Тайната на дългата и здрава коса - 62

  • 34 726
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 496
котенце десси-г   Да това е кератина! Няколко видя са зелен, жълт и не помня още какъв. Този ми се вижда най-силен и е за много изтощени, третирани, увредени  и порести коси, Затваря и заглажда косъма. Ползвала съм го и съм много доволна. Това ми е трето шише. Twisted Evil
Това ще е следващата ми покупка! Money

black_ice Най-късият ми етаж, когато беше още къс, беше до горната част на ушите. Сега е   малко под раменете.

# 76
  • Мнения: 9
Искам да питам аз... Като си правите маската с тривитаминола с нея ли спите? Защото четох, че може и да се спи с нея.... Обаче аз седя с нея 2 часа и я мия... Как да спя с мазно на косата и торба на главата Grinning  Joy  Laughing

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 22:49 от sugababe

# 77
  • Мнения: 1 365
Няма смисъл да се мъчиш да спиш с маската. Аз стоя с маската колкото време имам, стояла съм и 15 минутки.  Peace

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 728
Виж, sugababe, темата си има една супер важна първа страница - тая страница се допълва с най-важни факти и новости, обаче едно изречение си седи там за маската с тривитаминола, откак аз я гледам, все едно и също пише - два часа и туйто.


Маската се нанася в корените и се разнася по цялата дължина на суха коса, преди миене. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа или се увива в потопена в гореща вода и добре отцедена кърпа. След 2 часа се измива.

# 79
  • Мнения: 9
Виж, sugababe, темата си има една супер важна първа страница - тая страница се допълва с най-важни факти и новости, обаче едно изречение си седи там за маската с тривитаминола, откак аз я гледам, все едно и също пише - два часа и туйто.


Маската се нанася в корените и се разнася по цялата дължина на суха коса, преди миене. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа или се увива в потопена в гореща вода и добре отцедена кърпа. След 2 часа се измива.


Само не разбирам защо се заяждаш и се правиш на остроумна.
Явно и ти не си прочела (внимателно) моя пост! Знам колко време е написано да се седи с маската, просто понеже съм прочела доста за тривитаминола и то от тук в старите теми, прочетох( както съм написала и в предния ми пост), че някой мами спят с нея... И понеже смятам, че има доста по-компетентни и добри мами, който да ми отговорят любезно попитах. Явно ти не си от тях.

# 80
  • Мнения: 965
котенце десси-г   Да това е кератина! Няколко видя са зелен, жълт и не помня още какъв. Този ми се вижда най-силен и е за много изтощени, третирани, увредени  и порести коси, Затваря и заглажда косъма. Ползвала съм го и съм много доволна. Това ми е трето шише. Twisted Evil
Това ще е следващата ми покупка! Money

И моята!  Whistling

Сега да споделя и аз за киселото мляко, което ползвам редовно през последните 2-3 месеца - много съм доволна. Прави косата ми жива и подхранена. Купувам си на Верея - 4.5%, слагам няколко чаени лъжички, добавям кокосово и някое друго масло, тривитаминол и мед, и това е. Ефектът си заслужава.  Peace

sugababe, аз с маска не съм спала и не мисля, че ще го направя, не виждам смисъл, но много пъти съм си лягала с кокосово масло, втрито в корените на косата. Не оставя мазно никъде, просто защото моментално попива. А и съм много доволна от него - любимото ми масълце  Heart Eyes днес си купих поредната кутийка   bouquet

# 81
  • Мнения: 1
а кокосовото масло ли беше със естествен слънцезащитен фактор 4 newsm78 и ако да то значи щом искам такъв ефект трябва да го слагам по цялата дължина на косата нали Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 2 110
Този жълтият кератин е хубав ,но аз лично харесвам повече синия ! Зелен не съм виждала ,но това не означава ,че няма. Ако някой желае преди да си вземе голямата опаковка,  може да опита в аптеките ги има и в малки дози ,като ампулите. В интерес на истината цената за голямото шише беше доста по-изгодна !

ivilicious_blue ,и аз мисля, че кокосовото беше със слънцезащитен фактор !


Дали е време вече да си купуваме козметика със слънцезащитен фактор ? Днес ми се стори много силно слънцето ?! Thinking

# 83
  • Мнения: 1
и тук от 2 дни вече грее слъце и като стоя на 1 мяста така ме напича, че като си пипна косата е много топла и за това и аз се замислих за продукти със слънцезащитни фактори Thinking

а има ли и други такива продукти за коса, например някакви спрейчета, които да не я утежняват обаче Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 16
За какво служи кератинът? Thinking

# 85
  • Мнения: 3 050

Честит Имен Ден, Бояна!
Много здраве, радости и хубави моменти!


Аз използвам млякото, за да сгъстя маската, не знам дали има друг ефект...

# 86
  • Мнения: 2 110
Е, един имен ден и аз да не знам !
Честит имен ден на Бояна и от мен !  bouquet

 ivilicious_blue , аз миналата година ползвах един мисля, че беше гръцки спрей с  витамин F в него ,купувах си го от "Бонжур", не беше скъп ,за целия сезон ми отидоха две стъклени шишета,обаче в момента не мога да се сетя как се казва. Фирмата предлага слънцезащитни продукти за тяло.
Намерих го  Grinning

Много е подходящ и за море ! Предупреждавам, може за някои коси да е мазен, за моята беше върхът !

# 87
  • Мнения: 246
 Hug Благодаря  Hug

# 88
  • Мнения: X
котенце десси-г   Да това е кератина! Няколко видя са зелен, жълт и не помня още какъв. Този ми се вижда най-силен и е за много изтощени, третирани, увредени  и порести коси, Затваря и заглажда косъма. Ползвала съм го и съм много доволна. Това ми е трето шише. Twisted Evil
Това ще е следващата ми покупка! Money

И моята!  Whistling

Сега да споделя и аз за киселото мляко, което ползвам редовно през последните 2-3 месеца - много съм доволна. Прави косата ми жива и подхранена. Купувам си на Верея - 4.5%, слагам няколко чаени лъжички, добавям кокосово и някое друго масло, тривитаминол и мед, и това е. Ефектът си заслужава.  Peace

sugababe, аз с маска не съм спала и не мисля, че ще го направя, не виждам смисъл, но много пъти съм си лягала с кокосово масло, втрито в корените на косата. Не оставя мазно никъде, просто защото моментално попива. А и съм много доволна от него - любимото ми масълце  Heart Eyes днес си купих поредната кутийка   bouquet
Аз се чудя дали кокосовото масло в Метро например е същото като това на икаров, т.к 400мл там е 4лв, а това на икаров 50мл за 2.40, някой има ли идея?Тази нощ направих следната комбинация Тривитаминол 2л+1л кокосово масло+1/2л бадемово масло+1л оцет и спах, така защото просто късно се прибрах за да седя 2ч и ефекта е впечатляващ, обем + много блясък, е не знам колко дълготраен ще е, но определено ми харесва Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 110
AzZa ,това което е в Метро ,не е кокосово масло ,а кокосова маска. Това на Икаров е  100% кокосово масло .

Общи условия

Активация на акаунт