Боядисваме ний яйца и с нетърпение чакаме Майските деца! N34

  • 10 351
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Аз да ви кажа сънувах че раждам. Изтекоха ми водите ( 2 пъти по около 100 гр. ) и аз веднага тръгнах към болницата, но после си мислих през цялото време че съм подранила  Laughing Сигурно около вълненията с zruncho, защото аз имам още да почакам до 22 май (е то не се знае де ). Miika и аз не знам за тия болки и незнам какво да очаквам, което е най-плашещо, но пък не му мисля много много - все ще мине и после ще се радвамеееее

# 16
  • Мнения: 61
Здравейте, МАЙчета!
Стискам палци за Зрънчо, дано да се включи скоро и да каже, че до сега е спинкала или пък ако е започнало, дано всичко да мине усепешно и бебко да си излезе нормално. Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Кремче и Минолта стискам ви палци и на вас, всичко да е наред !!!! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Браво на бебе Георги, явно иска вече да се прибира и да се готви за имен ден Simple Smile Ели дано скоро да се включиш да разказваш ! Praynig  Hug
Стела, пожелавам ти Ради все така да си расте добре и само да те радва Simple Smile

Днес ходих да си направя последните изследвания кръв и урина. Хемоглобина ми е спаднал малко, но е добре 110, за сметка на това мн се притесних за глюкозата ми - 8,18 mmol/l при референтни стойности 2.8-6.1.
Това, което е стряскащо, че преди около месец резултът ми е бил 4,38 и се притеснявам да не съм развила гестационен диабет. newsm45
Някой може ли да ми каже какви са му стойностите или пък ако има повече инфо?
Решила съм утре сутрин да отида да повторя теста.
От притесненията ми забравих да благодаря на Мадлен за темата, мн е празнична Simple Smile   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 2
Кои болчцици, бе мила, припомни, че четох 10 страници наведнъж и не зацепвам!

# 18
здравейте майски тумбачета  preggo
много хубава нова темичка си имаме и както изглежда скоро скоро ще си имаме следващо бебче  newsm32
искам да ви се оплача - от няколко дни насам бях решила да спирам магне-то постепенно за да не стане някоя беля и го намалих  първо на 2х1 и след това няколко дни на 1х1, защото Док ми беше казал да го пия до 36 седмица. и вчера отивам на консултация и Док като ми пипна корема ей такива ги облещи  smile3556 и започна 'леле този корем не трябва да е в такава контракция  #Crazy , трябва да постискаш още малко поне до 3-ти май, че както е трагнало бебето много напира да излиза...' и така после се размисли че след 3ти има празници та ме помоли да 'стискам' поне до 6ти май  Rolling Eyes (не че зависи от мен а и от този магнезий няма кой знае каква файда ама...) така че продалжавам на магне Simple Smile
и като чета темичките излиза че са ни много нетърпеливи майските бебоци  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 951
Мадлен    bouquet

Днес пак бях на ултразвук - сега ходя един път седмично.
Бебето е напречно и няма и да се обърне. Тежи 3450  Laughing
Казаха ми, че няма да чакат май месец. Ако до 28-ми не тръгне само, на 28.04. ще ме оперират.
Гадно ми е, исках си майско бебе. Каква е тази дата 28.04.  - никаква  Confused

# 20
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Диски, ще бъде най-хубавата дата!
Аз съм вдигнала прилично хемоглобина. Почти съм нормата с 113 /при долна граница 120/ Направо да ми се чуди човек. Явно не съм толкова кекава и организмът ми е силен.

# 21
Дикси и на мен ми харесва датата и ти пожелавам да е най-щастливата в живота ти  baby

bani да не би да си била хапнала нещо преди да ти вземат кръв?  newsm78

# 22
  • Мнения: 4
marsia_kzl какво да ти кажа и аз пия магнезиий и пак ми се втвърдява корема така, че май няма оправия

# 23
  • Мнения: 61
28.04 е добра дата, имам един приятел роден тогава Simple Smile Всичко ще мине отлично, Дикси Simple Smile
Ами marsia_kzl вечерях към 22ч30, после си хапнах 2 шоколадови трюфела, а през ноща като ставам до тоалетна съм пила вода. Сутринта отидох на изследването към 10ч30, т.е. към 11ч след като съм яла нещо сладко или каквото и да е Sad

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Здравейте и от мен !!!
Първо поздрави за новата темичка - както винаги разкошна !

На всички мами , които имат болки - стискам палци . Всичко ще бъде наред - знам го просто  Hug

И аз цяла нощ , както много от вас , не успях да спя. Дори се преместих на дивана в хола и резултат никакъв. Мисля , че беше от нерви , не знам... Аз си продължавам с болките в междукрачието , но от няколко дни така ме боли и опашката , че седна ли трябва ми кран да ме вдигне. Понякога ме боли корема ниско долу , като при цикъл , но са много дълги във времето и сигурно още съм далече от контракциите.

Да ви питам нещо . На прегледа в понеделник , моята докторка каза , че ми била узряла плацентата. Но не ми каза нищо друго по въпроса. Та сега съм се притеснила - с тая узряла плацента колко време може да се изкара. Чувала съм че като узрее , бебо не можел да се храни. Ако наистина това е така и ако бебо не се появи скоро , има ли опасност за него.

Аз вчера купих и комплекта за изписване - само да го изпера и изгладя чаршафите и съм готова да раждам. Аз пък винаги съм искала да е овен , че ако не успея да го възпитам да казвам че е от зодията  Joy . Но ще си е теленце - пак рогатичко ...

Засега чао от мен и чакаме добри новини от всички  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 6 067
Брей, че вълнуващо напоследък! Simple Smile Стискам палци на всички с разни симптоми - който иска да удържа, да удържа, а който иска вече да се ражда бебчето - да се ражда!!  Laughing fingerscrossed
Темата е много готина, браво!!   bouquet
Аз нямам какво особено да кажа, освен че напоследък съм поотслабнала  newsm78 - явно е от седенето вкъщи, та одеве се понасилих и ометох завидно количество мекици.
С приготовленията и аз съм точно доникъде, така че Burberry, не си единствена  Wink Ама все се надявам, че си има още достатъчно време...
bani, повтори си изследването и не се притеснявай отсега. Може да си хапвала напоследък повечко сладко.
Отивам да се припичам на слънце и ще чакам и аз новини от Зрънчо...

# 26
bani наистина е добре да си повториш изследванията преди да се притесняваш, а и все пак имай на предвид и това че  референтните стойности за бременни са различни от общо приетите. Wink
иначе не е зле АГ-то ти да си каже мнението той е по-добре запознат с тези неща.
иначе аз до 6тия месец бях с хемоглобин 99  #Crazy а сега е 103. доста под референтна граница 120, но Док казва че не е страшно
 Embarassed

# 27
  • София
  • Мнения: 2
Дами, аз отглеждам теленце вече 9 години и това е най-голямата благословия, която ми се е случвала. Сега се надявам за близнаци, но ... Та каквото - такова
Моето теленце си падна на главата оня ден и сега изглежда като че му растат истински рогца Simple Smile
С приготовленията продължавам да съм доникъде - срам, срам  Embarassed Embarassed  и ми е добре.

Палци за Зрънчо, даже да се окаже, че още спинка сладко!!!

# 28
  • Мнения: 83
Здравейте МАЙски коремчета  Hug
Мадлен   bouquet за новата страхотна темичка! Heart Eyes
И аз стискам  fingerscrossed на всички тръгнали към родилното-успех  Hug
Бебета Георги и Ради да продължават все така да дават пример на нашите все още неродени  Peace
И аз като повечето от вас имам болки като предцикълно,но то си е нормално да видим до кога ще устискаме  newsm53
bebZz, Desislava Goranova някоя от вас има ли тел. на Дяволов, Praynig дайте насам,че аз патката с патка немога да си го намеря,ако нещо стане по празниците къде ще го търся незнам!
Много ми е странно моят хемоглобин на първото изследване беше 119,на второто 121,а на третото 131,всекии път все по-добър без никакви хапове newsm78
Лек следобяд на всички  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 70
miika, ако говориш за такива болки все едно бебето мърда във влагалището ти - това се получавало, когато бебето слиза (или вече е слязло) в малкия таз и се е нагласило в изходна позиция. Това ми обясни вчера моя док, защото и аз имах такива и много се чудих какво става, да не взема да родя без контракции и без нищо, ей тъй както си седя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт