Влизане с обувки...

  • 38 087
  • 841
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 100
Здравейте!
Интересно ми е дали молите жената, която засича водомера да се събува при влизане? Или като дойдат техници примерно... Винаги съм се дразнила като нахълтат с обувки в нас, а имам малко дете и се налага веднага след тях да изчистя. Скоро ще се местим и ще сме на 2 водомера, като единия е в другия край на апартамента. Честно казано нямам намерение да чистя калните стъпки по цялата къща всеки път след като дойдат да засичат водомера. Вие надтоявали ли сте и сългасявали ли ли са се?

# 1
  • Мнения: 2 160
Ами не, не ги моля, защото ако го направя трябва да им предложа чехли, а това ми се струва още по-гнусно. Затова предпочитам след тях да измия  Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Никого не карам да се събува у нас и не обичам да ходя в къщи, в които това е обичай. Има си парцал за тая работа. Не е кой знае колко трудно да забършеш.

# 3
  • Мнения: 228
Хайде , почна се.Любимата ми тема Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 627
Никого не карам да се събува у нас и не обичам да ходя в къщи, в които това е обичай. Има си парцал за тая работа. Не е кой знае колко трудно да забършеш.

Подписвам се под изказването на Марчето!!!

# 5
  • Мнения: 95
Пък колегите ми техници,когато ходят по домовете са задължени да обуват калцуни(май така се казваха)..Ако ги хванат че не са ги били обули имат глоби..Иначе и аз предпочитам да изчистя след някой,отколкото да вадя чехли на напълно непознатите лелки влезли за тока или водата..

# 6
  • на майната си
  • Мнения: 425
Слагай си бележка с показателите на вратата Simple Smile.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Не, не ги карам да се събуват.Водомерката, особено колкото къщи посещава, ако трябваше на всякъде да се събува  Crazy Не ми пречи след това да изчистя.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 309
Миризливи крака не са за предпочитане. Нито чехли за обща употреба. Раздавай калцуни като в болинците:
Пък колегите ми техници,когато ходят по домовете са задължени да обуват калцуни(май така се казваха)

Вие в центъра на някое кално блато ли ще живеете, че е такъв проблем чистенето? Или живеете на 567 квадрата?

# 9
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не съм се замисляла по този въпрос...Обикновено изнасяме инфото пред външната врата и не се налага дори да влизат.
Няма да е удобно хората постоянно да се събуват, защото през толкова домове минават, че  #Crazy
Най-практичният вариант е да вземеш найлонови терлички, които се обуват върху обувките (както по музеите и някой медицински кабинети)...които просто ще изхвърлиш след това.

# 10
  • Мнения: 824
Аз карам всеки, който влезе у дома, да се събува,не ми се чисти кални стъпки , незнам къде е ходил ,този който влиза.
А и какво ще стане ако се събуе,но и не давам пантофи на непознати,за две минути нищо няма да им стане

# 11
  • Мнения: 2 100
Никого не карам да се събува у нас и не обичам да ходя в къщи, в които това е обичай. Има си парцал за тая работа. Не е кой знае колко трудно да забършеш.

Не ми е ясно как с парцала мога да избърша килим или мокет...  Rolling Eyes
Не е проблем да се предложат чехли, предназначени само за външни хора.

Слагай си бележка с показателите на вратата Simple Smile.

Това е вариант и така ще е когато съм на работа. Но сега съм вкъщи и няма как да не отварям.  Confused

Найлоновите торбички са добра идея  Simple Smile

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 152
Имаме приятел техник на климатици. Та той казва, че не се събуват, защото им миришат краката, все пак, представете си, по цял ден мъжки крака в маратонки  Sick. Предпочитам да ударя един парцал след тях, отколкото да бъда обгазена.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 309
Не е проблем да се предложат чехли, предназначени само за външни хора.
За теб не е, проблем е за тези, на които предлагаш да ги обуят.  Sick

# 14
  • Мнения: 1 844
естествено,че не карам "водомерката"да се събува. Mr. Greenглупаво ми се струва,тя ако се събуваше във всички къщи щеше да получи мазоли на ръцете,особено ако е с връзки на обувките. Laughingне съм толкова вманиачена чистофайница. Laughingкато изцапат-ще измия след тях,не идват всеки ден по два пъти.
иначе когато имам гости обикновено се събуват и им предлагат чехли,които са си предназначени само за гости. Laughingно дори и някой да не се събуе няма да го линчувам. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт