Отговори
# 285
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Бебз, честит рожден ден и от мен!  newsm67 newsm38  Gift Много здраве, щасти и късмет ти желая и скоро да гушнеш най-доброто и хубаво бебче!  newsm30
Катринка, много ти е сладък Рости - с такава хубава гладка и нежна кожичка, а е само на 1 ден! Дано да го гушнеш довечера!  Hug
Фелина, страхотна рокля и страхотна нощничка с халатчето!  Heart Eyes А в роклята изглеждаш невероятно!

# 286
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря за името и паролата   bouquet   bouquet   bouquet
В понеделник ще ви чака и моя снимка. Има една от пловдивската среща през март тази година, но после ще ме видите и сватбен вариант и една от преди да забременея.

# 287
  • София
  • Мнения: 7
 newsm59 бебз! Бъди все така красива и чаровна, желая ти много здраве и безброй щастливи мигове с малкото слънчице!
ЗайчеPraynig утре всичко да мине по мед и масло, с нетърпение ще чакаме щастливата вест!
Едни силно стиснати палци и за vaiza на 30ти април!!! (ще ти звънна на мобилния за да те разпитам за клиниката по алергология по-подробно).

# 288
  • Мнения: 21
 nbirthday на Бебзз!Да си жива и здрава и скоро най-хубавия подарък!!!
Катринка ,Рости наистина е много,много сладък,пу-пу.Дано скоро ти го дадат!
Момичета мен напоследък само ми се спи....какво става незнам.А и никакви признаци за раждане няма още  Simple Smile май ще си дочакам термина!
Стискам палци утре за Зайо,всичко ще е наред и ще си гушне малките буболечки....чакаме новини.
Лек остатък от деня на всички!

# 289

Общи условия

Активация на акаунт