Клуб „Приятели ЗАЕДНО” в подкрепа на Защитено жилище ЗАЕДНО

  • 156 812
  • 501
  •   1
Отговори
# 450
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Miss Hriss,
Радвам се, че се включваш!
Дрехи не знам дали са нужни в момента, сега сме в процес на подновяване на състава и може би в началото на есента ще пуснем списъкът с необходими неща.
За належащи нужди може да се информираш и от сайта www.podslon.org

# 451
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Скъпи приятели,

Най-сърдечно ви каня да присъствате на традиционния
         
СПОРТЕН ПРАЗНИК В ЗАЩИТЕНО ЖИЛИЩЕ „ЗАЕДНО”
         
28 септември 2013 г.
[/b][/b]

Програма:
14.00 – 14.30 Записване на участниците
14.30 -  14.45 Щафетно бягане
14.50 – Тласкане на гюлле
15.20 – Стрелба
16. 00 – Теглене на въже
16.10 -  Блиц турнир по шах
16.10 – Тенис на маса
17.00 – Награждаване и демонстрации

Скъпи приятели, каним ви най-сърдечно на нашето събитие, което освен празник е и благотворително начинание и всеки желаещ би могъл да подкрепи проект Защитено жилище „Заедно” според желанието и възможностите си.
Ентусиастите отново могат да донесат домашно приготвени сладкиши, които да са едновременно част от демонстрациите и чудесна притурка към празника!
Очакваме ви!

# 452
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Момичета,

Тази година имаме 7 записани студента от Защитеното жилище! Голяма гордост са за нас, надяваме се да се справят с предизвикателствата, разбира се.
Предстои им преместване в студентски общежития.
Както всеки загрижен родител, и ние бихме искали да ги изпратим с най-необходимото за живота им там... За целта се нуждаем и от вашата помощ!

Спешно са ни необходими комплекти спално бельо, завивки и възглавници, както и хавлиени кърпи.

Моля, ако някой има възможност да се отзове, да ми пише тук или на лични!

# 453
  • Мнения: 5
Здравейте, бих желала и аз да се вклча в инициативата. Списъкът от последния пост- валиден ли е още?

# 454
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Благодаря ти, Rosalinda123!
Да,все още събираме изброените неща, не всички студенти са излезли на общежитие, така че ги оборудваме лека-полека.

# 455
  • Мнения: 87
Някакви конкретни нужди има ли в момента?

Група хора са решили да съберат пари и ме помолиха да организирам как да се изхарчат.
В София сме, можем да купим нужното и да пратим по Еконт.

Все още не знам каква сума ще се събере, но да събера идеи и да съм готова да информирам.

Благодаря!

# 456
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Здравей, merrlyn!
Утре ще ходя до къщата и ще разбера от какво имат нужда в момента.
Ще пиша веднага, щом имам информация. Благодаря ви за подкрепата и Весели празници!

# 457
  • Мнения: 9
Мили приятели, моята мечта се сбъдна   Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Отворих СТУДИО ЗА КРАСОТА "ДОБРЕВ" в Гр.Монтана , така се стекоха нещата че в Монтана го отворих, но това беше моя мечта и до ден днешен не съм спирал да работя по нея БЛАГОДАРЯ НА Защитено Жилище ЗАЕДНО за тяхната подкрепа за моята реализация и на всички мой приятели , който ми помогнаха и ме насърчаваха.  Може д аме намерите на страница - https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0 … v/170504859702471
 ГОРДЕЯ СЕ С СЕБЕ СИ ИЗКАЧВАМ СТЪЛБИЦАТА НА УСПЕХА!!
 БЛАГОДАРЯ НА БОГ ЧЕ ВИНАГИ Е БИЛ С МЕН Simple Smile))
ПРОДЪЛЖАВАМ В РЕАЛИЗАЦИЯТА СИ........................
ПОЗДРАВИ ОТ МЕН Simple Smile)))
Иван Добрев  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 458
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Браво, Ванка!
И тук те поздравявам! Желая ти успех и много клиенти!

# 459
  • Мнения: 9
Blagodarq ti Simple Smile)) Mojeli da s epredstavish 4e po Psevdonim ne pomnia Koia si Simple Smile))))
Pozdravi Simple Smile))

# 460
  • Мнения: 10 602
Имат ли младежите нужда от микровълнова печка? В отлично състояние е, просто вече не я използвам.

# 461
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Да, благодаря!
Ще свърши работа, може да ми пишеш на лични да се уговорим нещо.

# 462
  • Мнения: 4 097
Здравейте! Нова съм във вашата тема, но искам да попитам - има ли нужда от дрехи, тъй като имам много и са запазени, предимно са за момичета, горе-долу, над 15 години?

# 463
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Ако са тинейджърски сигурно ще им се зарадват!

# 464
  • Мнения: 4 097
Да, дрехите са за момичета-тийнейджъри. По какъв начин мога да им ги дам?

Общи условия

Активация на акаунт