Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Стъклен балкон, или остъкляване със сгъваемо стъкло

• 183 952
  • 379
  •   1
Отговори
# 375
Страхотно е. Аз не си сложих, защото нямам къде да събирам нагънатите пана, ако са с ширина над 35 см. А това щеше да изглежда като решетка от снадките. Ако имах място за 50-60 см веднага му скачах. Иначе сериозно проучвах.
Но това не е като дограма, а е единично стъкло с относително слабо уплътнение. Респективно не изолира добре, а ако пуснеш вътре топъл въздух, докато вън е студено, и конденз ще има. Това си е най-висок клас ветробран и пази от течение, запрашаване на терасата, влизане на дъжд и сняг, а и създава въздушна възглавница, която качва температурата вътре в помещението оттатък балкона. Но не е като дограма.

# 376
Здравейте, някой може ли да ми препоръча фирма във Варна за безпрофилно остъкление на тераса?

# 377
  • София
А някой знае ли, каква е долу-горе цената за такова остъкление тип хармоника?

# 378
  • Варна
За Варна преди няколко месеца ми обявиха цена от 190 лв. / кв.м с ДДС с включен монтаж, но не помня името на фирмата. Имат мострена зала на бул. Хр. Смирненски, под ОМV то на околовръстното.

# 379
Профила ,по който се движи остъкляване може да бъде алуминиев, или с цвят по ваш избор. При мен е в тъмно кафяво, като държах да е с цвят като на дограмата. Много малко оскъпява, но си заслужава, естетичния ефект е страхотен, целия квартал се изпринесоха да ме питат колко струва и кой я е правил. Определено си заслужават парите според мен, много естетична и фукционална конструкция, която се вписва перфектно в облика на цялата кооперация.
Краси, може ли да видя снимка, как изглежда?

Общи условия

Активация на акаунт