Жената зодия Риби - 2

  • 22 613
  • 460
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Хей хей хей! И аз съм рибка  Simple Smile Родена съм на 05.03 и съм вече на 25 години.
И аз мразя ранното ставане, направо не ми е мисли как ще ставам рано и нощем като се роди бебето.


Тогава ще го правиш без да мислиш Simple Smile

да , и аз мразех раното ставане , а сега ставам върша каквото имам да се направи и лягам пак и продължавам да спя - без никакъв проблем  Wink

# 16
  • Мнения: 370
ах рибки къде сте били?!търся вви в старата темичка и ви няма.заключена.викам си тука има неща странно. неможе да ги няма?! newsm78порових се и ви открих.много ми е драго. Hug Crazy
ранното ставане хич не ми е присърце.аз обичам да спя до късно както правя в събота и неделя.обаче през седмицата не ми е възможно ,защото от 08,00ч. съм на работа. а и детето на гради абееее мъкаааа. ooooh!но се свиква.като пия едно кафе с колежките и се оправям.кажете сега какво ще обсъждаме в темичката ни? Winkнещо по-така а? Joy

# 17
  • Мнения: 5 370
Ами аз попитах за съвместимостта на Телец с Риба (щото веднъж ми казаха, че Телето можело да съжителства мирно и тихо само с Риби, понеже те му се възхищавали Mr. Green)

Знам, че това не са на 100 % верни неща, но ми беше любопитно. Прочетох това, което ми пейстна Бен, ама ми се искаше нещо повече.  bouquet

# 18
  • Мнения: 242
 doh писах, писах и ми се срина компа  smile3515

та ,пак! моята голяма любов / преди 15 години/ беше телец  Two Hearts , то беше страст , то беше чудо - страхотна любов беше и много хора ни завиждаха....сега като се срещнем някъде по улицата тръпката и от моя и от негова страна видимо пак я има , но той си има семейство и аз си имам и сме много щастливи ,макар и по-малко страстни! все пак не сме и ученици вече . за вас не знам , но както ви споделих в тема №1 за девите , така си имам зодии , които ме заобикалят най-много - телец , близнаци, риби и водолей и това са хора, с които се разбирам най-добре. от другите зодии имам тук -там за цвят , но най-често са "притурка" към някои от вече изброените  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 155
ах рибки къде сте били?!търся вви в старата темичка и ви няма.заключена.викам си тука има неща странно. неможе да ги няма?! newsm78порових се и ви открих.много ми е драго. Hug Crazy
ранното ставане хич не ми е присърце.аз обичам да спя до късно както правя в събота и неделя.обаче през седмицата не ми е възможно ,защото от 08,00ч. съм на работа. а и детето на гради абееее мъкаааа. ooooh!но се свиква.като пия едно кафе с колежките и се оправям.кажете сега какво ще обсъждаме в темичката ни? Winkнещо по-така а? Joy

Oooo, редовна   bouquet Hug
И аз като теб търсих, търсих...ама който търси намира  Wink
Аз обичам да ставам рано, защото така деня ми е по-дълъг. Обичам когато съм на море или планина, да ставам рано сутрин и да се наслаждавам с чаша горещо кафе на изгряващото слънце, чиито лъчи нежно ме галят по лицето  newsm53  grinning039
Колкото до Телеца, съгласна съм, че с Рибките се разбират. Моето миличко е Овенче, както вече някои от вас знаят, сестра ми е Телец и все ми казва, че моето мило се държи по същия начун, както тя с нейното мило. Само, че моето мило пред нищо не се спира, ако си науми нещо, ама и аз съм същата, но ако се спречкаме, единия отстъпва, няма как, любовта е компромиси, но и от двете страни.  Two Hearts

# 20
  • София
  • Мнения: 5 074
Добро утро, девойчета  Grinning
Аз имам питане ?
Трябваше да си имаме бебе някъде около 7 март.Някоя да знае нещо?
И кой ще ми каже за съвместимостта между Риби и Водолей ?
Та след 37 години брак да разбера дали сме съвместими с половинката , ако ли не да взема мерки  newsm62

# 21
  • Мнения: 155
Добро утро, девойчета  Grinning
Аз имам питане ?
Трябваше да си имаме бебе някъде около 7 март.Някоя да знае нещо?
И кой ще ми каже за съвместимостта между Риби и Водолей ?
Та след 37 години брак да разбера дали сме съвместими с половинката , ако ли не да взема мерки  newsm62

Мило, бившия ми беше Водолей, баща ми също. Така, какво да ти кажа, за мен те са курвари и женкари, поне да го правеха както трябва. Съжелявам, това е мое мнение, твоето Водолейче може да няма нищо общо     bouquet

# 22
  • Мнения: 370
здравей vividas Hug.как си мила?здрасти Хули.рибки сладки. Hugи всички други рибки де. Hug
за телците,моята дъщеря е зодия телец и мога да твърдя ,че се разбираме добре. е,тя като всяко дете неслуша,когато реши,но иначе ми е оправно.своенравна е и малко наделява в нея егоизма,но все пак ми е добро дете.знам,че са готини хора,но нямам много достоп с телците.това мога да кажа за тях.съвместимостта  риби/водолей мисля ,че е добра комбинация.и то оже би най-вече зависи от рибите,защото умеят добре да се нагаждат и компримисите не са им чужди.кумата и кума са тази комбинация.проблеми незнам да имат. кумата е като мене риби и тя доста отстъпки прави.добър им е брака.вече 13 години са заедно.слушат се и са се нагодили един към друг.
а моя живот е заобиколен от риби ,скорпиони ,раци,и рогати зодии.досега смея да твърдя ,че се разбирам със всички.е,май се разбирам с всички зодии,единствено с девата не и стрелеца.това съм го писала преди вече,но пак да си кажа.стрелците са доста по тънката част както и лъвовете. Whistling

# 23
  • Кърджали
  • Мнения: 10 261
Имах един много добър приятел - теле, ама истинскко теле. Но пък страшно се разбирахме и е най - скъпия ми спомен.
Сеа за мъж си съм си избрала стрелец, и той едно теле ама стреля  Laughing
Някой да каже нещо за тях, телетата със стрели, стрелците де

# 24
  • Мнения: 370
ами аз писах малко по-горе,но пак ще кажа като изпатила от теле със стрела-стрелец- Mr. Green.та,те са амбициозни хора,напредничави и имат много идеи.лошото е ,че осъществяват идеите сиили поставят основите и бързо се отказват,защото им омразва.особено окажели се,че това,което са тръгнали да правят не им отговаря на представите им.в личен план амиииииииза мен мъжете са женкари.е, щом са избрали половинка с нея са и трудно се развежсат,но иначе не им пречи да си живеят двойствен живот.много им работи остата.т.е. умеят само с приказки да постигнат  това ,което желаят.жените са ми хитри,мен това качество ме дразни.сплетничат.приятелствата им са до време. и това бързо им омразва. каквото могат да изкопчат докато трае" приятелството" и после да ги няма.това е мое лично мнение като препатил от тази зодия.но иначе са усложливи ,дейни.

# 25
  • София
  • Мнения: 170
И кой ще ми каже за съвместимостта между Риби и Водолей ?
Та след 37 години брак да разбера дали сме съвместими с половинката , ако ли не да взема мерки  newsm62

И аз съм с Водолей, но имам по-малък стаж от теб Blush Година и половина сме заедно, през много неща минахме / и добро и лошо/ и определено знам със сигурност, че не е лесно Whistling

Вивидас, караш ме да се замислям, пък много мразя hahaha Каквато съм ревнива, ще се вкарам във филми Twisted Evil

Момичета, четох някъде, че жената Риби е мечта за всеки мъж...Та по какъв начин осъществихте мечтата на мъжете си? Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 155
И кой ще ми каже за съвместимостта между Риби и Водолей ?
Та след 37 години брак да разбера дали сме съвместими с половинката , ако ли не да взема мерки  newsm62

И аз съм с Водолей, но имам по-малък стаж от теб Blush Година и половина сме заедно, през много неща минахме / и добро и лошо/ и определено знам със сигурност, че не е лесно Whistling

Вивидас, караш ме да се замислям, пък много мразя hahaha Каквато съм ревнива, ще се вкарам във филми Twisted Evil

Момичета, четох някъде, че жената Риби е мечта за всеки мъж...Та по какъв начин осъществихте мечтата на мъжете си? Heart Eyes

Мила Светла77, не се вкарвай във филми, като изключим изневерите на моя бивш Водолей, с който имах връзка 4.5г, имаше много любов, страст и компромиси от моя страна, ама много го обичах бе  Embarassed  Blush Беше първата ми любов. Сега съм с овен и едно мога да кажа: Когато овена обича, обича и е верен. Пу...пу...пу...  Laughing
Как съм осъществила мечтите на моето мило? Ами той казва, че от мига в който е с мен, мечтата му да бъде с най-красивата е бил вече факт  Blush  Е, аз се цупя понякога де и му викам: "Само красота ли притежавам, бе мило?"  newsm78 Laughing

# 27
  • Мнения: 370
ха,тамън снощи за това говорих с моето мило. Joyкак съм му осъществила мечтата да със зодия риба. Wink Joy ooooh!искал чуствителна,женствена,мила,любеобвилна,нежна жена. и хоп та на рибкаааааааа попаднал. Laughingе да де,ама ас съм всичко друго ,но не и мила,защото обичам да нареждам какво,кога и как. Embarassed Laughing Joyе,на работа иначе съм мила ,но в къщи ред и дисциплина.но пък иначе всичко друго го притежавам мисля... Rolling Eyes Crazyа за външния вид няма да говоря... Whistling Whistling Whistling умря циганката дето ме хвалеше. Joyосъществила съм му мечтата има хубава финна жена,която му е родила едно здраво красиво дете/като майка си/. hahaha Joy Mr. Green

# 28
  • Мнения: 155
ха,тамън снощи за това говорих с моето мило. Joyкак съм му осъществила мечтата да със зодия риба. Wink Joy ooooh!искал чуствителна,женствена,мила,любеобвилна,нежна жена. и хоп та на рибкаааааааа попаднал. Laughingе да де,ама ас съм всичко друго ,но не и мила,защото обичам да нареждам какво,кога и как. Embarassed Laughing Joyе,на работа иначе съм мила ,но в къщи ред и дисциплина.но пък иначе всичко друго го притежавам мисля... Rolling Eyes Crazyа за външния вид няма да говоря... Whistling Whistling Whistling умря циганката дето ме хвалеше. Joyосъществила съм му мечтата има хубава финна жена,която му е родила едно здраво красиво дете/като майка си/. hahaha Joy Mr. Green

Браво!
Аз съм бясна момичета! Моето мило преди малко е вдигнал скандал на охраната в Mrs Bricolage, защото един смотан пенсионер го е карал да влиза в някаква стая да го джобят  #Cussing out Моето мило отказало, казало да го джоби пред хората, какво толкова. Ама оня не искал, да били ходили в стаята. Накрая му издърпал якето и го преровил, нямало нищо естествено, милото ми не е крадец  #Cussing out Обади ми се и беше бясен, че този комплексар го е унижил и накрая му е казал, след като го е джобил: "Айде махай се лайно такова!" Бясна съм, ще го пребия тоя  #2gunfire

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 347
ivafara, Хули, Светла77. добре сте ни намерили  Hug

Vividas, защо твойта половинка не се оплаче на шефа там? Не мисля, че на въпросния господин трябва да му се размине такова отношение... и то към клиент!!!

Sandra_19_84, добре дошла  Hug

...Аз имам питане ?
Трябваше да си имаме бебе някъде около 7 март.Някоя да знае нещо?...

Дано скоро получим новини Simple Smile
Поздравче от нас с коремката: песничка   bouquet

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 05:52 от ben78

Общи условия

Активация на акаунт