Гоблени-53

  • 38 364
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета,
и аз нещо поизпуснах предната тема, но успях да я дочета.
Много красоти естествено като за първа страничка.
Марулка прелестна Ангелинка, а сега и Индийките. Ти нямаш спиране.
petjah аз съм за пък колкото толкова. А и срока беше до 10 май ако не се лъжа. Та има още време да се надяваме на още желаещи.
Поздравления за всички! Аз останах неподготвена откъм снимков материал!
  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 658
Привет,
ето и от мен нещо, до тук докарах към края на март, и почти не съм шила от тогава, но нямах време, а и в близките два месеца едва ли ще имам, но после започвам с пълна сила.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=296035&pid=11638096

# 17
  • Мнения: 260
Невероятно красиви неща сте показали! Поздравления!  smile3501

dianjeli3, и аз съм решила този гоблен да го ушия някога. И твоя ли е от e-bay? Аз нещо не успявам да се оправя с този сайт.  Embarassed

# 18
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
  bouquet  bouquet  bouquet Привет и от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 924


Хипатия, сменихи според табличката на Дименшънс, съответно с 369 и 772


Кате, не зная дали Хипатия е готова с инструкциите на Дименшън, които й метнах преди време, та единствено за тях се сещам за първата страница на този етап.
това ми доказва две неща:)
Че имам вярно око за цветове и че табличката ти е вярна:)
Инструкцията ти е добре да се сложи така както е , но в някой албум във вид на блог, за да може да се допълва.
От известно време съм съвсем сама с почти тригодишната ми дъщеря, която все още не ходи на детска градина:)
И почти нямам никакво време, за да мога да се съсредоточа и направя нещо качествено.

 pepen,
аз казвам ибей, но просто защото така в моите учи звучи по-благозвучно.
Както казвам и Дименшън, Вервако за разлика от други, които казват Дайменшън, Фервако.
В крайна сметка начина на произнасянето на името в случая няма никакво значение.
Призовавам да се купува от ибей, но не си спомням да съм призовала аз да правя поръчките:)
Добре, ще ти направя днес поръчката, утре ще ти я направи някой друг, защото ще те е срам да молиш мен, и на следващия път кой ще ти я прави?
В ибей има много шансове да се купи почти на безценица я някой комплект на известнен дизайнер, я панама или конци.
Често пъти обаче са на търг , който изтича след 1час да речем.
Ако ти сама не се научиш на играеш на търг и да купуваш няма да  ги спечелиш .
Така ,че аз призовава наистина да се купува от ибей, но лично:)

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
  bouquet
Утре ще снимам и ще показвам  Peace

# 21
  • Мнения: 439
Добро утро в новата темичка Grinning
Кате  bouquet
сега имам време само за чашка кафе,после ще пиша,че то пак много красота,много нещо...както винаги де Peace



приятен ден Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 622
Добро утро и от мен  kaffeetrmker_2

Записвам се в новата темичка, въпреки че нямам какво да покажа. На всичкото отгоре съм болна  Sad

vessito - балерината ти е станала разкошна  Grinning Имам мерак да я ушия, но ще стане по нататък

Juturna -  много е красиво това което шиеш  Hug

Марулка браво бе душа  Laughing Кога свърши единия и си преполовила вече втория

# 23
  • Мнения: 316
айде и аз да се похваля ,ето докъде докарах и аз с моето одеалце
 
Лек и спорен ден   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 711
   Аз засега само със запис. Ръстомерът ми е на заден план, все го подминавам. В този ред на мисли , Здравче покажи твоя, ако можеш!
    Иначе завърших така добре познатите 3 орхидеи на Ланарте, но ще ги покажа с рамка.  Сега продължавам с Moorish Woman  от предната томбола, подарък от Галаксия. Срам, срам,  Неличка го уши за дни...

    Лек ден от мен!

# 25
  • Мнения: 86

dianjeli3, и аз съм решила този гоблен да го ушия някога. И твоя ли е от e-bay? Аз нещо не успявам да се оправя с този сайт.  Embarassed


е, щом си решила - ще го ушиеш тогава, ама да е по-скоро, за да го видиме Laughing, а на въпроса - от ибей е, да


bella_ ,   bouquet

Tasha, оздравявай бързо, бе човече, идва Великден  bouquet

miangelova, красиво  bouquet

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Juturnа, кой е гоблена, който шиеш? Много ми харесва.
Честита годишнина!

# 27
  • Мнения: 104
кита99, аз ще съм по-нахална, ще искам захар в замяна на изложба  Whistling Иначе на всяка пловдивска среща си правим мини-такава. Много продуктивни мацки има при нас  Crazy

Веси, балерината е разкошна!  Hug

Поздравления за всички показани красоти   bouquet

# 28
  • Мнения: 3

bella_ -Както винаги с ароматно кафенце  Hug
ketri - Благодаря за темичката   bouquet
На всички творенията са повече от прекрасни.Браво

# 29
  • Мнения: 2 336
bella_,   bouquet
Петя включи и мен  Peace
Момимчета в пустия ебей не мога да си намеря  залез, а може и така да търся, хванаха ми окото тези
http://cgi.ebay.com/STAMPED-Kit-SCENIC-HORSE-SLEIGH-WINTRY-RIDE- … 3%3A2%7C294%3A200
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270372972 … otn%3D4%26ps%3D10
http://cgi.ebay.com/Cross-Stitch-Kit-Dawn-of-A-New-Day-Lighthous … 4634.c0.m14.l1262
но не мога да разбера колко са големи  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт