Клуб „Приятели ЗАЕДНО” в подкрепа на Защитено жилище ЗАЕДНО

  • 156 759
  • 501
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Радвам се, че бях част от днешният прекрасен празник, че се видях с момичетата, поговорих с децата и ми беше хубавоооо...Чакаме снимковият материал,моят сега го качвам  Flutter

Ако не знаете това е Дидка "хвъркавицата" от Горна Оряховица  Grinning КОга се завърна от пътешествието,кога успя и на компютъра да седнеш  #Crazy
Дидка и ние се радваме че успя да дойдеш!   bouquet

Иначе да си кажа за събитието, надявам се че повечето от вас са успели да хванат репортажа по БТВ в късните новини. Дано в близките дни , уморените фотографи успеят да качат мноооогото снимки.
Беше много хубаво, организацията на ниво, младежите невероятни и всичките ни гости надявам се много доволни от това което виждат и напредъка в работата. Младежите мисля получиха доста предложения за реализация и се запознаха с много приятели коитоискат да ги подкрепят, което е и една от целите на клуба.
Партито уважиха, естествено лицето на кампаниите за проекта Васко Петров, Люба Кулезич, стилист Капанов, Панчо Малезанов,  представители на доста големи частни предприемачи и много наши добровлци. Повече инфо за всички участници ще има многоскоро в обновяващия се сайт на Защитеното.
Тук е мястото да благодарим освен на участниците в учредяването-добровлци и дарители и на още няколко човека, без които този уникален преокт, от който всички Вие сте част, виртуално или не, нямаше да е факт.
Специални благодарности на Радомира Методиева( Tari Tasartir ), Ивет Кънчева( Yvette) , Иво Пантелеев, Роси Букова ( lavender), Мария Милева-Камински (magnoliamm) , които са учредители на фондация Защитено жилище ЗАЕДНО.
Следват ОГРОМНИ благодарности към Гергана Пожарски( Кика), за 24 часовата грижа  за младежите, даже месеци преди те да започнат да живеят в къщата, на Емил Дунчев за огромната му душа и всичко което прави за всички  Mr. Green и  на останалия персонал на жилището.

 newsm20 newsm20 newsm20


Последна редакция: вт, 19 май 2009, 21:56 от Karol&Erik

# 16
  • sofia
  • Мнения: 7 477
много неща искам да напиша,но........все още спя Twisted Evil
Кари,без твоята организирана ли4ност това събитие нямаше да е факт Peace

  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 195
Скоро се надявам да ви зарадвам с едни неочаквани новини, ще видим, стискайте палци.
Само ще кажа, че беше едни прекрасен празник, благодаря, че бях част от него ( сина ми спа 13 часа след това, канете ни по - често Mr. Green), смятам, че това жилище е една сбъдната мечта не само за децата там и го знам, защото вчера те не бяха единствените щастливи хора.
Като мъничка част от това голямо нещо се чуствам безкрайно щастлива, и пожелавам на Жилището много приятели, много успехи и много щастливи деца, излизащи от него като горди граждани н атази държавица Hug

# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Вчера думите на Пламен , след обясненията за преживяното в Търновският дом и на другите места,  ми стоплиха сърцето....това е нещо друго,абсолютно различно,тука знаеш кой си,уважават те,виждаш,че наистина някой се интересува от тебе как си и какво искаш, всичко е абсолютно прозрачно, каквото се донесе ...е наистина за нас / не се разпределя между персонала/, тука се чувстваш човек немога да го забравя колко беше искрен и развълнуван, знам, че това се мислите и на останалите деца в Защитеното жилище!
Всички  вие , които отдавате ежедневно силите и времето си за осъществяването на заложените цели в това жилище, сте неворятни...пожелавам ви много сили и здраве...а приятели към клуба ще има още и още....

  ето и малко снимки               

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 18:39 от Дидка

# 19
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета благодаря, че споделяте преживяванията си за нас, които нямахме възможност
да отидем   bouquet
От думите ви разбирам, че всичко е било прекрасно и много се радвам, за съжаление хванах
само финала от предаването по новините и не можах да видя много затова хората
със снимков материал  Praynig Praynig Praynig споделете  Hug

# 20
  • Мнения: 662
Момичета,много се радвам,че бях част от всичко това  bouquet  bouquet  bouquet
Моля ви пуснете снимчиците Praynig
Ето моите,но те са съвсем малко и преди купона Peace
http://gudzy-decoupage.blogspot.com/

# 21
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Дидка , gudzy    bouquet благодаря за снимчиците!

Наистина здраво се се трудили младежите  Hug Колко много храстчета са засадили  Peace
Когато  поотраснат и се раззеленят, а и тревичката поникне и се сгъсти, направо
ще заприлича на райско кътче. Браво! Поздравления към всички помогнали  Hug Hug
Базара изглежда страхотно, разпознавам красотиите на много момичета от тема
декупаж и рисуване на стъкло  Hug Hug
Човек да му умалеят ръцете да ви праща прегръдки  Joy. Страхотни сте!

# 22
  • sofia
  • Мнения: 7 477
sega kachvam snimki i po-kasno shte gi kopna.

Snimal e MISHO .Snimali sa se s priateli,gosti na partito......

Mnenieto mi e,che beshe strahotno parti,mnogo hora biaha taka dobrojelatelno nastroeni kam mladejite.Ne gi ostaviaha na mira.Vasko i toi sazdade edna taka osobena atmosfera.Luigi sashto.

Az sam dovolna Hug
Lili,ne mojem da namerim kabelche Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 22:09 от lavender

# 23
  • Мнения: 803
Snimal e MISHO .Lili,ne mojem da namerim kabelche Rolling Eyes
Аз не съм ползвала кабелче,във всяко фото,в което съм отивала да ми качват снимките на диск,не са ми търсели такова.Изважда се картата и се слага в някаква друга джаджа,ма не знам точно каква... newsm78
Егати,как го обясних само,няма що. Mr. Green

# 24
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Snimal e MISHO .Lili,ne mojem da namerim kabelche Rolling Eyes
Аз не съм ползвала кабелче,във всяко фото,в което съм отивала да ми качват снимките на диск,не са ми търсели такова.Изважда се картата и се слага в някаква друга джаджа,ма не знам точно каква... newsm78
Егати,как го обясних само,няма що. Mr. Green

ok,tarsihme karta,ma ne otkrihme,utre shte kaja na Geri Peace

# 25
# 26
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
lavender   bouquet благодаря! Страхотни снимки! Фотографа се е справил блестящо   Hands Clap 

# 27
  • Мнения: 662
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=378686
ето и снимките на брат ми,мисля,че са най-подробните до момента,Линде дай и твойте де Praynig

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 12:42 от gudzy

# 28
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
gudzy, че то направо цял филм  Hug Hug
Страхотно! Всичко изглежда........ нямам думи! И толкова усмивки! Браво!   Hands Clap omm

# 29
  • Мнения: 1 134
Браво на вас, момичета! Hug

Общи условия

Активация на акаунт