Месец МАЙ е близо вече, на път е малкото човече! N 33

  • 14 376
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 172
Добро утро след дългата нощ без грам сън Weary Bebzz,мога да ти кажа за какво се препоръчва секса-за по бързо разкритие, което може да се направи и преди да е започнало самото раждане.Както писах снощи, моя доки ми препоръча да правим редовен секс и всичко вътре, защото имам само 1,5 см разкритие. Веществото, което се съдържа в спермата,( не знам как се казва) спомага на шийката да се отпусне и размекне и така става по-лесно разкритие.
zrun4o,къде изчезна? Цяла нощ те мислих до къде си го докарала fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 301
  • София
  • Мнения: 86
Здравейте! Ох, и аз не можах много да спя добре, направо гледам като пребозало теленце Shocked #Crazy ooooh!
Много  стиснати палци за Зрънчо,  Росита,Минолта, Кремче. Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Hug Praynig Praynig
Започва  се бебевалежа, направо треска ме тресе.
Момичета в края на коя  седмица спряхте Магнерота и  нош  па?
Браво,  браво на  бебе  Ради, нека  само така си  хапва  бебчо. newsm44 sohappy  ylinfant
Ели само така, бойно мамче  си  ти!  bouquet
Успех  на всички тръгнали да раждат  мамчета, ние сме с вас милички.

# 302
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
bebZz - сексът в ситуацията, която описваш, си е направо рецепта за предизвикване на раждане. При мен положението беше такова, но вече бях в деветия месец и две седмици преди термин. Та не сме се ограничавали изобщо. И друг път съм споменавала - раждането при нас беше отключено от няколко фактора - изгладена шийка, старееща плацента /трета степен/, липса на вода, 2 см. разкритие и ... секс няколко часа преди самото раждане.

# 303
  • Мнения: 128
Аууууу,направо потърпвам от ужас и страх само при мисълта за подобен секс ... ама ако не остане друг начин - какво да се прави. Simple Smile
Абе момичета, да ви питам нещо - как усещате разкритието? Леко остри болчици във влагалището /нещо като лек цистит/ брои ли се, или е друга болката?

# 304
  • Мнения: 43
Добър ден майчета
аз по цели нощи ставам , въртя се, до тоалетната и сутрин в 7,30 като тръгнат мойте хора и заспивам до към 10- ама без проблем си спинкам тогава.
Зрънчо,  Росита,Минолта, Кремче Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
всичко ще е наред.
Аз почти съм готова с приготовленията за бебка- остана да изгладя едни чаршафчета  1ironing, които са изпрани още от понеделник , обаче как ме мързи  hahaha
Иначе шкембачето ми е огромно , не мога да домакинствам 1dishes newsm75  food002
5 чинии и ги мия на почивки , а като се почне готвенето не питайте, а чистене ужас smile3555
Е оплаках се.

# 305
  • Мнения: 1
Да ме няма ден и половина, а вие сте исписали цялата тема  ooooh!
Хайде бързо в новата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=389491.new#new  Party

# 306
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте, казвам се Лилия и термина ми е определен за края на май. Ще се радвам да ме  приемете във вашия форум.

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 16:57 от lsb

# 307
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Има нова тема. Пиши на May2009baby , за да те включи в списъка.

Общи условия

Активация на акаунт