Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

НАШИТЕ РЕЗУЛТАТИ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК

Грижи за косата според Луната:http://www.astrohoroscope.info/kosa.htm

Няколко предложения за красиви прически, лесни за изпълнение:

http://media.snimka.bg/1803/009861559-big.jpg
                                                                            http://media.snimka.bg/1803/009861561-big.jpg
                                                                            http://media.snimka.bg/1803/009861562-big.jpg
                                                                            http://media.snimka.bg/1803/009861567-big.jpg

Шампоани без SLES:

на NUXE   

: http://products.ask-schwarzkopf.net/index.php?cid=107&l=6&am … d=881&lid=325

http://www.bioderma.com/en/the-products/what-s-new/product//240.html

Рantene pro-v extra volume /повече обем/  200мл.

за мазен скалп и суха коса.

http://tigi.bg/bg/?p=2023,1-

Имайте предвид, че косопад не започва от няколко апликации на маска/ампула/шампоан, както и няма да изчезне с няколко апликации.

Засиленият косопад, който най-често е сезонен или при мъжки тип оплешивяване (Alopecia androgenica), засяга както мъже, така и жени, и има за резултат по-бързо или по-бавно разреждане на косата в областта на темето. Различни фактори участват в този процес:
- вътрешни фактори: генетично предразположение и наличие на рецептори за тестостерон в космения фоликул. Космите стават все по-фини, като мъх и впоследствие изчезват
- хранителни фактори: недостиг на протеини, витамини и аминокиселини, съдържащи сяра ,
- психологически фактори: психически стрес

Продукти против косопад:

шампоани - енергизиращ на Виши, Фортицеа на Рене Фюртере, Фитоциан на Фито,  Анафаз на Дюкре, Денсити Адванс на Лореал проф., Фитовал/кафяво шише/, лосион с пшеничен зародиш от лечебната серия на EVA PROFESSIONAL www.evaprofessional-bg.com
ампули - Виши, Рене Фюртере, Дюкре, Клоран, Фито, Аминексил на Лореал проф., Пантесалмина, Денис, Ревалид
добавки - капсули Пантогар, Дюкре, Фито,  Рене Фюртере, Фитовал

Ак сте готова да се прежалите- чесън. Предупреждаваме, че миризмата след това е много силна и неприятна.

Шампоани, от които дамите в темата са останали доволни:

Тема 1    Тема 2  Тема 3    Тема 4  Тема 5    Тема 6  Тема 7    Тема 8   Тема 9    Тема 10  Тема 11  Тема 12 Тема 13  Тема 14  Тема 15  Тема 16  Тема 17  Тема 18  Тема 19  Тема 20  Тема 21  Тема 22  Тема 23  Тема 24  Тема 25  Тема 26  Тема 27  Тема 28  Тема 29  Тема 30  Тема 31  Тема 32  Тема 33  Тема 34  Тема 35  Тема 36  Тема 37  Тема 38  Тема 39  Тема 40  Тема 41  Тема 42  Тема 43  Тема 44  Тема 45 Тема 46  Тема 47 Тема 48  Тема 49
Тема 50  Тема 51  Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55  Тема 56  Тема 57 Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61

Забележка: Витамин А е опасен за плода в големи дози!! Хубав и ефикасен, но не бива да се използва от бременни и кърмещи дами.

Препоръчително, дори задължително е, ако дадена съставка не Ви понася, да я замените  с  по - подходяща. Маската не е патентована и закони за използването ́и няма. Grinning

Оригиналната маска:
2 с.л. тривитаминол (ново име- АД3Е/мастна основа, Виалитон/водна основа)- купува се от ветеринарна аптека, струва около 4-5 лв за 100 мл.
1 с.л. свинска мас - заменя се с бадемово масло (най - мощният стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха, накъсана, цъфтяща коса),  масло от шеа/карите , масло от жожоба, ....  инфо тук
1 с.л. ракия - или друг алкохол - водка, ром, коняк
1 с.л оцет - за да се избегне миризмата на салата, можете да замените с лимонов сок
2-3 капки газ -  за блясък ако е с изтекъл срок на годност мирише по - слабо. Купува се от железария или евентуално магазин за домашни потреби.

Маската се нанася в корените и се разнася по цялата дължина на суха коса, преди миене. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа или се увива в потопена в гореща вода и добре отцедена кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти седмично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочените по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да не се предизвика обратен ефект.

Съставките, които може да добавите по свое усмотрение към оригиналната маска, по своето действие се делят условно на два вида: регулиращи омазняването и изсушаващи.

Регулиращи:
Всички видове масла
- бадемово масло (най - мощният стимулант за израстване на коса);
- масло от гроздови семена (силен антиоксидант, подходящо за мазна коса и кожа)
- масло от пшеничен зародиш (за много суха, накъсана, цъфтяща коса - нанасяйте предимно в краищата)
- масло от шеа/карите
- масло от жожоба
- кокосово масло
- маслиново масло
Изсушаващи:
- кисело мляко - за еластичност на косъма
- мед – за всеки тип коса, прави косата мека и подхранена
- жълтък -  подхранва, но „извлича” боята от боядисаната коса , затова ще се наложи да се боядисвате по – често. Изсушава леко. Да се измива внимателно с хладка вода, тъй като ако започнете с гореща, ще се пресече и „свари” – ще останат малки топченца, които трудно се премахват и започват да гният в косата.
- аспирин – за растеж и п-в пърхот
- хума - има различни видове хума - зелена, жълта, бяла, розова, синя, - консистенцията е подобна на кашичка. Ще е необходимо по - голямо количество, за да се покрие цялата коса.ИНФО ТУК).

Маската може да се редува с готови маски. След измиване, при желание се нанася подходящ балсам в краищата на косата. За по - лесно разресване може да се втрият две-три капки кристали/масло от жожоба/карите. Против цъфтящи връхчета е подходящо втриването на пшенично масло (има лек "мокър" ефект).

*Маста в рецептата трябва задължително да е обезсолена.

Обезсоляване на свинска мас 
Взема се известно количество  свинска мас /напр. 1 ч.ч./ и се слага в съд с повече вода. Слага се да заври и се засичат 30 мин след завирането. Изчаква се да изстине хубаво, така че да се втвърди отново маста и се обира с лъжица- самата мас  става като капак върху водата. Маста е вече съвсем обезсолена- солта е заминала във водата. 

Какво съдържа ТРИВИТАМИНОЛЪТ?

VITAMIN AD3E

Активни вещества:
Vitamin A palmitate 1 500 000 IU
Cholecalciferol /Vitamin D3/ 2 000 000 UI
Alpha Tocoferol Acetate /Vitamin E/ 1. 0 g

Помощни вещества:

Chlorocresol
Sunflower oil

След отваряне се съхранява 4 седмици в хладилник.
Пише Витамин АД3Е, но в аптеките като кажеш,че искаш тривитаминол, те знаят и го дават. Шишето е кафяво, а етикета с жълт и зелен надпис, 100мл. Отдолу има снимки на разни животни.

Какво съдържа ВИАЛИТОНЪТ?

ВИАЛИТОН

Активни вещества:
Вит. А, Д3 и Е,

Помощни в-ва: динатрий хидроген, фосфат лим. к-на, кремофор ЕЛ, нипазол, динатрий едетат, бутилхидрокситоулол и вода

*Обърнете внимание, че А, Д, Е са мастноразтворими витамини, т.е усвояват се от организма само в случаите, когато се използват с някаква мазнина /растителна или животинска/ - във вода не Ви вършат работа Peace

(Моля, не считайте маската за панацея, тъй като причините за проблеми с косата са наистина много. Дамите, които нямат ефект, могат спокойно да я спрат, а тези, които имат, да продължат с употребата ́и по свое усмотрение. )

Най-общо казано, човек може да има такова окосмяване, каквото е закодирано в неговия генотип. С природата не може да се спори: наследствеността определя цвета, гъстотата и растежа на косата.

Структура на косъма
    Космите се част от живия организъм, чиято структура и функция трябва да се познават добре. Освен естетична, космите имат и защитна роля – те предпазват скалпа от различните агресивни фактори на заобикалящата среда (физични, механични, химични, слънчеви и др.). Косъмът има две части:
- стъбло – видимата част и
- корен – разположен в скалпа и съдържащ космения фоликул, от където нараства косъма

Космен цикъл
    Космите растат от корена и имат цикъл от три последователни фази: Анаген – активна фаза на растеж (от 3 до 6 години) Катаген – фаза на обратно развитие (приблизително 3 седмици) Телоген – косъмът умира и отпада, а после се замества от нов косъм. Космите във фаза анаген съставляват 85% от цялата коса. Нормално, на ден отпадат от 50 до 100 косъма. В живота на човека се редуват 25 космени цикъла.

От къде да закупя тривитаминол?

София"Ветеринарна клиника и зоомагазин - Зоопланет".
                       тел: 02/8220326

Ветеринарна аптека в автогарата на Овча Купел

В Студентски град- ветеринарен лекар и аптека в кооперацията след 7-мо районнно ,гледа към Икономическия 

бул. Витоша №125  Цената - 9,00 лв.

Варна  - "Обединена ветеринарна клиника" - бул. Ген. Колев срещу Електрон- цена 6 лв.

-Ветеринарни аптеки - до хали "Шипка", до подлеза на Ж.П. гара- цена 5-6 лв

-ул. "Хр.Морфова" №10, точно под Очна клиника- цената там е около 7 лв.

-Ветеринарен кабинет `Ултра Вет` ул. `П. Славейков` 6
                                           (до у-ще "Й.Йовков" )   цена 5,50 лв.

Пловдив - клиника ПРОВЕТ в ж.к. 'Тракия', ул."Княз Борис I" (до у-ще "Ч.Храбър")

- клиниката на бившето АПК, по пътя за с. Труд.

- ул. "Ген. Данаил Николаев" № 43 , магазин за храни за животни

- ветеринарния кабинет+ аптека до клиника Медикус Алфа ( в градската градина)

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 16:24 от ♥ слънчице ♥

# 1
Ето за Милената ♥ минералното олио на Сафир/от другата тема/:

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 16:12 от ♥ слънчице ♥

# 2
Краси, много ми харесва снимката, но това ЦЪК дето го беше сложила в предишната тема нещо не ми се отвори  Embarassed Сигурно аз нещо не съм направила като хората...
А снимката в началото на темата е супер. И цвета много ми харесва, но пак е в кафявата гама...
Оформлението няма да го коментирам... Ти си нашата гордост!!!   bouquet

# 3
Пу-пу.. доживях да съм сред първите, просто уцелих кога Слънчицето смени темата  Mr. Green
Слънчице -   bouquet
Между другото, ти ползвала ли си някога каквато и да е терапия за коса... не само кератинова?

Аничка, ножицата я споменавам, защото тук-таме виждам цъфнала косичка и това никак, ама никак не ми се нрави. Пък и ако успея да надвия мързела и бъда по-постоянна, съм решила всеки месец според лунния календар, да ходя да ми подрязват по-малко от милиметър от косата.

Облаче, веднага да ми върнеш една усмивка - съвсем скоро ще има за какво да черпиш   bouquet
Не унивай, късмет!

# 4
Облаче, горе главата!!! Сигурна съм, че скоро ще ни зарадваш!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
Краси, много ми харесва снимката, но това ЦЪК дето го беше сложила в предишната тема нещо не ми се отвори  Embarassed Сигурно аз нещо не съм направила като хората...

Онова ЦЪК беше линк към филма, в който участва момичето от подписа ми. Hug

# 6
Много ти благодаря ♥ слънчице ♥  Hug
Това минерално олио наистина не съм го виждала ! Снимката ми свърши чудесна работа !
 reverance

Dorchester,каква беше тази гадна снимка в предишната тема  Ъъъъъъъъ...  Confounded! Сега ще си го  представям непрекъснато и ще ходя всяко седмица на фризьор ! search

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 16:28 от Милената♥

# 7
слънчице, заинтригува ме, кой е този филма? Момичето прилича на теб, или поне така ми се струва  Simple Smile

Честита  нова тема, аз още съм с вас  newsm51

# 8

А снимката в началото на темата е супер. И цвета много ми харесва, но пак е в кафявата гама...

А СЕГА? Mr. Green

Ето го въпросният филм:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=162519&hit=1

Не е такава вампирска история, каквато си мислите. Интересно е филмчето. Flutter
Има и тема в Кино и телевизия, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382645.0 , в първия пост  има линкове към четирите книги, които аз лично вчера си изтеглих и вече чета. Филмът е направен по първата. Май ще филмират и втората. Още не съм чела темата на момичетата.Crazy

Анелия, не съм . Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 16:31 от ♥ слънчице ♥

# 9
Включвам се в началото на темата, че предната нещо я пропуснах. Снимката е страхотна, това е идеала ми за красива коса, разкош...
И за да съм полезна с нещо ви давам отзив за шампоаните на Schwarzkopf prof. Ползвам ги вече 1 месец - безсулфатния за боядисана коса, хидратиращия за суха коса и хидр. маска за суха коса. Отдавна не съм ползвала нещо толкова добро за моята коса, имайки в предвид, че редувах Дюкре и Лореал проф. Косата ми е подредена, хидратирана, плътна, пада тежко и не хвърчи. Запазва се в този вид до следващото измиване. Омазнява се много по-бавно. А за дамите, коита искат оформени къдрици с 2 ръце препоръчвам това http://www.profesionalist.com/8530733-details.aspx  Moisture kick хидратиращ спрей, невероятно пухкава коса с идеално оформени къдрици, не слепва и не отежнява, стои естествено Peace. Къдриците се запазват и на следващия ден. За цената си тази козметика е перфектна /за моята коса/.

# 10
Всъщност сега се сещам, че правих терапия с горещо масло на Ейвън...Ако се смята. newsm78

# 11
  • София
Анелия, десси, kloie, благодаря ви от сърце!!!  newsm51

слънчице, страхотно оформление! Момичето от плаката е много красиво, за пръв път попадам на него, не съм го виждала в други филми!  Thinking

# 12
Анелия, десси, kloie, благодаря ви от сърце!!!  newsm51

слънчице, страхотно оформление! Момичето от плаката е много красиво, за пръв път попадам на него, не съм го виждала в други филми!  Thinking

Joy Joy http://kino.gbg.bg/index.php?p=archive&actor=22098

# 13
  • София
 smile3505 Embarassed Embarassed Embarassed ... което разбира се не пречи то да е участвало в много!!    Rolling Eyes Hug

# 14
 Joy Joy
Гледам, че в списъка има "New moon" от 2009 год. Може би е по втората книга. Не знам...
Доста се отплеснах. Ама като искам да споделя с всички, нещо, което ми е харесало много- така става. Blush

# 15
Краси, това са някакви атентати!!! Но май червеното най-много ми допада.... Hug

# 16
Здравейте, смених си квартирата и нямах интернет и сега... smile3529
Може ли някой да ми каже програмата с прическите, че утре ставам и си правя кичури Joy

# 17
сайт www.taaz.com  Peace

# 18
Честита темичка! Колко много сте изписали само за два дни.

Във ветеринарната аптека нямаше тривитаминол, само виалитон. Но аз не си взех, ще изчакам една седмица. Дотогава ще се мажа с маслиново олио. Още не съм го пробвала, а нямам търпение.

Слънчице, много ми хареса цветът! Но формата на косата ми идва малко остра. Лично мнение, дано не се обидиш.

Облаче, не се отчайвай! Повече положителни емоции и късмет!

Това за урината е доказано. Не съм пробвала, но нищо чудно скоро да ви се похваля. smile3505

И накрая да си изкажа мъката. По косата ми отново има бели връхчета и цъфтежи, а се подстригвах преди няма и три седмици. Просто не е честно. Започвам да подозирам четката!  smile3516

# 19
Преди малко погледнах снимките на Рейчъл Билсън ине мога да разбера как от перушинка стана гъста лъскава коса?Удължения ли има  Rolling Eyes Щом този ефект е възможен-искам и аз  Confused
Little Black Ridding Hood,може ли след като изпробваш спрей-балсама на Gliss да споделиш дали придава обем и блясък,защото по форумите това се говори?

# 20

Слънчице, много ми хареса цветът! Но формата на косата ми идва малко остра. Лично мнение, дано не се обидиш.

Не се обиждам, не се притеснявай. Аз режа по малко всеки месец, за да я изравня. Преди беше още по-зле Flutter

# 21
Lеxи, ами според мен е удължения. Нали и Бритни Спиърс като си обръсна главата и след месец-два имаше коса до гърдите почти. :/
Но според мен ако трябва да избирам м/у "страхотна" коса с удължители и коса, която поддържам колкото мога и нямам някакви пластмаси и фиби по главата си и не ми опъва - избирам второто. *peace*

# 22
Запис Peace

# 23
И аз искам дълга, обемна и най-вече здрава коса. Но без удължители!

Слънчице, аз вече си харесвам формата, като се има предвид откога режа. Обаче започвам да се чудя за едни съвсем леки, просто незабележими етажи. За да ми се оформят по-добре къдриците. Иначе на втори-трети ден изглеждат като чупки. newsm53
Филмът и на мен много ми хареса. Направо е страхотен. newsm10

# 24
Да,и  аз съм решила етажите да ги оставя.

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 21:15 от ♥ слънчице ♥

# 25
Да,и  аз съм решила етажите да ги оставя, но триъгълника долу да го направя да изглежда заоблен само. Като дъга. Не знам как да го обясня. Thinking
Аз съм точно така, скоро ще тр да ходя на подстрижка Tired

# 26
  • Бургас
Ау...нова темичка.Хубава отново  Grinning Дори сме на 2-ра страница. Grinning
Записвам се,че да ви следя. Wink Hug

# 27
Аз винаги съм харесвала триъгълника на косата ми да е по-остричък, т.е. да падат по-дълги кичури в края. А и каквато ми е едрокъдрава косата стои просто фантастично.  Crazy

# 28
Знаех си,че е тя Simple Smile Много хубав филм  Crazy

# 29
Lеxи, ами според мен е удължения. Нали и Бритни Спиърс като си обръсна главата и след месец-два имаше коса до гърдите почти. :/
Но според мен ако трябва да избирам м/у "страхотна" коса с удължители и коса, която поддържам колкото мога и нямам някакви пластмаси и фиби по главата си и не ми опъва - избирам второто. *peace*
Е,Бритни е частен случай,по принцип се залага на естественост при известните личности,освен за клипове,а при нея това няма как да стане...

# 30
Да,и  аз съм решила етажите да ги оставя:thinking:

Е,е-е-е, много весело се получи, слънчице!  bouquet  Joy

Лекси, аз също предпочитам моята си коса, защото съм чувала от приятелки, че когато е удължена косата , много трудно се поддържа и то с помощта на фризьорката. Peace

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 21:19 от Mlyna

# 31
Ау, вЕрно.   ooooh! Изтрий цитата, а аз отивам да се редактирам. Crazy

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 22:23 от ♥ слънчице ♥

# 32

Много интересна програмка...
Вижте какво получих аз  Laughing

Не се смейте много Grinning Grinning Grinning

# 33
Последната най-ми харесва! Въпреки че всичките ти отиват. Flutter
Ама какъв  този размер? newsm78

# 34
Пффф ♥ слънчице ♥ ...този филм е страшен направо... не ме е впечатляваво нещо толкова мн отдавна ( сори за отклонението) Hug

# 35
Последната най-ми харесва! Въпреки че всичките ти отиват. Flutter
Ама какъв  този размер? newsm78

Ами аз поизрязах снимката и я намалих, след това ги наредих една до друга на Photoshop Simple Smile

# 36
Аз се записвам в темата с инфо, че вече на пазара се предлагат два нови шампоана на Виши (за обем и за честа употреба )
http://www.docsimon.co.uk/article_images.php?action=sendtype& … ype=3&id=1845
http://www.docsimon.co.uk/article_images.php?action=sendtype& … ype=2&id=1606

Косата на снимката, от началото на темата, като тип е като моята  Peace

# 37
  • София
Искам и аз да се включа с въпросче.Четох някъде,че за да ми се измиват маслата по-лесно трябва да слагам сода в шампоана.Правих го няколко пъти и косата ми става страхотна-обемна,лъскава и не се омазнява бързо.До тук добре,обаче  Thinking май ми отмива боята и ми раздразва скалпа.смятате ли,че е от содата?

# 38
Смятаме. Даже някои от нас нарочно   си свалят боя- със сода и кисело мляко. Flutter

# 39
  • София
Аз съм решила да направя радикална промяна в косата, обещавам снимки веднага след "интервенцията".  Party

# 40
  • София
sugababe, всички ти отиват. На мен най-много ми харесва четвъртата снимка.  Peace
nadeto18, и аз понякога слагам сода в шампоана и съм доволна от резултата!  Peace Но после обливам с оцетена вода, за да се възстанови pH на кожата.
black ice, благодаря!  Hug

# 41
sugababe, на мен най-много ми харесваш на втората, третата и петата снимка, на останалите също си добре, но изглеждаш по-възрастна  Peace

Облаче, това със содата и оцета го бях забравила, днес ще го пробвам   bouquet

# 42
  • София
Mlyna , ако оставиш оцета повече от минута не може да се махне миризмата.  Peace Затова по-добре е с лимонов сок, но аз все забравям да купя лимон. Обаче лимона и оцета са изсушаващи съставки, да го имаш предвид. Hug

# 43
Благодаря ти , облаче Хей  Heart Eyes Аз го правя, както едно време баба на село - слагам ябълков оцет във вода и си топя четката, като се реша, обикновено миризмата е за кратко, после се изпарява. Peace

# 44
Честита нова темичка ! Зиписвам се   bouquet

# 45
  • София
Аз ползвам винен оцет, може би заради това мирише повечко... Hug

# 46
Здравейте, момичета, минавам само да ви поздравя с хубавото слънчице, което е пекнало днес и да ви питам дали сте чували или използвали за косите едни ампулки, казват се ПРОГЕСТЕРОН, но доколкото знам ги няма в Бг? Сама видях резултата от тях у една приятелка, очевидно си струват newsm78

# 47
elizabeth18  много ме заинтересува.аз съм чувала за прогестерона дали нямаше в един шампоан на виши  newsm78.момичета я кажете за ампулките със жен шен от аптека нали? а някаква марка или просто да кажа ампули за коса със жен-шен  newsm78

много хубаво времето и тук в стара загора   Simple Smile

много усмивки ви пожелавам в днешния   bouquet

# 48
Аз моите ги взех от козметичен магазин. На Парисини са. Има и на Флоривитал. Но и да кажеш "ампули с жен-шен" ще ти дадат. Ако има повече от един вид- на Флоривитал май са най-добри. Hug

# 49
  • София
Здравейте, момичета, минавам само да ви поздравя с хубавото слънчице, което е пекнало днес и да ви питам дали сте чували или използвали за косите едни ампулки, казват се ПРОГЕСТЕРОН, но доколкото знам ги няма в Бг? Сама видях резултата от тях у една приятелка, очевидно си струват newsm78
Преди години една фризьорка ми  препоръча да си взема Прогестерона,който се продава в аптеките и да го слагам в шампоана.Но не видях някакъв забележителен ефект и не повторих.
облачето хей   благодаря ти,ще пробвам с лимон или оцет
 ♥ слънчице ♥ ,а какво е действието на кис.мляко?

# 50
За падането на цвета ли? Смесва се със сода, нанася се на косата, стои се не знам колко и се отмива.

# 51
  • София
 ♥ слънчице ♥ извинявам се ,че не уточних-само кис.мляко (без содата )дали има някакво подхранващо действие или за блясък
p.s. със смяната на ника ти ,дойде и слънчевото време Sunglasses

# 52
Аз лично не вярвам сегашното кисело мляко да подхранва/пълно е с нишесте/ и затова не ползвам. Нека момичетата, които го ползват, да кажат за ефекта от него. Flutter

# 53
  • София
Последно въпросче и спирам,на ампулите с жен-шен какво им е действието и как ги ползваш

# 54
Предполагам, че са за заздравяване/хвърлих кутията Blush/. нанасям на измита, още мокра коса в корените, то се стича и по дължината. Не изплаквам. Grinning

# 55
  • София
Благодаря ти,то си стана като  ЧАТ Laughing

# 56
Така е, можеше да ми пишеш на ЛС. Hug

# 57
  • Варна
Нищо, бе

тъкмо повод да се упражня как се качва в нета файл от етикетна програма  Joy

Имам съдържанията на всички продукти на Парисини - етикетите си ги правят при нас

ПП и сори, ако изплаших някого с цъфналия косъм  Joy

# 58
  • София
Страхотни сте!
mn tks

# 59
Здравейте, аз пия Vitaslim Beauty. Незнам дали сте чували за него, аз не бях препоръча ми го една приятелка. Капсули са и ги пия вече почти месец.

# 60
Аз ползвам кисело мляко и съм много доволна. Прави ми косъма много еластична и блестящ.Купувам си от едно със зелен етикет "Био кисело мляко".Малко по-скъпо е ,но според мен си заслужава.Слагам в млякото масла и стоя колкото ми душа иска.

# 61
  • София
Какви масла слагаш в млякото ? Simple Smile

# 62
Аз също съм много доволна от киселото мляко, ползвам на Верея-пълномасленото + добавен зехтин. Косичката ми става много лъскава и жива, но наистина пада боята.

# 63
Да кажа, че от яркостта на цвета на Палете делукс остана 1/3...Измива се... Tired

# 64
От доста време ползвам за стимулиране на корените и почистване и подхранване на  скалпа маслото на Рене Фюртерер- Complex 5. Много съм доволна от действието му, обаче има един същестевен недостатък - днес отидох да си взема 2-3 ампулки и с "удоволствие" установих, че цената им вече е 5.20 лв. бройката. Миналата година бяха по 4.20-4.50, ама това днес вече минава границата. Препоръчайте ми нещо подобно на хубава марка, само да не е стимуланта на Икаров, че няма отмиване. 

# 65
  bouquet ♥ слънчице ♥    bouquet

Daniela S аз стимуланта на икаров го отмивам само с едно измиване  newsm78

# 66
Какви масла слагаш в млякото ? Simple Smile

Най-често зехтин/той е еликсир за косата ми/,бадемово масло,масло от репей.....каквито има редувам ги от всички известни!

♥ слънчице ♥ ,много тъпо ,ако е паднал толкова бързо цвета ! Хубавата страна е ,че може би е по-щадяща боя и затова е паднал бързо. От всички безамонячни ,които ползвам става точно така, цвета пада за 2 седмици.

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 17:50 от Милената♥

# 67
Здравейте! Сега се прибрах и искам да ви се похваля какво си купих! Hands Clap

Пазарувах директно от склада на Биофарма!  Mr. Green За всичко дадох 27лв и някакви стотинки!!!! Имаше толкова много неща че станах разногледа....исках ги всичките! Crazy
Кератина е 5,20 за 100мл.; ампулите са 8лв за 8бр., маската е 5,40 за 400мл......абе лудница!
Най-хубавото е че живея на 2 преки от склада и няма да ги купувам от аптеките с надценка!
ако някой прояви интерес мога да му взема или да му обясня къде се намира:)
  bouquet

# 68
  • Бургас
nin4eee и аз им ползвам кристалите на Биофарма.Ама шампоана и маската нещо много не ми допаднаха като състав и се разделих с тях.След като прочетох темата за добрата козметика

♥ слънчице ♥ значи черешата на Велатон се оказва по-трайна? newsm78

В неделя ако не ми мине котка път  Wink ще се боядисам червена и аз и да видим.Не съм била в тази гама от 6-7 години. Confused

# 69
....извинявам се ,че не уточних-само кис.мляко (без содата )дали има някакво подхранващо действие или за блясък
Аз прибавям понякога кисело мляко, косата ми става по- мекичка от него, но друго не съм забелязала

# 70

♥ слънчице ♥ значи черешата на Велатон се оказва по-трайна? newsm78

Да, така се оказва. За боядисването- виж лунния календар от първия пост. Hug

# 71
Краси, жалко за цвета...  Tired Моят цвят се поизми, но повече не иска да пада - стои си на това ниво, а имам вече около 5мм корени, които направо ми бодат очите. Преди да мина в червената гама бях в кафявата и корените не си личаха, а сега...  Close Много ми е интересно колко време ще остана червена  newsm78  С кичурите изкарах около 5-6 месеца  Blush  Така че до лятото има време за промени  Party
В момента съм се наклепала пак с масълца и тривитаминол. Нарочно не сложих киселото мляко, но преди като си слагах косата ми ставаше много плътна. Не знам дали е от него или от маслата, но си спомням, че се отразяваше добре  Peace
Нинче, какво е това жълтото най-вляво на снимката пред маската? Това ли е кератина?

# 72
котенце десси-г   Да това е кератина! Няколко видя са зелен, жълт и не помня още какъв. Този ми се вижда най-силен и е за много изтощени, третирани, увредени  и порести коси, Затваря и заглажда косъма. Ползвала съм го и съм много доволна. Това ми е трето шише. Twisted Evil

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 18:48 от nin4eee

# 73
  • София
  nin4eee                
Всеки ли може да отиде да пазарува или само фирми?

# 74
nin4eee, би ли споделила къде се намира складът? Може и на лични.
Заинтригува ме този кератин. Ще трябва да се поразровя.

Решила съм да си обера цъфтежите и да не ползвам изобщо сешоара. Ако косата ми пак цъфне за една-две седмици, вече ще съм сигурна, че е от четката. smile3516

Идеята за леките етажи направо ме е обсебила. Само че се чудя докъде да е най-късият. smile3506

Слънчице, твоят докъде е?

# 75
котенце десси-г   Да това е кератина! Няколко видя са зелен, жълт и не помня още какъв. Този ми се вижда най-силен и е за много изтощени, третирани, увредени  и порести коси, Затваря и заглажда косъма. Ползвала съм го и съм много доволна. Това ми е трето шише. Twisted Evil
Това ще е следващата ми покупка! Money

black_ice Най-късият ми етаж, когато беше още къс, беше до горната част на ушите. Сега е   малко под раменете.

# 76
Искам да питам аз... Като си правите маската с тривитаминола с нея ли спите? Защото четох, че може и да се спи с нея.... Обаче аз седя с нея 2 часа и я мия... Как да спя с мазно на косата и торба на главата Grinning  Joy  Laughing

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 22:49 от sugababe

# 77
Няма смисъл да се мъчиш да спиш с маската. Аз стоя с маската колкото време имам, стояла съм и 15 минутки.  Peace

# 78
  • Варна
Виж, sugababe, темата си има една супер важна първа страница - тая страница се допълва с най-важни факти и новости, обаче едно изречение си седи там за маската с тривитаминола, откак аз я гледам, все едно и също пише - два часа и туйто.

Маската се нанася в корените и се разнася по цялата дължина на суха коса, преди миене. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа или се увива в потопена в гореща вода и добре отцедена кърпа. След 2 часа се измива.

# 79
Виж, sugababe, темата си има една супер важна първа страница - тая страница се допълва с най-важни факти и новости, обаче едно изречение си седи там за маската с тривитаминола, откак аз я гледам, все едно и също пише - два часа и туйто.

Само не разбирам защо се заяждаш и се правиш на остроумна.
Явно и ти не си прочела (внимателно) моя пост! Знам колко време е написано да се седи с маската, просто понеже съм прочела доста за тривитаминола и то от тук в старите теми, прочетох( както съм написала и в предния ми пост), че някой мами спят с нея... И понеже смятам, че има доста по-компетентни и добри мами, който да ми отговорят любезно попитах. Явно ти не си от тях.

# 80

И моята!  Whistling

Сега да споделя и аз за киселото мляко, което ползвам редовно през последните 2-3 месеца - много съм доволна. Прави косата ми жива и подхранена. Купувам си на Верея - 4.5%, слагам няколко чаени лъжички, добавям кокосово и някое друго масло, тривитаминол и мед, и това е. Ефектът си заслужава.  Peace

sugababe, аз с маска не съм спала и не мисля, че ще го направя, не виждам смисъл, но много пъти съм си лягала с кокосово масло, втрито в корените на косата. Не оставя мазно никъде, просто защото моментално попива. А и съм много доволна от него - любимото ми масълце  Heart Eyes днес си купих поредната кутийка   bouquet

# 81
а кокосовото масло ли беше със естествен слънцезащитен фактор 4 newsm78 и ако да то значи щом искам такъв ефект трябва да го слагам по цялата дължина на косата нали Rolling Eyes

# 82
Този жълтият кератин е хубав ,но аз лично харесвам повече синия ! Зелен не съм виждала ,но това не означава ,че няма. Ако някой желае преди да си вземе голямата опаковка,  може да опита в аптеките ги има и в малки дози ,като ампулите. В интерес на истината цената за голямото шише беше доста по-изгодна !

ivilicious_blue ,и аз мисля, че кокосовото беше със слънцезащитен фактор !

Дали е време вече да си купуваме козметика със слънцезащитен фактор ? Днес ми се стори много силно слънцето ?! Thinking

# 83
и тук от 2 дни вече грее слъце и като стоя на 1 мяста така ме напича, че като си пипна косата е много топла и за това и аз се замислих за продукти със слънцезащитни фактори Thinking

а има ли и други такива продукти за коса, например някакви спрейчета, които да не я утежняват обаче Rolling Eyes

# 84
За какво служи кератинът? Thinking

# 85

Честит Имен Ден, Бояна!
Много здраве, радости и хубави моменти!

Аз използвам млякото, за да сгъстя маската, не знам дали има друг ефект...

# 86
Е, един имен ден и аз да не знам !
Честит имен ден на Бояна и от мен !  bouquet

ivilicious_blue , аз миналата година ползвах един мисля, че беше гръцки спрей с  витамин F в него ,купувах си го от "Бонжур", не беше скъп ,за целия сезон ми отидоха две стъклени шишета,обаче в момента не мога да се сетя как се казва. Фирмата предлага слънцезащитни продукти за тяло.
Намерих го  Grinning

Много е подходящ и за море ! Предупреждавам, може за някои коси да е мазен, за моята беше върхът !

# 87
 Hug Благодаря  Hug

# 88
  • София

И моята!  Whistling

Сега да споделя и аз за киселото мляко, което ползвам редовно през последните 2-3 месеца - много съм доволна. Прави косата ми жива и подхранена. Купувам си на Верея - 4.5%, слагам няколко чаени лъжички, добавям кокосово и някое друго масло, тривитаминол и мед, и това е. Ефектът си заслужава.  Peace

sugababe, аз с маска не съм спала и не мисля, че ще го направя, не виждам смисъл, но много пъти съм си лягала с кокосово масло, втрито в корените на косата. Не оставя мазно никъде, просто защото моментално попива. А и съм много доволна от него - любимото ми масълце  Heart Eyes днес си купих поредната кутийка   bouquet
Аз се чудя дали кокосовото масло в Метро например е същото като това на икаров, т.к 400мл там е 4лв, а това на икаров 50мл за 2.40, някой има ли идея?Тази нощ направих следната комбинация Тривитаминол 2л+1л кокосово масло+1/2л бадемово масло+1л оцет и спах, така защото просто късно се прибрах за да седя 2ч и ефекта е впечатляващ, обем + много блясък, е не знам колко дълготраен ще е, но определено ми харесва Simple Smile

# 89
AzZa ,това което е в Метро ,не е кокосово масло ,а кокосова маска. Това на Икаров е  100% кокосово масло .

# 90
  • София
AzZa ,това което е в Метро ,не е кокосово масло ,а кокосова маска. Това на Икаров е  100% кокосово масло .
Не е маска Simple Smile , истинско кокосово МЛЯКО за ядене, сладки и т.н и е в консерва

# 91
Е...това за ядене ,не мисля ,че е подходящо за коса ?! Виж съдържанието ! Нещо не ми се вярва 400мл. за 4 лв. ?! Много ми е съмнително ?! Thinking

# 92
Здравейте, искам да ви попитам какво ползвате против цъвтеж на косата, защото моята цъвти страшно много

# 93
  • София
Здравейте, искам да ви попитам какво ползвате против цъвтеж на косата, защото моята цъвти страшно много
Кристали на Биофарма Simple Smile

# 94
За какво служи кератинът? Thinking
Преписвам от опаковката: ЛОСИОН С КЕРАТИН, С ДЪЛБОК ВЪЗСТАНОВЯВАЩ ЕФЕКТ
" За силно пореста и третирана коса. Прониква дълбоко в структурата на косата, подхранва и запълва порестите участъци. Подхранващото действие се постига от хидроизолирания кератин, който възвръща естествената красота дори и на силно увредени коси. Третираната и пореста коса придобива здравина и стабилност. Структурата на косъма се подобрява чувствително. Разресва се с лекота, получава блясък, мекота и еластичност."
И е истина  Mr. Green

# 95
  • София
Нинче, може ли да споделиш адреса на склада на Биофарма в София, моля.
Следя темата отдавна, купувам си споменати  от вас неща и съм много доволна.

# 96
Ето за всички които се интересуват склада е тук!   http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=477239870d1bb62f7546c335037ff … &initsearch=1
Една бяла къща и като влезеш в двора входа е отляво и се качваш по стълбите първата врата. На звънеца пише Биофарма.  Работят от пон. до петък до 16:30ч.  и събота до към 13ч.
Вместо да давам по 7 и нещо лв. за кератин давам по 5,20.  Grinning

# 97
  • София
Лекси, извинявай, че чак сега ти отговарям, но не бях влизала в темата много време Simple Smile
Спреят на Глис, не ми прави обем, а действа заглаждащо (щото моята коса без нищо стои изпръхнала) харесва ми, но повече се надявам да прави някакво подхранване докато е по косата ми, а и честно казано, аромата много не ми допада.. Confused

# 98
Мерси за информацията  bouquet
Иначе като вас и аз се замислих за слънцепредпазващ продукт и реших да се спра на кератин.От Флуида на РФ имам още,но мисля да го запазя за море или басейн,защото ми утежнява косата.Спомням си обаче,че лятото миналата година в темичката една дама питаше какво да използва,така че като се върне от морето,червената и коса да не е оранжева.В крайна сметка се беше спряла на кератина на Jalyd,който по нейни думи и е запазил цвета и косата.Затова аз мисля за градски условия да ползвам кератин,преди доста време си бях купила(на Био Фарма и аз) и не ми утежняваше косата.Само трябва да избера марката,макар че не знам дали има значение,все е кератин,ама...

# 99
  • София
А във Варна къде го има тоя лосион с кератин?

# 100
  • София
Благодаря за адреса. Другата събота съм там.

# 101
Не е маска Simple Smile , истинско кокосово МЛЯКО за ядене, сладки и т.н и е в консерва

Маслото се добива чрез студено пресоване. Млякото си е мляко от ореха. Така мисля.  Rolling Eyes

# 102
Край, успяхте да ме зарибите, ще си купувам и аз кератин. Някой може ли да ми каже по колко се нанася и каква му е консистенцията, в смисъл нещо като олио ли е? По дължината се нанася предполагам, без корените  newsm78 Благодаря   bouquet

# 103
На Wash&Go шампоанът за мазна коса също е без СЛЕС.  Hug
Има още няколко вида шампоани на Пантен, които също са без СЛЕС, но забравих кои точно са. Извинете ме!  Blush
Аз си купих този за обем и съм доволна. Харесва ми. Имах голям мерак да си купя на Виши, но нямаше в наличност, а на мен не ми се чакаше.  Whistling
Исках и още нещо да пиша, но забравих какво.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 104
.....но забравих кои точно са. ....

Исках и още нещо да пиша, но забравих какво.  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Добре дошла в клуба! Mr. Green

# 105
 Mr. Green Аз от доста време съм така, ама не исках да си призная.  Tired

# 106
Край, успяхте да ме зарибите, ще си купувам и аз кератин. Някой може ли да ми каже по колко се нанася и каква му е консистенцията, в смисъл нещо като олио ли е? По дължината се нанася предполагам, без корените  newsm78 Благодаря   bouquet
Под формата на спрей е,аз пръсках по малко и в корените.
Между другото-адреса на склада на Био Фарма в Пловдив:
БИОФАРМА ООД гр Пловдив 4003 ул. Васил Левски 260 тел. 032/ 909 801, факс: 032/ 909 809. Е-mail: info@biopharmahair.com
Намерих го в нета,не съм ходила.

# 107
само във варна не разбрахме къде да го намерим този лосион с кератин Hug Confused

# 108
само във варна не разбрахме къде да го намерим този лосион с кератин Rolling Eyes Rolling Eyes

# 109
Благодаря ти Лекси  smile3525

# 110
  • Бургас
Преди час се боядисах червена вижте какво получих :

Другият път ще пробвам черешата на Велатон,защото искам да е виолетово-червена.А сега станах прекалено огнена  Blush Grinning

# 111
  • София
Жесток цвят!!! С какво се боядиса?
Аз съм с нова глава, но нямам още снимка. Grinning

# 112
  • Бургас
Мерси Klemy ама идеята ми беше друга за цвета. Blush

Боядисах се с Палете страстно червен и Рубинено червен 50:50.Като се надявах рубина да ми придаде някакъв виолетов оттенък ама не стана. Grinning

Нямаха в магазина черешата на Велатон и аз затова се докарах така.Ама другият път първо ще си намеря,няма да купувам други бои. Wink

# 113
kloie, страхотен цвят!   bouquet  
След 10-тина дни имам празник и съм се побъркала на тема коса, особено за цвета. Явно не съм готова да бъда червенокоса...  Tired Нещо не мога да се възприема, въпреки че всички ми казват, че така ми е по-хубаво... Та вчеря отидох до магазина за козметика и една мацка си купи кафява боя на Палете от тези новите цветове. И снощи им гледах рекламата.... Направо ще се побъркам...
Сега ще се намажа с кокосово масло...

А, и да попитам - само аз ли не видях адреса на склада на Биофарма в София? Нещо ми се отваря начална страница на bg-maps....  Peace

Извинете, но ще се намеся в темата със забравянето. Купих си ампули жен шен с пчелно млечице и чай от зелен чай с алое. Комбинацията ми се отразява страхотно!!! Засега... Peace

# 114
Здравейте!
Линка който съм дала не работи, затова давам работещ линк Simple Smile Това е адреса на склада на Биофарма в София!
http://prikachi.com/images.php?files/700357M.jpg

# 115
  • Бургас
котенце десси-г аз след като установих,че русото не ми отива започнах постепенно да променям.Първо се хвърлих на златисто бляскавата канела на Палете де лукс аууу,цвета нямаше нищо общо с този от каталога.Така,че имай си едно наум с тези новите им златисти цветове.А  понеже червеното им знаех,че става червено  Mr. Green и затова рискувах с тях.Не стана това,което исках ама нали съм червена все пак. Wink

# 116
Аз съм хвърлила око на Нуга-та на Палете. А какъв стана цвета на бляскавата канела?

# 117
  • Бургас
По скоро рижаво ,абе въобще не беше това,което трябваше да се получи. Tired
Дано нугата е по сполучлива.Или пък знам ли може и заради косата ми да е,ама бях светло руса пък преди да я боядисам  Thinking

# 118
Рижаво?  Shocked Честно казано още не съм решила какво да правя. Засега наблягам на маските!!!  Peace

# 119
Кератинът само за за силно изтощени коси ли се използва?
Аз моята не я боядисвам, не я третирам - от време на време само спрей пръскам, за да не се зализва.
Може ли да се използвам профилактично, като маслата да кажем.

# 120
kloie честит хубав ярък цвят !

И аз съм с нов цвят ,по-тъмен малко от предишния ! Много съм доволна от резултата !
http://media.snimka.bg/2529/011314128-big.jpg

# 121
  • Бургас
Милената♥ много е хубав цвета. Аз по такива цветове също много си падам. Grinning Честито и на теб.  bouquet С какво го постигна?

# 122
Аз съм любител на тази марка ,няма амоняк ,парабени и  резорцин косата ми става страхотна от нея !
http://color.biolifecosmetics.com/
Преди се боядисвах с 10R ,но косата ми се оказа по-тъмна и не покриваше добре белите ми коси,защото боята не изсветлява.Сега съм с 11R .

# 123
само във варна не разбрахме къде да го намерим този лосион с кератин Hug Confused

само във варна не разбрахме къде да го намерим този лосион с кератин Rolling Eyes Rolling Eyes

Това да не е един човек с две регистрации? Или просто неуспешен цитат? През две минути?
  hahaha Имах чувството, че виждам двойно.

Вече го няма онова острото отдолу на косата ми. Видях му сметката от раз. `Ми така де. Crossing Arms Joy

Клои, Милената, страхотни цветове! Първата- истински огън! Втората- много нежен! Hug Hug

# 124
Снимчицааааааа!  Praynig Hug

# 125
мис арк помогнах на една приятелка да се регистрира и съм влязла с нейното име и като се усетих го изтрих  Hug но май не е изтрито Joy

# 126

Следващата седмица ще ме снима Катето.  Heart Eyes

Мария132, няма нищо.  Hug

# 127
Дойде ми тривитаминола. Снощи бях с маска, сложих и малко кисело мляко. Днес е толкова мекичка косичката ми.
Кои точно шампоан от серията на Палете Пантен няма СЛЕС /освен този от първата страница, ако намеря други, а точно него го няма/?
Уф че съм, вие нали говорите за бои, и такива хубави цветове видях  Blush

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 16:57 от ani_4ka

# 128
Я да видим кой си мисли за бои Палете. Mr. Green

Пантен ли имаш предвид? Аз знам за този за обем., който е в първия пост.

# 129
Поздрави, много хубави коси видях тук, както винаги. Hug
Сега и аз се запалих по кератина. Мами, пишете че имало няколко вида...тогава кой да си взема? И с маската ли го смесвате?
Имам питане и относно киселото мляко - аз слагам от онова, глупавото, дето може и да няма кисело мляко много в него...онова "На баба" дали е подходящо? newsm78

# 130

Кои точно шампоан от серията на Пантен няма СЛЕС /освен този от първата страница, ако намеря други, а точно него го няма/?

Освен да четеш отзад състава. Thinking

Елизабет, в Данонските млека има много нишесте /На баба нали беше на Данон?/ . Честно казано не знам...Thinking

# 131
Аз вече писах, че има още един ли, два ли бяха шампоана на Пантен, които са без СЛЕС, но не помня за каква коса бяха. Единият май беше за суха.
Аз правя следното: заставам пред щанда и поглеждам отзат етикета със съставките.  Peace

Слънцето, ме е изпреварила. Ще чакам снимчицата.  Hug

# 132
  • София
kloie, Милената♥ , много хубави цветове  Peace
и мен ме запалихте по този кератин Whistling
предния ден бях питала в една козметика за ампули с женшен, а вчера - за кератин, пък мацката зад щанда ми вика "ама нали вчера ме питахте и ви казах, че нямаме.."  hahaha hahaha
запомнила ме, че все търся някакви незнайни неща.. Mr. Green

# 133
   Да споделя за млякото...Използвам " Елби" както за консумация, така и за нашите цели.  Mr. Green Изглежда ми най- " истинско". Косата ми става много жизнена от него.

# 134
Благодаря ♥ слънчице ♥   и Little Black Riding Hood !
Дано да е хубав цвета ! Хареса ми, защото отива на оранжево,червено и на лилаво-виолетовата гама  дрехи!

# 135
  • София
kloie, Милената, много красиви цветове сте постигнали! Честито!  Hug
По въпроса за киселите млека - най-много живи бактерии има в Герма 3,6 %, Топ милк и На дядо. Оттук: http://www.bnap.org/?p=89
слънчице   smile3509

# 136
Сърдечно благодаря за инфото облачето хей !!!
 newsm55

# 137

Днес времето е като твоя ник, не като моя. Joy

# 138

Днес времето е като твоя ник, не като моя. Joy

Joy Joy Joy

# 139
  • София
Е да.  Hug

# 140
  цели 2 теми са минали и аз не съм разбрала... Embarassed нямате прочитане  ooooh!

страхотни коси видях и цветове също.Едно време преди години и аз се мацах червена,но искаше често боядисване ,горе-долу намсец помня че трябваше пак да се мацам,ползвах само палете...и се харесвах така де  Embarassed другите също  Shocked

Днес се намацах пак с маската ,но сложих и мед/защо ми трябваше/ не можа да се разтвори добре в маската,въпреки,че го бях разтопила на МВ преди това и така и добре не можах и да го разнеса по косата  Sad ,като се измия ще видя резултата

За киселото мляко аз слагам само домашно,подквасено от мен,когато нямам не слагам.

Моля ви ,момичета,кажете ми някой продукт който "стяга "косата,но да не е пяна или лак за коса.Знам ,че има изписано много ,но нямам време да ровя назад в темата.

Поздрави на всички и лека нова седмица    bouquet

# 141
  • Варна
Записвам се и аз в прекрасната темичка, че съм в търсене на нов шампоан... Видях предложенията на първа страничка, сега се връщам да чета.  Peace И мен ме запалихте по този кератин.  Hug Но не видях къде във Варна може да се намери?

# 142
  • София
Мис Арк, жесток подпис thumbsup

да се изкажа и аз за добавките в маската - мед като слагам, се разтваря добре, но докато стоя с нея, меда започва да ми се стича по врата, ушите и челото и само попивам с разни салфетки Sick отврат; кисело мляко не съм слагала, но имах един период миналата година, когато си миех косата с кисело мляко и горчица  Rolling Eyes това го бях чела в един руски сайт - един вид връщане към естествените продукти; там бяха писали, че отначало косата е ужасна след миене и й трябва време (около 3 месеца) за да свикне с новото измивно средство, ама аз устисках само месец с ужасна, мазна коса и пак минах на шампоан Confused
яйце също не си падам да слагам в маската, защото много бързо изсъхва на косата и мн болят корените при разресване.. Confused
затова слагам само масълца, алкохол и оцет/лимонов сок Flutter

# 143
Да ви се похваля- днес си купих червената маска за коса на Миосотис, ще споделя впечатленията скоро.
Ама Каротин никакъв нямаше Thinking
Купих също и от ония "врящите ролки", както и пяна за къдрици... Нали искам да изглеждам новичка Laughing

# 144
Вчера пробвах на една приятелка спрея за обем на AVON, този с червената капачка и останах приятно изненадана. Косата придоби много хубав обем и стоеше малко твърдичка, все едно съм си сложила малко лак за коса... Определено като ми свърши лака за коса ще си взема този спрей.  Peace

# 145
  • София
Записвам се и аз в прекрасната темичка, че съм в търсене на нов шампоан... Видях предложенията на първа страничка, сега се връщам да чета.  Peace И мен ме запалихте по този кератин.  Hug Но не видях къде във Варна може да се намери?

Да май никой не знае, аз кристалите на биофарма ги взех от елитис, но нямам идея дали там го има и тоя кератин, аз отдаван търся нещо за предпазване от слънцето, че идва и лято ...

# 146
  ruporuu  Ако някой ги види Кератин в Елитис- да каже!   Hug