Пелени и гащички за многократна употреба 4

  • 70 206
  • 1 016
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 228
 Пиши ми как да ти преведа паричките и къде?

# 61
  • Мнения: 58
Аила, няма blossom pink ot real easy, drug cwqt? naprawila sym ob]a pory`ka za mene, aila i meg, `4akam potwyrvdenie ot aila za cweta i  pory4wam

# 62
  • София
  • Мнения: 12 228
  Странно, на мен ми дава, че го има. Тогава пробвай с бяло или жълто.

# 63
  • Мнения: 58
Като го сложа в кошчето, го има, но посел ми го изписва като 2 бр sage i maha rozowoto. Opitah 2 pyti

# 64
# 65
  • Мнения: 58
a, sega излезе, че го има. Нещо системата им не е перфектна. пиша пинк

# 66
  • Мнения: 58
Oх, моичета, досега се занимавах с тези неща. Не ми приеха палщането и докато разбера какъв е проблема, защото рядко ползвам пей пал. та после се сетих, че си бях сменила картата. Въвдедох новата, но пише, че след 3-4 днище ми пратят кода от пей пал. Има щанс да успея да направя поръчката, но не е сигурно. Иска ли някой друг да я напраави? Мег?
Ако можеш, пиши.
mnogo se izw
inqwam,4e wi podwedoh!

# 67
  • Мнения: 585
Момичета не е нужно да е през Пей Пал, аз платих просто с кредитната Виза, без регистрация в Пей Пал.

# 68
  • Мнения: 3 869
Реа ми прати поръчката на лични, гледам, че и на Айла нещата са там, и моите.
Ще я направя до час  Peace

Айла, ти може и да си родила докато дойдат, и хич няма да ти е до форуми, затова те мояля да ми пратиш на лични адрес за доставка и ще я пусна с куриер, както предишния път (или пък ако на мъжа ти му се разхожда до Слатина, аз ще ти дам адрес и телефон)

# 69
  • Мнения: 2 132
Саботаж, писах ти на лични. Като поръчаш кажи Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 659
 Вчера сефтосахме BumGenius-a. Качи едно килце моя пикльо и наля кълките, тa вече добре му стоят - ето отпред и отзад. Стоят доста по-издути от Бамбино-то и се наложи да му облека по-големичко боди, но това не е проблем.
  Мисля да си купя още няколко пелени джоб от Екомама - Ptit Dessous (гледам, че ги дават от 4кг. и би трябвало да не са му големи на гъзицата) и Wonderoos и подложки за тях.
 Имам и един въпрос - как точно слагате хигиенните парчета в пелените джоб  newsm78? Нагъвате ли ги? Аз досега омотавах пелената или подложката, която слагах в гащичките на Бамбино, но с тези пелени незнам как да процедирам.

# 71
  • Враца
  • Мнения: 2 219
veroniki
аз си взех пти десу и уондърус, по веднъж ги пробвах, но уондъра ми направиха по-добро впечатление.
първо имат къдрички срущу пропускане, второ на крачетата пасват мнооого по-добре / моя бебо е 3300 сега/
трето, пти десу като се настроят на най-малкия размер са по-големи на дължина от уондърус-  усетих го  по подложките, които са еднакви и за двете пелени.
подложките ми са най-големия размер от микрофибър и на уондъра си ги превивам отпред да са двойни и има 10-ина см като ги прегънеш, а на пти десу има само около 5 см аванс и стои просто на кръста по-дебело /незнам дали го обясних добре/
иначе и двата вида не пропуснаха, нарочно ги държах  по 4,5- 5 часа, мисля че можеше и повече ама ми стана жал за бебо Peace
дъно да съм ти била от полза.
аз се радвам че взех пробни бройки, защото така взех решение и си поръчах големия комплект на уондърус от 15 бр.

# 72
  • Мнения: 45
Привет и от мен   bouquet
Като ви чета от няколко дни и аз се навих да пробвам и си пуснах пробна поръчка от 1 бр. гащи и подложка.
Може ли да ми кажете за колко време ще пристигнат?

# 73
  • Мнения: 11 314
Петьоф, аз съм доволна от Пти Десу, но с подложките от памук, не от микрофазер. С тях попива по-добре и не пропускат, а с микрофазера пропускат. Не знам защо е така.
В момента малкия пробва Бумджиниъс - от сутринта е с тях  Whistling

# 74
  • Мнения: 343
Момичета да ви питам, нещо не ми върви с пелените Sad Малката постоянно е с обрив. Първо педи каза гъби, лекувахме ги и сега пак цялата е с едни пъпчици с бели връхчета. Дали аз бъркам нещо с пелените newsm78 Използвам обикновени памучни, като на бамбиното. Бебка ака само в легенчето, но пишкането все го изпускам. Случва й се, като сме на разходка, да стои повече от 3 часа с една пелена (защото спи) и като я сменя е доста мокра. Крем не мажа, нали не трябва, пера ги на 60 градуса и от време на време пускам дълъг цикъл на 95. Какво мога да направя, дайте съвет моля Sad

Общи условия

Активация на акаунт