АГ специалисти рискова бременност - за гр.София

  • 268 340
  • 576
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 372
Благодаря за съвета. Ще отида на един преглед в кабинета й, защото ми е по-близо до вкъщи, да видим. Вие на кого се доверихте? С Вецев ли останахте?

# 556
  • Мнения: 4 947
Аз съм единичен случай и нямаше лекар, който да знае какво да прави, тъй че не се водете по моя случай. Но да, раждах при Вецев, но ходех на много места. Доволна съм от Корсачки

# 557
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета! Някои с пробмна бременност (аборти, мъртво раждане, прекламсия) да се е следил при д-р Константин Петров от 1АГ? Някакви впечатления?

# 558
  • Мнения: 1
Здравейте, извинявам се ако въпросът ми не е за тук, но на мама й предстои гинекологична операция при д-р Иван Вецев, има записан час за преглед при него и има няколко въпроса преди датата, звъняла е на единствения телефонен номер, който е видяла за информация от медицинския център и от там са й казали да звъни директно на доктора, но не намираме друг номер. Някой може ли да помогне с друг номер, различен от 0888804321, за да се свържем. Благодаря

# 559
  • Мнения: 320
Здравейте, извинявам се ако въпросът ми не е за тук, но на мама й предстои гинекологична операция при д-р Иван Вецев, има записан час за преглед при него и има няколко въпроса преди датата, звъняла е на единствения телефонен номер, който е видяла за информация от медицинския център и от там са й казали да звъни директно на доктора, но не намираме друг номер. Някой може ли да помогне с друг номер, различен от 0888804321, за да се свържем. Благодаря

Изпратих ви го на лично съобщение.

# 560
  • София
  • Мнения: 5 408
Някой има ли мнение за д-р Петър Игнатов?

# 561
  • Мнения: 9
Някой има ли мнение за д-р Петър Игнатов?

Много късно виждам въпроса, за съжаление. Аз се подмамих посупер ревютата за него и отидох да си направя там фетална морфология докато бях бременна. Това си е важно изследване и в сайта му беше описано подробно. Като отидох ме претупа, не ми направи 3Д ехограф да видя бебка как изглежда, не е измерил и други неща, но ми взе парите. Заради контракции ме задържаха в Шейново след месец, докторката там погледна листа, който той ми даде и се учуди. Не е изследвал доста неща, които уж е трябвало да изследва. Включително дължина на шийка, защото аз бях със скъсена шийка без да подозирам. По-добре не ходете при него, аз съжалих, но вече беше късно.

# 562
  • София
  • Мнения: 5 408
Emanuela8802  , благодаря ви!
Надявам се вече да сте добре ,наистина доста впечатляващи ревюта се появяват на страницата му.



Пак да питам,някой с впечатления от д-р  Данаил Илиев и д-р Анатолий Кръстев,пише в сайта на Надежда,че се занимават с рискови бременности.
Също и от д-р Чучумишев имате ли впечатления.Аз при него съм била и с предходната ми бременност и ми направи много добро впечатление,но сега се и тересувам за цялостно следене на рискова бременност как е.

# 563
  • Мнения: 152
Здравейте! Някои има ли телефона на д-р Мария Атанасова от Токуда? Благодаря предварително!

# 564
  • Мнения: 5
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате лекар от Токуда за високорискова бременност? Раждала съм там преди 10 години, но от тогавашните лекари почти никой не е останал и не знам към кого да се насоча.
Благодаря!

# 565
  • София
  • Мнения: 624
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате лекар от Токуда за високорискова бременност? Раждала съм там преди 10 години, но от тогавашните лекари почти никой не е останал и не знам към кого да се насоча.
Благодаря!

Мария Атанасова

# 566
  • Мнения: 203
Здравейте! Имам 2 неуспешни бременности - 1 мисед в 9 г.с. и 1 прежевременно раждане в 22 г.с. Отказала съм се от лекарите в Бургас и си търся добър специалист в София. С тромбофилия съм, Хашимото, завишени НК клетки. Чух много хубави мнения за д-р Сигридов, но записването на час при него ми се струва като мисия невъзможна - попълних формуляра в сайта му, но кой знае дали ще ми се обадят. За Любомир Христов от Надежда също чувам хубави мнения, но за юни няма часове, за юли все още не можели да ми кажат. Та, момичетата от София бихте ли ме посъветвали за добър специалист, който да се занимава с рискови бременности? Вероятно при следващ път ми казаха, че ще се налага и серклаж. За Николай Ковачев някой има ли мнение?

# 567
  • Мнения: 723
Др. Иван Вецев и др. Чучумишем

# 568
  • Мнения: 2
Здравейте, нова съм във форума.
Правихме ин-витрото в частна болница, и за сега всичко е нормално но...
На последния преглед ни информираха че имам висок риск за прееклампсия (която още не се е развила), имам и тромбофилия което води доктора там до заключението че няма никакви шансове да изкарам до 9тия месец и реално те няма да могат да се погрижат за мен когато усложненията настъпят. Директно ме посъветваха да се ориентирам към майчин дом, но аз там не познавам никой а не ми се иска да ходим боси там на сляпо. Въпроса ми е, ако може да ми препоръчате добър лекар от там който има опит със състояние като моето. Благодаря!

# 569
  • Мнения: 4 947
В Токуда също е добър избор, всички АГ са добри и се справят и с по- сериозни състояния.

Общи условия

Активация на акаунт