Тайната на дългата и здрава коса - 62

  • 34 716
  • 288
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 496
Кератин има в козметичния магазин на Чаталджа, онзи с двете стълбички /който е до магазинчето за кроасани/.   Mr. Green Hug

 Hug

# 166
  • Мнения: 93
И аз си суша косата веднага след баня и слагам кристали, че като я оставя мокра сутринта получавам инфаркти като се погледна в огледалото  Joy

Приличам малко на онова момиченце от "Предизвестена смърт", но след като си е играла с жичките в контакта  hahaha

# 167
  • Мнения: 4 496
 newsm65 Joy Joy

А моята става като нейната преди да е бръкнала в контакта- сплескана и падаща на лицето. С това безсъние скоро и откъм черните кръгове под очите ще го докарам. bowuu

# 168
  • Мнения: 3 782
Е не е съмсем мокра, по скоро влажна. Мис арк преди имаше доста продукти затова  Whistling Питах дали си лягате с такава коса, защото ме интересува дали когато е мокра е по-податлива на накъсване? Разсъждавам си просто.

# 169
  • Мнения: 4 496
По принцип когато е мокра наистина е по-податлива на накъсване. Затова казват да не се сресва тогава. Но за спането- не знам. Дори и да е до някаква степен вредно, едва ли сешоарът е по-добър вариант. И аз си разсъждавам. Thinking

# 170
  • Мнения: 92
И аз се заинтригувах от този кератин  Whistling Не намерих лосион какъвто показахте, но си взех ето тези ампулки - също с кератин.
За лягането с мокра коса, освен, че като се събудя и се погледна в огледалото  #Silly се чудя коя е тази отсреща  hahaha , забелязвам че понякога ми падат повече косъмчета. Затова отбягвам  Peace
nin4eee, много добре изглеждаш и наистина дългата коса много ти отива  Hug С малко повече грижи ще постигнеш резултатите, които си имала. Докато един ден отново не вземеш грешното решение  Mr. Green  bouquet

# 171
  • Мнения: X
Аз често си лягам с влажна коса.  Flutter После се налага да ходя вързана със шнола. но все пак по-добре е от сешоара!!

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 15:21 от Анонимен

# 172
  • Мнения: 122
мис арк от пазара на чаталджа ли??? кроасани браво Hug а а? Hug Rolling Eyes

# 173
  • Мнения: 4 496
В смисъл? Какви кроасани? Опитах се да обясня за кой точно от всичките магазини за козметика става въпрос.

# 174
  • Мнения: 2 110
Тука с този магазин на Чаталджа ми заприлича на вица, дето един човек спечелил мерцедес от тото, пък се оказало ,че го бутнал москвич!


ledenata ,тези ампули са точно такива ,като кератина в по-голямата опаковка, има ги във жълт и син вариант.Аз лично харесвам сините !Само това обяснявах преди ,че тези са 12мл.за 1.6 лв., а другият е 100мл. за около 7 лв.

# 175
  • Мнения: X
Здравейте отново със старите имена!  bouquet smile3503 newsm53

# 176
  • Мнения: 2 343
Преди години си правих бабината маска за борба с въшките  Blush всяка седмица в продължение на 2 месеца и имаше зашеметяващ ефект. Реших о утре да стартирам пак мацотенето.
мас
оцет
газ
кисело мляка

# 177
  • Мнения: 4 496
Здравейте отново със старите имена!  bouquet smile3503 newsm53

 bowuu Hug Joy

# 178
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Леле,пак съм ви отървала.Почвам да чета и като наваксам,ще пиша.За събота планувам боядисване и вземане на връхчетата ама да видим.Отново се боря с отказването на цигарите-дано този път успея да се разведа с тях завинаги.

# 179
  • Мнения: 1 282
ledenata ,тези ампули са точно такива ,като кератина в по-голямата опаковка, има ги във жълт и син вариант.Аз лично харесвам сините !Само това обяснявах преди ,че тези са 12мл.за 1.6 лв., а другият е 100мл. за около 7 лв.

Точно щеше да питам дали тези ампулки и кератинът, за който говорите е едно и също нещо. Аз не съм спирала да си взимам от тези ампулки. Изключително доволна съм от тях, както и от тези с масло от орхидея.
Значи да съм спокойна, че ползвам правилния продукт.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт