vzeh si kaseta s gimnastika

  • 5 375
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 575
Ето ви и Тае-бото Grinning
http://rack6.free.evro.net/Bvlgaro/TaeBo/

И Мамицата да не се разстройва - на английски е Grinning

# 16
  • Мнения: 4 176
Цитат на: Nadia79
Ето ви и Тае-бото Grinning
http://rack6.free.evro.net/Bvlgaro/TaeBo/

И Мамицата да не се разстройва - на английски е Grinning


mnogo milo, no ne me vazbuzda neshto TAEBOTO:) hihihi

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
iztegli si na Sindi be, znaes li kolko e hubavichka i igrae s edin banski ...male male

# 18
  • Мнения: 3 200
Цитат на: DEianaZ
minalia den si ia kupih vtorata chast na uprajneniata na Sindi krauford.
tazi jena mi razgoni familiata. Dnes v bukvalnia smisul na dumata ne moga da se kachvam po stulbite.
uprajneniata sa strohotni. ima za gurdi, kraka, grub, dupe, ruce. Ne sa tejk i iztostitelni.


Тази касета за бременни ли е?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ne, ne e za bremenna. ima dosta natovarvasti uprajnenia
Za bremenna ima edna druga Fit Mama

# 20
  • Мнения: 3 200
А Фит Мама откъде се сваля?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
az si ia poruchah ot internet, no cheta, che niakoi mami hgodili i na fitnes s idividualna programa specialno za bremenni

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Mamica


mnogo milo, no ne me vazbuzda neshto TAEBOTO:) hihihi


еееееее-мамице то това е гимнастика бре душко-не е възбуждащо средство;)!
 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 985
Цитат на: DEianaZ
iztegli si na Sindi be, znaes li kolko e hubavichka i igrae s edin banski ...male male


С каква програма я отваряте тази на Синди, че аз си я изтеглих обаче не мога да я отворя. Компютъра ми не четял такъв формат и язък за тегленето 5 часа Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad .

# 24
Тае-бо, Синди и пр...... никое от тези не звучи като гимнастика за бременни, някой няма ли да ми посочи място за изтегляне на гимнастика за бременни, а не за след раждане. За съжаление на бълг.пазар открих само касетка, а видео нямам, трябва ми на CD или DVD. Благодаря предварително Simple Smile

# 25
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: DEianaZ
minalia den si ia kupih vtorata chast na uprajneniata na Sindi krauford.
tazi jena mi razgoni familiata. Dnes v bukvalnia smisul na dumata ne moga da se kachvam po stulbite.
uprajneniata sa strohotni. ima za gurdi, kraka, grub, dupe, ruce. Ne sa tejk i iztostitelni.


Имам едно питане - ти упражненията от цялата касета наведнъж ли ги прави? Аз си дръпнах китайското фимче  Grinning , но ми се вижда малко дългичко - аз нямам толкова време, все пак и на работа ходя Sad  а много ми се правят упражнения ( аз и сега правя едни но са 15 минутна програма по книжка). А касетката на английски ли е?

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Valery
Цитат на: DEianaZ
minalia den si ia kupih vtorata chast na uprajneniata na Sindi krauford.
tazi jena mi razgoni familiata. Dnes v bukvalnia smisul na dumata ne moga da se kachvam po stulbite.
uprajneniata sa strohotni. ima za gurdi, kraka, grub, dupe, ruce. Ne sa tejk i iztostitelni.


Имам едно питане - ти упражненията от цялата касета наведнъж ли ги прави? Аз си дръпнах китайското фимче  Grinning , но ми се вижда малко дългичко - аз нямам толкова време, все пак и на работа ходя Sad  а много ми се правят упражнения ( аз и сега правя едни но са 15 минутна програма по книжка). А касетката на английски ли е?




наведнъж я направих и после едва ходих всичко ме болеше. Касетата е преведена на български

# 27
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Не се ли казва дали трябва да се правят наведнъж или някакси разпраделени по дни. Тя като гледам е разделена на 3 отделни филмчета, като първите 2 са по-кратки а третото е доста по-дългичко и трудничко. Та си мислех, че първите може би са за начинаещи а последното за вече по-напреднали Confused
 А колко струва тази касета? И как точно се казва за да знам лато питам за нея?

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Valery
Не се ли казва дали трябва да се правят наведнъж или някакси разпраделени по дни. Тя като гледам е разделена на 3 отделни филмчета, като първите 2 са по-кратки а третото е доста по-дългичко и трудничко. Та си мислех, че първите може би са за начинаещи а последното за вече по-напреднали Confused
 А колко струва тази касета? И как точно се казва за да знам лато питам за нея?



"Второто предизвикателство" със Синди Крауфорд. Никъде не се казва по колко пъти в седмицата да се прави касетата. Само предупреди първите няколко пъти да не я правим цялата ( аз направих обратното и на следващия ден едва ходих).

# 29
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Мерси за информацията Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт