Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 510
Здравейте! Искам да ви помоля за мнение за АГ, който се занимава с рискова бременност в София или Пловдив. Със СПКЯ, ИР, проблемна щитовидна и 4 мутации на тромбофилия съм

# 511
Здравейте на всички. Аз се присъединявам към питането на Jasmin с молба да ми препоръчате добър лекар за проследяване на рискова бременност в София (бих предпочела да бъде по здравна каса) и добър лекар за допълнителни консултации евентуално (може и да не е по ЗК). Имам проблем с ЩЖ, НК - клетки, ИР и още малко екстри. Първа бременност ми е, в началото съм  и ми е много притеснено. Намерила съм добър ендокринолог, който за момента ме съветва, вярвам адекватно за изброените проблеми.

# 512
  • София
Зайка_Байка, при същите проблеми ме следи д-р Корсачки, а ендокринолог д-р Катя Тодорова. По- назад в темата са изброени доста лекари. Моят опит е, че по Здравна каса е почти невъзможно да се намери читав специалист, обиколила съм доста. Благодарение на Корсачки след 3 спонт. аборта, вече имам 2 деца. Ако решиш пиши на лични за телефона му.

Общи условия

Активация на акаунт