро мил ли си на Пинко пишкано?",и той като взе,че каза Не и аз  smile3544. Цяла вечер съм го дебнала,а той сякаш на пук събирал,събирал и такава огромна локва беше сътворил накрая,и аз заспах спокойна Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ооо, аз редовно изпадам в такива чуденки. Нашето понякога през 5 минути копае тоалетната, друг път цял ден не припарва. Веднъж така цял ден я чаках да се изака, тя се мотка. Най ми е спокойно като е порядъчно "украсено" легенчето и Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 173
Хоп и аз вътре.
Теди, подбрала си уникална снимка Hug.
Днес намерих Галин в... коша за боклук Shocked, жив е.

# 23
  • Мнения: 2 237
tania tda67 , имай милост, сърчицето ми се разтопи при вида на тези сладури  Heart Eyes Лиги ми потекоха.Момичета, на всички ви котките са страшни сладури, поздравявам ви   bouquet Дано скоро и аз съм сред късметлиите с мъркащо бижу у дома  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 619
Хайде и аз тук да ви наглеждам красотите   bouquet
Тези двамцата в кукленската къща са уникални просто Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 050
тед кет няма да мога да направя нов колаж-нямам време, съжалявам  Peace
Минавам на бързо (не забелязах и че е трябвало да се пуска нова тема  Embarassed), ето снимка и от Алф  Grinning (днес що храна изяде, няма наяждане...)

# 26
  • Мнения: 259
Всички котета са много сладички и милички.Тази топка като те посрещне когато се прибираш от работа,направо те разтапя.
А става ли въпрос за хапване-Мич пръв се е настанил до масата.
http://media.snimka.bg/2510/011275794.jpg
http://media.snimka.bg/2510/011275841.jpg
http://media.snimka.bg/2510/011275820.jpg

# 27
  • Мнения: 4 116
Привет!
минавам набързо, само да се оплача- единия зъб на Нико е счупен. Не знам как се е случило, дали навън докато е хойкал или тука е паднал от втория етаж на детското легло, но снощи много се шашнах като го видях. Накарах се и на децата, макар че не знам дали те имат някаква вина... най много те да са го качили на горното легло.
Игуанке, ще се опитам тогава да обновя колажа - но ще помоля само тези, на които котките ги няма в колажа да ми пратят по 2-3 снимки, за да ги включа. Нямам време да правя напълно нов.
Снимките на ted_cat@abv.bg с име на котето.

# 28
  • София
  • Мнения: 13 141
Ted_cat ,
Долен или горен зъб е счупен? Дано да е горен, защото е без последствия. Моите дъщери извадиха току-що поникнало долно кучешко зъбче на Мацо с един колан, който котето гонеше и хапеше. И след 2-3 години се смъкна съответния горен зъб и падна, тъй като нямал в какво да се подпира отдолу. Това не му пречи да си хапва добре, но ни е съвестно, че децата му го направиха с игрите си.

mari45 ,
Мич има ли си собствено място на масата? Ти като, че ли си му сервирала...

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 10:32 от tania tda67

# 29
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Mari http://media.snimka.bg/2510/011275820.jpg  Joy hahahaа ракийка що си забравила да му сипеш, а?

Общи условия

Активация на акаунт