Любители на котки - тема 21

  • 17 568
  • 333
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 259
Привет!
Абе няма си собствено място,но като види,че гласим масата и се настанява на накой стол.Може и да си мисли,че и на него му се полага порция.А за ракийката-пълен въздържател.Като му дам да я подушка-със скорост се изнася на по-заден план.
[img]http://media.snimka.bg/2510/011275345-thumb.jpg
А тук на купон-като най-голям пияница са го снимали до празната бутилка.Със светещи очи.

# 31
# 32
  • Мнения: 4 116
Иди разправяй после, че не е пияница  Joy чак очите му светят от кеф.
Таня, горен зъб му е счупен, кучешки. Липсва половината, но май не му пречи да яде.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Одавна не съм писала и ето, че има нова тема ...

Минавам  на бързо да си разтоваря душата ....
Мислех си, че проблема с аканате но каторака Буги е овладян. Известно време си беше харесал новата котешка постелка за тоалетна, спеше при нас през ноща и нямахме проблеми ... но само за известно време ... после на ново пак ...

За капак последната седмица два пъти се и изпика, освен акането ... просто не издържам ...
Другата седмица вторник ще го водя да го кастрират и съм решила да му дам срок от месец - ако след това продължи да пикае ... просто ще бъде командирован на село ...

А и голямото животно Мъро - той ми къса нервите - яде и разкъсва тапетите в кухнята и коридора ...  Shocked

Ужас ... никога не съм си мислила, че два котарака ще унищожат къщата по-успешно от дъщерите ми, които от своя страна са страшно палави ....

# 34
  • Мнения: 259
Преди три години кастрирахме Мич-оттогава нито веднъж не е правил беля.
А за тоалетна му купихме нов леген -използва го празен.Така се сложи край на миризмите.Само изплаквам и тоалетната му е чиста.А ако го видите как се наглася,понеже легенът се обръща.Но вече му хвана цаката.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Дано кастрацията помогне, защото хич не ми се иска да се разделяме с него  Cry

# 36
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Записче  Hug

# 37
  • Мнения: 3 050

една нова снимка на Сисьо
утре ще сложа още  Grinning

# 38
  • Мнения: 2 229
tania tda67, колко е голяма тази къща на Барби?! Crazy Та се побират 2 котака, а ми изглеждат големички! Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 13 140
Juiciness,не е много голяма - все пак е колкото да влязат вътре куклите. По-добра представа може да получиш от предишните снимки,които бях сложила:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=377390.90
А котараците наистина не са най-малките - 5 и 6 килограма са, но снимките са много стари/от 1999г./ и възможно тогава да не са били толкова едри - забравила съм кога са достигнали този размер Laughing!

# 40
  • Мнения: 259
Следобедна дрямка.А вашите пухчета наспаха ли се вече?

# 41
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Здравейте момичета,
пиша чак днес,че последните 3 дена ми минаха като насън(без сън Mr. Green) и не съм имала абсолютно никакво време за нет,та в крайна сметка вчера Арчи беше кастриран,що рев изревах направо не бях на себе си от притеснение...но важното е че всичко мина по план,много се притеснявах от упойката и от състоянието,в което ще го намерим,въпреки,че вета ме уверяваше непрестанно,че ще бъде в пълна кондиция дойдем ли да си го приберем,така и стана в крайна сметка ,бяха му били неотрализираща упойката инжекция след процедурата и той беше в абсолютно съзнание ,но сънлив,яко се бях гипсирала,но само след няколко часа вече ходеше по парапетите в къщи с гордо вдигната опашка и показваше новата си интимна прическа  Mr. Green ,явно си мисли,че е неотразим,ама на мен ми се иска по-бързо да му поникне козинката,че така е все едно с две дупета,скоро ще пусна и малко снимчици...и така момичета,поздравявам ви и много  Hug за всички..


п.с.
снимките с барби къщата са направо страхотни...Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 229
Хм, сега се замислих, че на моя не са му бръснали козинката, като го кастрираха. Simple Smile
Или ако са го стригали малко, не си е личало, че е с много дълга козина.

# 43
  • София
  • Мнения: 13 140
Ето я и нашата следобедна дрямка. Но Мъро каза, че 14 инча са му много малко и в най-скоро време му трябват поне 18! Но пък старите компютри топлят повече....  Laughing



Ех, жалко и за Арчи! Такива хубави котенца можеше да има! Важното е, че всичко е минало добре и сега за всички ви ще е по-спокойно.

# 44
  • Мнения: 59
Имам проблем! На скоро си купих нов монитор и не мога да отуча котката да се качва отгоре.Тя беше свикнала със старият понеже беше като телевизор и постоянно се пробва да се качи,направо издивявам!  Banghead И сега си затварям вратата докато ме няма! Дано да отвикне скоро. newsm17

Общи условия

Активация на акаунт